2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Kızlar kremlerımı sürmeye başladım.
Acı bazen sütü ve tatlı badem yağı. Hergün
Karnıma ve üst bacaklara
😃
ben biraz araştırdım bade naturalden alacaktım hamileler için uygun değil gibi yazılmış yorumlarda yerine hindistancevizi yağı önerilmiş sen hangi marka almıştın paylaşmıştın ama bulamadım..

Hergun belli ürün veya markalarda %28 indirim oluyor. Ve gerçek indirimler. Ben diğerlerinde de almıştım bunda da alacağım insaalalh. Mesela şuan 3000 olan bebek arabasi 2100 civarına geliyor.
her gün başka ürün mü ben ay boyunca devam eden bir şey sanmıştım eyvah her şeyi şimdiden incelemek lazım o zaman :) bebek arabası gözüne kestirdiysen buraya atsana bize de fikir olsun ben de alıcam büyük şeyleri indirimdeyken alayım diyorum beşik araba falan

Çok iyi yapmışsın ben de sepet yapıyorum her odaya taşımak için bence çok gerekli
Dimi en azından düzenli toparlayıcı olur 3 saatlik indirimden aldım 😍😍
Evet ben de gördüm seninkinden
Ama keçe dişlerime bişiler yapıyor
O nedenle kullanamam .😂 yoksa cok düzenli durur

Valla denedik bişiler bakalım nasıl olucak inşallah güzeldir😀😀😀

Merhaba ben 1 bucuk senedir canakkaledeyim. Pandemi olmasi sebebiyle bi süre zaten çanakkaleyi keşfedemedim. Iki üctür üniversite hastanesine gidiuorum. Tüp bebek konusunda hiç duyum almadım. 2 haftaya randevum var gidince bi bakarm. Hatta uygun birini bulursam bi sorarım canım. Çanakkalenin imkanları azdır ama belki bir tane de olsa vardır. Hiç olmama ihtimali düsük geliyor bana. Bi sorayim sana burdan iletirim inşallah.
Vallahi çok iyi olur gerçekten ben interntetten baktım üniversite hastanesinde açılması planlanmış ama henüz faaliyete geçmemiş anladığım kadarıyla, inşallah vardır canım çok sağolasın. Ben de çanakkale de bir buçuk sene kaldım o zamanlar daha yeni istiyorduk acele etmedim doktora da gitmemiştim ben de bilmiyorum o yüzden

Acilden yeni geldim kizlar , rutin kan idrar tahlili aldılar bize göre değilsin ama prosedür deyip covit testi de aldılar ultrasonda kısacık bakıp kalp atışı var dediler çok öksürsüğüm için rahim etrafında kanama var mi falan diyecektim ama çok kısa tuttu ultrasonu, ilac verilmiyor covit olsan da verilmiyor bol dinlen sıvı al öksürük evet risk olabilir ama malesef ilac şurup verilmez öksürük sonrası kanama falan olursa hemen gel dediler yolladılar böyle olacağını biliyordum da bi umut gittim işte ama malesef vermediler öksürük için bir şey..
sen zaten covit değil miydin ben mi yanlış biliyorum?? normal acilde mi ultrasonla baktılar?? inşallah kısa sürede toparlarsın canım

Roosaa Roosaa bu arada simdi gittigim kadın dogum uzmaninin instagram hesabina tekrar baktm. Zira öyle birşey görmüstüm gibi hatırlıyordum. Tüp bebek ve infertilite merkezi açılışı hazırlıkları var. Hatta paylaşım 160 hafta önce yapılmış. Olmadı doktora sorayım açıldı mı ne durumda ne diye.
Evet aynen ben de bu haberleri gördüm okudum ama açılışla ilgili bir bilgi yok,sorabilirseniz sevinirim :KK66:

bebek arabası alacak mıydın acaba sen ?? düşündüğün bir şey var mı acaba ?? ilk defa alacağım için tavsiyeye ihtiyacım var evim 3. katta asansör yok.. araba muhtemelen hep araba bagajına koyacağım eve çıkaramam alt katta bırakmak tehlikeli olabilir ... ne alınmalı sence
Kızımdan kalma var . Ama bu aralar öylesine bakınıyorum. Hem kullanışlı hem rahat kapanan tarzlar dikkatimi çekiyor. Kabin boy
Araştırıp videolara bakınabilirsin. Ayrıca dolap uygulamasında da satılan bazı temiz arabalara da dikkatimi çekti.
Bir marka veremem ama google de " kabın boy bebek arabaları " diye arayabilirsin canim. Ve bir yer var
Orası da dikkatimi çekti 1790-2000 arası
Fiyatlar.

Özellikler; kolay kapanır olacak tek elle
Ve her bagaja rahat sıgacak :)
ben biraz araştırdım bade naturalden alacaktım hamileler için uygun değil gibi yazılmış yorumlarda yerine hindistancevizi yağı önerilmiş sen hangi marka almıştın paylaşmıştın ama bulamadım..
Bebak ya da mecıtefendı . İlk kızımda araştırarak almıştım. Hiç duymadım zararlı diye. 🤷‍♀🤷‍♀ bir zararını mi görmedim

Kızlar 😍

Eklentiler

• Screenshot_20220130-201627_LCWaikiki.jpg
    Screenshot_20220130-201627_LCWaikiki.jpg
    63,6 KB · Görüntüleme: 89
Kızımdan kalma var . Ama bu aralar öylesine bakınıyorum. Hem kullanışlı hem rahat kapanan tarzlar dikkatimi çekiyor. Kabin boy
Araştırıp videolara bakınabilirsin. Ayrıca dolap uygulamasında da satılan bazı temiz arabalara da dikkatimi çekti.
Bir marka veremem ama google de " kabın boy bebek arabaları " diye arayabilirsin canim. Ve bir yer var
Orası da dikkatimi çekti 1790-2000 arası
Fiyatlar.

Özellikler; kolay kapanır olacak tek elle
Ve her bagaja rahat sıgacak :)

Bebak ya da mecıtefendı . İlk kızımda araştırarak almıştım. Hiç duymadım zararlı diye. 🤷‍♀🤷‍♀ bir zararını mi görmedim
tamam canım ben de dolaptan baktım da ne aradığını tam bilmezken her şey çok güzel geliyor :) kabin boyları güzelce inceleyim en iyisi :)

bende mecitefendiye bi bakim pek çok kişi kullanıyor badem yağı bence de bi sakıncası yoktur marka belki fark ediyodur

her gün başka ürün mü ben ay boyunca devam eden bir şey sanmıştım eyvah her şeyi şimdiden incelemek lazım o zaman :) bebek arabası gözüne kestirdiysen buraya atsana bize de fikir olsun ben de alıcam büyük şeyleri indirimdeyken alayım diyorum beşik araba falan
Ben aldım kanz d go😁 2000 almıştım 2700 oldu yine girse indirime ayni fiyata gelir ama.🥰🥰 benim baston var ayrıca 3.olunca o yüzden bunu aldim. Tek alsam hafif daha pratik birsey bakardım.

Ben aldım kanz d go😁 2000 almıştım 2700 oldu yine girse indirime ayni fiyata gelir ama.🥰🥰 benim baston var ayrıca 3.olunca o yüzden bunu aldim. Tek alsam hafif daha pratik birsey bakardım.
teşekkür ederim canım şimdi videoları izliyordum c go d go hepsini izliyorum bir fikrim oldu en azından :KK70:

Özel bir nedeni var mı?
Aslında ben büyük kızım icin alıyorum. O böyle şeylere bayılıyor. Bebekte görünce daha da sevinecek 😀
Ya bı arkadaşım önermedi. Evet çok şeker ama enerji açısından dedi 🙈 Baykuş; unicorn daha uygun dedi. Bilmiyordum internet aramalarında da denk geldim.

Yaaa ben de onlara baktımda çok pahalı be anam😀 bide o düzenleyiciler dolap içi olanlarımı diyosun , bu ev içinde gezdirmelik
Ben onu outletten 50ye almıştım zamanında. Kenarında hafif göçük vardı 😂 Şimdi elim ayağım olacak gibi 🥰

X