2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
İnsana zehir ediyorlar zaten bazen bilmek mi daha iyi bilmemek mi düşünmeye başladım. İnşallah bizde de sıkıntı yaratıcak bişey yoktur. Onda bişey yoksa bile zaten şu sonuç gelene kadar sakin kalıp düşünmemek çok zor insanın beyni durmuyor habire aklında çok zormuş böyle olunca allahım herkesin bebeğini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin 🙏
Sakin ol kötü düşünme. Benim de 2li testim riskli çıktı. 2 hafta da çıktı sonuç. 4lu teste girdim geçen hafta. Bakalım sonucu yarın çıkacak. O da riskli çıkarsa Nifty test yaptiricam. Ama ben gönlümü ferah tutuyorum. Kötü bir şey çıkmayacak diye düşünüyorum. Sen de olumlu olmayaca çalış. Kendini yok yere üzme.☺️

Amniyosentez hemen yapmıyorlar diye biliyorum bende. Nifty de bir sorun çıkarsa eğer amniyosentez dediler. Nifty pahalı baya el mecbur olunca verdik biz kistten dolayı ama yoksa böyle bişey niye vericeksin boşver . Bekleme süresi çok fazla o beni mahfediyor. Bazen doktorlar para tuzağı olarakta isteyebiliyormuş. Kimi ayrıntılı bakmak için çok erken değil mi falan dedi. Doktordan doktora bile yorumları değişiyor. Şu test gibi olaylardan gerçekten yoruldum ben. Doktor bişey görmediyse ikili testin de güzel gelir bence ☺️
Bana da amniyosentez yaptır dedi doktor. Ben kabul etmedim. Ama Nifty de olumsuz cikaraa mecbur amniyosentez yapılıyor. Ama işte benim yaşım ileri doktor 35 yas üstüne buari önermek zorundayız dedi. Tabi para için öneren de vardır belki bilemiyorum. Sen Nifty yaptirdin o zaman. 19 günde çıkıyor diyorlar onun için

Amniyosentez hemen yapmıyorlar diye biliyorum bende. Nifty de bir sorun çıkarsa eğer amniyosentez dediler. Nifty pahalı baya el mecbur olunca verdik biz kistten dolayı ama yoksa böyle bişey niye vericeksin boşver . Bekleme süresi çok fazla o beni mahfediyor. Bazen doktorlar para tuzağı olarakta isteyebiliyormuş. Kimi ayrıntılı bakmak için çok erken değil mi falan dedi. Doktordan doktora bile yorumları değişiyor. Şu test gibi olaylardan gerçekten yoruldum ben. Doktor bişey görmediyse ikili testin de güzel gelir bence ☺️
Daha dr bakıp birşey demedi yarın bakacak ama ben meraktan akşama gidip sonucu alacağım kendim de az çok anlarım

Bana da amniyosentez yaptır dedi doktor. Ben kabul etmedim. Ama Nifty de olumsuz cikaraa mecbur amniyosentez yapılıyor. Ama işte benim yaşım ileri doktor 35 yas üstüne buari önermek zorundayız dedi. Tabi para için öneren de vardır belki bilemiyorum. Sen Nifty yaptirdin o zaman. 19 günde çıkıyor diyorlar onun için
Aslında gebeliği sonlandırmam diyenlerin hiçbirini yaptırmasına gerek yok boşuna para ve stres

Kızlar selam nasılsınız herkes iyidir umarım
isim konusu hiç geçmedi sanirim yada ben atladım
Var mı aklında isim olan
Biz erkek olursa karar verdik ASLAN ATA
Ama kız olursa bir türlü bulamadık ve işin garibi yüksek ihtimal kız 😂
Aynen 2 kere fln açıldı konusu herkesde daha kararsız😀😍😍

Nifty testi doktor niçin para için istesin ki? O doktor bile yapmıyor. Yani onun cebine onun kurumunun cebine bile girmiyor ödenen ücret.
Bence kafanızdan bu ihtimalleri atın. Onlarda kötü haber vermek istemez kimseyle yok yere böyle bir konuşma yapmak istemez. Yada hiç sebep yokken onu önermez.
Ben sizin bebeğinizinde varsa da doğuma kadar iyileşebilme ihtimalini düşünüyorum. Gelişim aşamasında ufak anomaliler oluşup sonra kapanabilir kalpte bu çok görülüyor benim kızımda olmuştu. Ki ben dahil olmak üzere ailemde kalp hastalığı olan o kadar çok kişi var ki kesin diye düşünmeye başlamıştım ama çok şükür şimdi turp gibi
Beslenmenize odaklanın asla stres yapmayın ekstra rahatlayın, bebeğe fayda edecek şeyler yiyip için ve bolca dinlenerek keyif yapın.
İnşallah sağlıkla doğsun bebeklerimiz 😍❤️

Kızlar selam nasılsınız herkes iyidir umarım
isim konusu hiç geçmedi sanirim yada ben atladım
Var mı aklında isim olan
Biz erkek olursa karar verdik ASLAN ATA
Ama kız olursa bir türlü bulamadık ve işin garibi yüksek ihtimal kız 😂
Biz Dara ismini düşündük ama eşimin ailesi pek beğenmedi. Benim çok eskiden beri düşündüğüm bir isimdi. Eşim de beğendi. Daha erken ama şimdilik aklımızdaki isim bu.

Bende aradım canım genoksmu seninki ankaraya genoksa gittiyse daha 10 gün bekleriz biz benden söylemesi. Bir sürü tartıştım az önce cihazları arıza yapmış yeni yapılmış bir ton hikaye anlattılar
Hayret ya çok sinirlendim şimdi gerçekten 😡 Bize ne ya arıza olma ihtimaline karşı önlem alsınlar parayI anında almayı biliyorlar ama 😡

X