2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Hiç okuma başka birşey güzel düşün güzel olsun😍😍
Sağ ol😌 bir de bisey diyeceğim idrar testimde 1 dk içinde t olan yer koyulaşıyor silik cıkıyor adetime daha 3 gün var. Kanda da zaten yeni gebelik oldugu anlaşılıyor 3 haftalık falan gösteriyor baktım da değere. İdrar testinde böyle olması normal midir sizce

Yok canım atmamışsın sanırım
IMG_20211109_190827.jpg

Sağ ol😌 bir de bisey diyeceğim idrar testimde 1 dk içinde t olan yer koyulaşıyor silik cıkıyor adetime daha 3 gün var. Kanda da zaten yeni gebelik oldugu anlaşılıyor 3 haftalık falan gösteriyor baktım da değere. İdrar testinde böyle olması normal midir sizce
Daha yeni ya öyle çıkması normal benimde il başta silikdi geçen yine yaptım mesela adet günüm üzerinden 10 gün geçti şuan koyu. Değerlerin 2 günde bi iki kat artıcak merak etme😍

Slm hemen korkma canım. Benimde ilk testim böyle silik çıkmıştı beta 279 çıktı. Testten teste ve ne zaman yaptığına göre değişebiliyor belirginlik. Sen kendini strese sokmadan kan testini yaptır. Bizi de haberdar et.
Canım 177.27 çıktı. İyi mi 🥰bugün adet günüm..2 gün önce 70 di..

Testim bu şekilde. Daha önce kimyasal yaşadıgim için kan vermeyi 1 hafta sonra yapacağım inşallah. Idrar testini yenileyecegim. Zaten muhtemelen kan testim 30 civarı çıkacaktır.

Eklentiler

• 20211111_062957.jpg
    20211111_062957.jpg
    130,9 KB · Görüntüleme: 42
Bu üşüme olayı bende de var. Genelde adet olmadan önce üşürdüm. Kan değerim iki gün önce 28,50 cıktı bu kimyasal gebelik olaylarını falan okudum canımı sıktı valla
canım ben ilk 5,47 ile öğrendim nasıl üzüldüm kimyasal diye 5 gün sonra 82,97 çıktı 8 gün sonrada yani dün 1184 çıktı 2 gün arayla test yaptır sonuçlara bak sıkma canını

X