2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Kızlarr en son 4 kasımda beta hch baktırmıştım 1425 çıkmıştı.. Bugünde merakımdan bakayım dedim 19.120 çıktı sizce nasıl 6 günde değerim iyi mi keşke ikiz olsa çok istiyorum tek kese görmüştük 🤩🤩
Bende senin gibiyim canım. Regli günümde 1008 çıktı. 2,5 günde 279dan 1008' yükselmişti ama bizde tek kese gördük. Fakat sonradan ikinci kese gözükebiliyormuş. 4,5 haftada ikinci kese gözükmeyebilirmiş. İnşallah istediğin gibi olur

Bakalım heyecanlıyım başka bebeginiz var mı 22 aylık bir kızım var 1 yıl sonra diyorduk sürpriz oldu garip hissediyorum 2 cocuklu hayat nasıl olacak
Bende neler diyordum 3.ye hamileyim😀 var evet biri 5.5 biri 4 yaşında. Arası az. Yardımcım var ama tek değilim ondan cesaret aldim😀

Slm kızlar az önce kaset test yaptım silikleşmiş iyice..en son değerim 70 di..tüm uykum kaçtı test neden silikleşir?bugün yine kan vericem .nolur artsın yaaa..ama 150lere çıkmış olsa testte niye göstermiyo 😭😭😭😭
Slm hemen korkma canım. Benimde ilk testim böyle silik çıkmıştı beta 279 çıktı. Testten teste ve ne zaman yaptığına göre değişebiliyor belirginlik. Sen kendini strese sokmadan kan testini yaptır. Bizi de haberdar et.

Bende senin gibiyim canım. Regli günümde 1008 çıktı. 2,5 günde 279dan 1008' yükselmişti ama bizde tek kese gördük. Fakat sonradan ikinci kese gözükebiliyormuş. 4,5 haftada ikinci kese gözükmeyebilirmiş. İnşallah istediğin gibi olur
Hakkımızda hayırlısı canım çok sağol❤😇🙏

Yaaaa bu arada bişi dicem ben istanbulda oturuyorum da deli gibi üşüyorummmmm herkes abartma diyolar , hava bitek banamı soğuk yani 😂😂 tamam kansızım biraz ama bence hava çok soğuk 😂🤦🏼‍♀️
bende inanılmaz üşüyorum sanki içimde buz var ne giysem ne yapsam olmuyor kan değerlerimde iyi sebebini anlayamıyorum..

X