2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Heeee evetttt demekki gitsem hafta içi banada verir hemen, taktiğini kesinlikle uygulıcam çok sağol canım😀😀😀😍 yapamasam yine yazarım😂😂 hastane işlerini pek bilmem genelde 😂
Bende bilmezdim de tüp bebek başlayacakdim ben koştururken rapor icin gözüm açıldı öğrendim herşeyi 🤣ben sana özelden mesaj atacağım randevu açılınca buralarda ol 🤣🤣🤣daha sabah vardı ama bitti erken zaten buluruz daha.

Bu dönemde yani soğuk aylarda hamilelerde ekstra gaz olurmuş
Doktorum karnına havlu koy ve sıcak tut dedi .yoksa bende de çok oluyor 🤔
Bugün memleketten döndük ev buz gibiydi klimaları açtım ama yok yani tam bir ısınma olmadı kesin üşüttüm bi de yediklerimi biraz abartmış olabilirim 😢 havlu fikri güzel teşekkürler

Ben yaptırdım 4 lu tarama .20.haftada ise renkli ayrıntılı ultrason var .Ben 4 lu taramayı iyi bir yerde yaptiracaksaniz öneririm. Çünkü kalbinin odaciklarina bile bakılıyor. 2 li taramada ense kalınlığı ve burun kemiği ölçülüyor ama bunda pek çok şeye bakılıyor. Bebeğin midesine kadar bakti doktor .El ayak kemikleri ve uzunlukları,kafa çapı, gözleri, mesanesi hepsini gösterdi. Allah korusun bir şey varsa zaten duzeltemeyiz ama yine de bilmek önemli bence .Ben bir doktora gittiğim için bunlar paketin içinde. Doktora iyi para veriyorum asla da şikayetçi değilim. Sağlık için bence verilir .Bir bebek arabası bile 4000 lira ,bebek beşiği 1500 2000 .Doktorum nifty önerse onu da yaptırırdım.
Teşekkür ederim

Merhabalar canım kadınlar, İstanbul Anadolu yakasında yada Kocaeli tarafında ayrıntılı ultrason için önerebileceğiniz bir yer var mı acaba?

Teşekkür ederim canım. Zaten bu sefer sezeryan olacak gibi miyomum tam rahim agzindaymis. O sebeple zor gibi. Zaten sezeryan olmazsa diğer türlü miyomlari almaları da zor.🙈
AA evet sezeryan da alıyorlar bir yandan, hayırlı olsun canım benim sizin için en iyisi neyse o olsun

AA evet sezeryan da alıyorlar bir yandan, hayırlı olsun canım benim sizin için en iyisi neyse o olsun
Öyle tabi ama inşallah alır. Çünkü şimdiden bunu elsoylemek zor açınca gorucez alıp alamayacağınız dedi Doktor. Neyse boşver sen bunları sağlıkla o güne gelelim o zaman düşünürüz dedi.☺️ Bence de otel sağlıkla o günlere gelelim.

Merhaba arkadaşlar bulantısı olup bitenler nasıl oldu kaçıncı haftada kesildi. Ben 13. Haftadayım ve maalesef hiç değişen bişey yok bulantı koku hassasiyeti mide yanması bitmiyor. Hayatla bağlantım koptu resmen 🤦🏻‍♀️
Benim 16. Haftada günde 3 prilamla düzeldi 🤣 Ama ilaçsız olmuyor... Yemem düzeldi, koku biraz oluyor...
Ben günde iki prilam almama rağmen günde bir sefer en az kusuyorum gün boyuda mide bulantısı oluyor
İlacı icmesem nasıl olurum acaba ne zaman bitecek bende merak ediyorum
Sabah 1 tane akşam 2 tane almayı dene canım 👍 Benim öyle düzene girdi bulantım olmuyor istediğimi de yiyorum.
Nekadar canım bülent beyde detaylı usg bende ona gitmeyi düşünüyorum
600 tl canım detaylı...

X