2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Merak ettiğin bişi olursa, ara hastaneyi telefona çıkan herşeyi yanıtlıyo zaten, sende çam sakuradan al randevu ben öyle yaptım 😍😍
meraktan çok bilmiyodum aslında yoksa sorardım:))doktorum dedi ki detaylı için erken sonra bilgilendireceğim seni,ben de hastanede yapılıyo diye düşündüm.senin mesajını görünce sorayım dedimm.
annenle kardeşini aldılar mı içeri,bir de muhasebeyle görüşücem diyodun ücreti konuştun mu?

meraktan çok bilmiyodum aslında yoksa sorardım:))doktorum dedi ki detaylı için erken sonra bilgilendireceğim seni,ben de hastanede yapılıyo diye düşündüm.senin mesajını görünce sorayım dedimm.
annenle kardeşini aldılar mı içeri,bir de muhasebeyle görüşücem diyodun ücreti konuştun mu?
Aldılar aldılar ben daha söylemdemedn yoncanın ailesimisiniz buyrun girin dediler çokmşükür sıkıntı olmadı🙏🏻😍 aaaa aldım aldım muasebeyledr görüştüm
normal 5 bin
Sezeryan 6bin
Epidural sezeryan 6.500 bin
Hepsi içinde ekstra pra yok dediler,
Extrea olanlar , vip ,suid odalar, yada fotoğraf çekimi istersen onlar😍

Kızlar kontrolden geliyorum bağırsaklarında parlaklık göründü. Çok kötü durumdayım.
Çok geçmiş olsun canım. Detaylı ultrasonda bir şey görünmeden evham yapma. Bana da ikili riskli dediler kendimi yedim durdum çok şükür detaylı da bir şey çıkmadı 2. Detaylıyı bekliyorum. İnşallah perinatolog bakınca hiçbir şey yok der 🙏

Aldılar aldılar ben daha söylemdemedn yoncanın ailesimisiniz buyrun girin dediler çokmşükür sıkıntı olmadı🙏🏻😍 aaaa aldım aldım muasebeyledr görüştüm
normal 5 bin
Sezeryan 6bin
Epidural sezeryan 6.500 bin
Hepsi içinde ekstra pra yok dediler,
Extrea olanlar , vip ,suid odalar, yada fotoğraf çekimi istersen onlar😍
harika ya ne güzel onlar da görmüş oldularr😍
iyi bari ekstra olmasın zaten yeterince masraf olacak..
çam ve sakuradan direk jinekolojiden mi aldın randevuyu,yapıyolar mı ki detaylı ultrason
ben de şimdi medipolü aradım kız aktardı ama cevap veren yokk

harika ya ne güzel onlar da görmüş oldularr😍
iyi bari ekstra olmasın zaten yeterince masraf olacak..
çam ve sakuradan direk jinekolojiden mi aldın randevuyu,yapıyolar mı ki detaylı ultrason
ben de şimdi medipolü aradım kız aktardı ama cevap veren yokk
Yok çam sakuradan kadın doğuma aldım sende bak istersen vardır belkide hala sabah 11 gibi aldım ben, normal kontrol olucam sonra detaylıda istiyorum dicem onlar yönlendiriyomuş

Yok çam sakuradan kadın doğuma aldım sende bak istersen vardır belkide hala sabah 11 gibi aldım ben, normal kontrol olucam sonra detaylıda istiyorum dicem onlar yönlendiriyomuş

şu an baktım randevu yok, bir de bi kaç yer arayacağım
eşim de ben de çalışıyoruz o yüzden büyük ihtimalle özelde yaptırırım

Şans burda cogu kisi 13.14.15 haftalrda ogrendi smdi teyit ettiler dogruymus. :KK70: yani aslnda bazi sansli kimseler senin haftandada ogreniyor ... :) Yahu bu yengeclerde inat varmi yoksa bendenmi gecti yavrucaga bacaklrni acmiyor birde yan yatarken karnima ultrason surdugu gbi dr arksani sirtini dönüyo gicikmidir nedir :KK70:
Cidden gıcıklık yapmıs :)
Bende sonunda akşam rüyamda kız doğurduğumu gördüm korka korka açtım altını ve kız rüyamda bile öyle bozuldum ki Allah affetsin😔 Diyorum ki hemen KK'ne yazmalıyım😂 Sonra dedim daha 3,5 aylık nasıl doğurdum ben rüya bu sadece😅 Uyandım ve rahatladım ohh hala umudum var diye😂😂😂 Eğer bebem kızsa kim bilir nasıl güceniyor bana ama elimde değil psikolojim sağlam etkilenmiş...
Evet, takma artık olan oldu bebek öyle ya da böyle karnında. Konusacak olan da en fazla bir ay konuşacak, sonra susacak. Evladın sağlıklı olsun en önemlisi o.

Kızlar :tokat:

Eklentiler

• Screenshot_20220202-143915_Kadnlar Kulb.jpg
    Screenshot_20220202-143915_Kadnlar Kulb.jpg
    112,1 KB · Görüntüleme: 70
Kayınbabamin ismini koymam icin bi baskı var şu aralar bu konu tekrar açilmadan benim bir an evel guzel bi isim bulup oyle seslenmem lazim 😂🤣
Anne baba ismi teklif edilmez bana ama olur da şakasına bile diyen olsa eşimin babası için söylüyorum adı Kemal. O benim eski sevgilimin adıydı hoş olur mu derim? 😂 Geçen eşim isim bulalım artık kesinlessin de cinsiyet, dedi. Sen soyismini verdin ya hakkın bitti dedim😏

Güle güle kullan 💐
Aranızda hala 4 zıbın 2 çorap haricinde bir şey almayan benim galiba :KK53:
Ben henüz sadece sleepy nin ıslak mendilleri dışında bir şey almadım. Hiç bilmiyorum ne alacağımı ama herhalde zamanla bir şablon oluşur 😄

X