2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
.....

Hiç-bir şey 😀
Şuan geniş kısa kollarımı giyiyorum atlet yerine içime. İşim bittikten sonra da atarım zaten .
Güzelce yedırılerek sürülürse fazla da bulaşma olmuyor
Ben de bir kaç hafta sonra başlayacağım. Bu kadar basitse çok iyi. 😂

Kizimda çatladim patladım pörsüdüm resmen simdi bundada bisey surmeye gerek yok bence demi nasilsa catir catir catlayacam uzerine ekleyerek :KK70: :kızgın::confused:
Bişi dıyemıyorum canim.
Bizde genetik ama bana uğramadı o genler 😀yani ılkinde çatlama olmadı. O yüzden aynı adımları takip ediyorum her ihtimale karşı :KK53:

Bu bebek arabalarında ben de çok kararsız kaldım. Kabin sistem yenidoğan için rahatsız edici gibi geliyor. Travel alip sonra kabine gecmeye ugrasmak da gözümde büyüyor. Yazın zaten minnak olucak bebek arabası gerekir mi ki kışın da biraz büyür. Direk kabin alsam ilk zamanları idare mi etsem diyorum. Pisman olur muyum acaba 🤔🤔
Alacağın modele bağlı bence. Oto koltuğu takılmayan tüm arabalar 1 yaşına kadar bebeğe eziyet.
Yere çok yakınlar, çok inceler, altlarında ki ped bile çok konforsuz.
Arkadaşım piere cardinin bir modelini almıştı kabin gibi basit kapanıyor ve puset de sütüne takılıyordu o fena değildi mesela. Öyle bir şeyi düşünebilirsin

Bişi dıyemıyorum canim.
Bizde genetik ama bana uğramadı o genler 😀yani ılkinde çatlama olmadı. O yüzden aynı adımları takip ediyorum her ihtimale karşı :KK53:
Ayy cok şanslısın maşşallah popoşunu kaşi piyango vurmus gibi bisey bu olay🤭😁 her turlu yağı sür gerekirse budnada catlayacani sanmiyom ama bellide olmaz sen pehlivan gibi gez anamm🤣

Ee sen neyi bekliyorsun peki? 😀
Kiz bacim burda seneledir yagmayam karlar yagdi 2 haftadir yol duzen kalmadi salı gunu gidicem ama eşim diyo kar lastigimiz yok yerler buz pateni gibi bakicaz artik yagmur yagma durumu var havaya gore gidicem bu hafta ici salıda zor gibi🤦‍♀️🤦‍♀️

Kiz bacim burda seneledir yagmayam karlar yagdi 2 haftadir yol duzen kalmadi salı gunu gidicem ama eşim diyo kar lastigimiz yok yerler buz pateni gibi bakicaz artik yagmur yagma durumu var havaya gore gidicem bu hafta ici salıda zor gibi🤦‍♀️🤦‍♀️
Kötü olmuş canim. hayırlısı olsun artık 😀

Erkek denmişti sana :KK8:

X