2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Ağzından bal damladı şuan😀 ama kendimi kaptırmam. Zaten eşimle limoni bir ilişkiye geliyor bu bebek ne olacağım belli değil kız olursa çok çok sevinirim ilerisi içinde arkadaş olur bana.
Yaa hakkınızda hayırlısı olsun, oluyor arada düzelir inşallah. Biz hepimiz bir ara oturup sağlam bir dertleşelim🤣
Bende hep o şekil düşünüyorum bana arkadas, destekçi olsun diye😍 inşallah gönlümüzdeki olur🙏

Slm kızlar az önce kaset test yaptım silikleşmiş iyice..en son değerim 70 di..tüm uykum kaçtı test neden silikleşir?bugün yine kan vericem .nolur artsın yaaa..ama 150lere çıkmış olsa testte niye göstermiyo 😭😭😭😭

Eklentiler

• 16366058443021007585576716097464.jpg
    16366058443021007585576716097464.jpg
    62,4 KB · Görüntüleme: 38
Ben denk gelmedim herhalde ama kese için ne zaman çağırdı doktor bende 3 gün ilerdeyim senden.
Ben doktora gitmedim. Salı günü bhcg baktirdim175 çıktı. Bu gün tekrar kan vericem. Bir de cumartesi. Bu üçünde artışlar iyiyse direk kalp atışını dutmaya giderim.Olumsuz bir şey ağrı kramp olursa daha erken giderim, o zaman tabii keseyi de görmüş olurum😊

Slm kızlar az önce kaset test yaptım silikleşmiş iyice..en son değerim 70 di..tüm uykum kaçtı test neden silikleşir?bugün yine kan vericem .nolur artsın yaaa..ama 150lere çıkmış olsa testte niye göstermiyo 😭😭😭😭
Teste bakarak karar verme canım, kan testi yaptırınca belli olur. Arada benim de bi önceki günden silik cikan testim vardı. Ben testi düzgün yapamadım herhalde uyku sersemi halimle dedim😁 kaset test bhcg ölçmek icin iyi bir yöntem degil kafa karistiriyor küçük degerlerde. Zaten benim de 175 cikmisti bhcg, testte halaa çok silik cizgi vardi🤷🏻‍♀️

Teste bakarak karar verme canım, kan testi yaptırınca belli olur. Arada benim de bi önceki günden silik cikan testim vardı. Ben testi düzgün yapamadım herhalde uyku sersemi halimle dedim😁 kaset test bhcg ölçmek icin iyi bir yöntem degil kafa karistiriyor küçük degerlerde. Zaten benim de 175 cikmisti bhcg, testte halaa çok silik cizgi vardi🤷🏻‍♀️
Hemen kan vercem..moralim çok bozuldu..çünkü bugün adet ğünüm..🙁

Hemen kan vercem..moralim çok bozuldu..çünkü bugün adet ğünüm..🙁
700 küsürü görene kadar bende de silikti 😇 Kalbini ferah tut, kan testini yaptır bize de haber vermeyi unutma... Sen miniğe ne kadar inanırsan o da sana inanır 🥰 Kan testi anlık sonuç verirler idrarın geç geldiğini de unutma koyulasması 3 4 günü buluyor daha adetin ilk gunuyse son gunune kadar koyulasmaz.

700 küsürü görene kadar bende de silikti 😇 Kalbini ferah tut, kan testini yaptır bize de haber vermeyi unutma... Sen miniğe ne kadar inanırsan o da sana inanır 🥰 Kan testi anlık sonuç verirler idrarın geç geldiğini de unutma koyulasması 3 4 günü buluyor daha adetin ilk gunuyse son gunune kadar koyulasmaz.
Yaaaa vallahi mi o kadar kötüyüm kiii kendimi ğebeliğe hazırlamıştım..yıkım olsun istemiyorum..demek 700e kadar silikti..ayy Allahım inşaallah hemen kan vermeye ğidecem birazdan sonucu yazıcam sana..içime biraz su serpildi 😭

Amin canım bide tüp bebek ondan stresle gittim benimde değere göre ikiz ihtimali dedi karmakarışık gittim ama şükür güzel dedi gördüm inşallah sağlıkla devam etsin hepimizin ki canım 🥰🥰
Canım merhaba sen kan sulandırıcı kullanıyor muydun bizim tüp bebek olduğu için biraz endişeliyim o konuda sana danışmak istedim😊kullanıyorsan öncesinde sana test vs yapılmış mıydı cnm?

Canım merhaba sen kan sulandırıcı kullanıyor muydun bizim tüp bebek olduğu için biraz endişeliyim o konuda sana danışmak istedim😊kullanıyorsan öncesinde sana test vs yapılmış mıydı cnm?
Evet canım genelde tüp bebekte verio sanırım bana ilk baya bı test yapılmış pihtilansamada sanki normaldi ama önlem amacli sanırım benimkide canım çok acio hergun ama sağlık li olsunda göbeğim mosmor acio şifa olsun ama bide henüz hiç bı ilacı bırakmadik biz gebeliğin sonuna kadar devam ediliomus bazen ☺️

X