2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Günaydın, cinsiyetler konuşulmaya başlamış:)
Ben de kız istiyorum aileler erkek istiyor.
Kızıma dost olması ıcın nasıp

Kızlar dün soracaktım unuttum, siz de saç dökülmesi yaşıyor musunuz? Öbek öbek saçım dökülüyor ya hu. Nasıl durduracağım bilmiyorum.

Ben de yok, hamilelik belirtisi olarak erken sanki. Mevsimsel olabilir mi
Hayatımda saçımın bu kadar döküldüğü bir zamanı hatırlamıyorum. Acaba d vitamini eksikliği falan mı? şu an henüz beta artışı takibi yapıldığı için doktora çıkmadım, ilk işim sormak olacak kendisine

Kızlar dün soracaktım unuttum, siz de saç dökülmesi yaşıyor musunuz? Öbek öbek saçım dökülüyor ya hu. Nasıl durduracağım bilmiyorum.
Bnde senin gibiyim canım. Lakin bnm öncede vardı. İnsülin direnci varsı bende o yüzden dökülüyormuş. Şeker hapı kullandım düzelsin diye doktorum verdi insülin direnci kırılsın kiloluusn dedi. Ama 1 ay kullandım şimdi hamileyim ve aynen devam saç dökülmesi.

Merhaba canım hoşgeldin aramıza güzel artmış değerin maşallah kese kalp atışı derken hızla geçicek bende perşembe kalp atışı için gidicem
Merhaba. Hay maşallah. Bende kararsız kaldım kese için perşembe günü gitmekte. Kardeşlerim biri hemşire diğeri ebe. Abla kalpnsesine git ultrasona çok girme dedi. Doktorum da perşembe gel dedi. Arkadaşım kilolularda erken görülmüyor dedi. 98 kilo ile gebe kaldım da. Pco ve insülin direnci vardı eşimde de sperm sıkıntısı vardı. İlk gebelik. Letu ve ovülasyon testi ike birlikte kaldım.

Hayırlısı olsun kuzum bence doktorunu dinle ne zaman gel dediyse o zaman git en mantıklısı bu. Bende tüp bebek tedavisinde kaldım inşallah devamı gelir bugün tam 6 haftalık olduk bezelye tanesi kadarmış Miniğim

Hay maşallah. Rabbim hayırlısı ile kucağınıza almayı nasip etsin. Analı babalı olsun inşallah

Dr a sormak lazım ozaman. Belkide vitamin eksikliğidir

Kızlar selam daha kesin olmamakla birlikte ben de varım sanırım adetime 5 gün var bu sabah erken gebelik testinde pozitif gördüm ama reglim gecikene kadar kan vermicem bu arada ben aynı zamanda temmuz 2020 annesiydim 2 yıl sonra tekrar aynı ay olacak nasipse. Hala konuşuyoruz beraber büyüttük o gruptaki arkadaşlarımızla inşallah burası da devam eder Bir de liste yapmayı düşünüyor musunuzz?

Hayırlı uğurlu olsun canım bende 2021 Haziran annesiydim güzel anılar biriktiriliyor gerçekten. Ya burası henüz popüler konu olmadığı için liste yapılır mı bilmiyorum açıkçası.

Hayırlı uğurlu olsun canım bende 2021 Haziran annesiydim güzel anılar biriktiriliyor gerçekten. Ya burası henüz popüler konu olmadığı için liste yapılır mı bilmiyorum açıkçası.
Ay maşallah sen benden daha hızlı davranmışsın ben de kendimi aceleci sanıyordum Yavaş yavaş gelirler bence daha çok başındayız.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…