2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Şey kızlar ben dalga geçiyordum ya doktor %70 %80 oranla konusmasin bana one yeeeaaaa diyodum :KK70: Allah cezamı verdi :KK70: orana bile muhtacim suan 14 subatta randevum var İnsAllah meraktan daha erkene cekmem diyorum nolur allahim %51 e de raziyim artk 😂😂😂😂🙈

Bu kadar haftadan sonra yüzde 51 derse artık :KK11:
Sık dişini 18 güncük var 😂😂

Kızlar bu ikili testte fbhcg 50 üstü ise kız altı ise erkek diye bir şehir efsanesi var tuttu mu sizlerde merak ettim ben kızlarınkini hatırlamıyorum kaçtı. Nub fotosu bile olmayınca kaldım bunlara😂😂😂
Tutmadı benim 26 ydi kızım olacak inşallah 😊

Kızlar doktorum ası ile ilgili yorum yapmıyor Hiç. Eylülde olmuştum sinovac ilk doz.sonra olmadım . Sanırım doktor bisi demezse aşı olmayacağım

Ama 20.hafta tetonoz olacağım ona önem verıyorum

Kiz icine çekmedin demi maşallah ya içi genişmiş kimse inanmaz demesen😅
ben belli olsun diye gün sayıyorum. Böyle göbeğimi sevip “naber bebiş?” diyeyim. 😂😂 hamile olduğuma hala inanamıyorum. Belirtim falan da hiç olmadı. Bari göbek çıksın. 😂

Kızlar doktorum ası ile ilgili yorum yapmıyor Hiç. Eylülde olmuştum sinovac ilk doz.sonra olmadım . Sanırım doktor bisi demezse aşı olmayacağım

Ama 20.hafta tetonoz olacağım ona önem verıyorum
Ben sordum tetanozu .Doktor su anki koşullarda mikrop kapman imkansız dedi .Bana bıraktı. Bir de aşı bir kaç gün sarsiyormus . O yüzden kararsızım. Ama mecburi değil dedi .

Belırtısı olmayanlara benden bir tokat :tokat: :KK53:
Çok kötü günler geçirdim cunku
Ben de progestan iğne yüzünden ameliyat olup çok acı çektim ama aşerme, mide bulantısı, kusma, kabızlık hiç birini yaşamadım. Böyle de insan kendini hamile gibi hissetmiyor. 😂 valla doktora gidip bebeği her gördüğümde şaşırıyorum. 😂😂😂

Ben sordum tetanozu .Doktor su anki koşullarda mikrop kapman imkansız dedi .Bana bıraktı. Bir de aşı bir kaç gün sarsiyormus . O yüzden kararsızım. Ama mecburi değil dedi .
Olsun
Belli olmaz . Dayımın karısı parmağı kesılmıstı hastanede mikrop kaptı balon gibi oldu kolu . Aklıma hep o gelir. Ya da evdeki bıcakta sorun vardı bilemiyorum
Ama ben tetonozu hep gerekli görürüm
Yılların aşısı. 20.hafta sağlık ocağına yaptıracağım insallah.

Korona aşısı olan kizlarr doktorunuz tetanoz asisiyla arası şu kadar olmalı vs gibi bişey söyledimi sizlere acaba.ben unuttum sormayida arkadaşıma 2 hafta en az demisdi diye hatırlıyorum emin olmamakla birlikte.

X