2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Kan değerlerini öğren canım 2 günde bir 2 kat artıyo ona göre hesapla randevu al ben mesela 5+0 da öğrendimm sende belki o civarlar öğrenebilirsin . Kalp atışıda 6+5haftadan sonra sanırım😍
Pazartesi günü randevumuz var gidicez inşallah o zamana kadar 4+5 olacak en azından kese görünür sanırım

Canım benim arkadaşımda kullanıyordu hamileliğimde bir kez kullanmıştım ben de gece uyumadan alınca ertesi gün anca etki ediyomuş. O sebeple doktorumuz gece alın dmeişti bize de.

Çok normal. Ben ilkinde ilk üç ay baş dönmesi yaşadım sadece o da tansiyonum düşüyordu. Başka da hiç birşey yaşamadım. Ne mide yanması ne kramp 🥳 benim de ikizim var annemin ona rağmen hiç bulantısı olmamış. Genetik olabilir bu durum.

Valla kızlar umutlandırmak istemem ama benim kızımda ayaklarım buz gibiydi hep çok üşürdü. Şimdi ise ayaklarımın altı alev atıyo resmen ateş basıyo. Hamilelikten şüphelenme sebebimdi hatta. Ama bilemiyorum tabi bunun cinsiyete etkisi nedir 🤭 ben yine kız istiyorum o yüzden inş yoktur 😂
Yok yok ben büyükte hamileliğim boyunca üşüdüm, küçükte hep terledim sıcak bastı ve ikiside erkek😂

Canım benim arkadaşımda kullanıyordu hamileliğimde bir kez kullanmıştım ben de gece uyumadan alınca ertesi gün anca etki ediyomuş. O sebeple doktorumuz gece alın dmeişti bize de.

Çok normal. Ben ilkinde ilk üç ay baş dönmesi yaşadım sadece o da tansiyonum düşüyordu. Başka da hiç birşey yaşamadım. Ne mide yanması ne kramp 🥳 benim de ikizim var annemin ona rağmen hiç bulantısı olmamış. Genetik olabilir bu durum.

Valla kızlar umutlandırmak istemem ama benim kızımda ayaklarım buz gibiydi hep çok üşürdü. Şimdi ise ayaklarımın altı alev atıyo resmen ateş basıyo. Hamilelikten şüphelenme sebebimdi hatta. Ama bilemiyorum tabi bunun cinsiyete etkisi nedir 🤭 ben yine kız istiyorum o yüzden inş yoktur 😂
Amin inşallah😂😂🥶😍🙈
Pazartesi günü randevumuz var gidicez inşallah o zamana kadar 4+5 olacak en azından kese görünür sanırım
kesinlikle yaz buraya canım merak ederim herşey güzel olsun😍

Ay dimi bende, yeterince hayal kırıklığı yaşadık 🤣 ama yinede içimden bir ses kız diyor seninkine hayırlısı olsun tabi🙏
Ağzından bal damladı şuan😀 ama kendimi kaptırmam. Zaten eşimle limoni bir ilişkiye geliyor bu bebek ne olacağım belli değil kız olursa çok çok sevinirim ilerisi içinde arkadaş olur bana.

Evet liste konusu birkaç kere geçti hatta diğer konuda vardi o yüzden yazalım oradan demiştim. Liste çok güzel oluyor takip açısından ve doğum yapılınca cinsiyetleri vs hatıra kaliyor. 2016 haziran ve 2018 şubat anneleriyle hala görüşüyoruz. Instagramda takiplesiyoruz. Çok güzel bir his her süreci bilinen bebeklerin büyümesi..

Dur bi dk kız jeton düşmedi aval aval baktım bir süre ekrana🤣 o tutturma işi nasıl oluyor tam bilmiyorum ama liste oluşturmak çok çok kolay zaten konu sahibesi geldiğinde 2 dk da halleder diye düşünüyorum, yoksa işin içinden çıkamayacağız😂
Konu sahibi gelene kadar benden çıkan garip fikirler😁🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ tamam sustum kenarda bekliyim bari🤣

Kızlar selam, 22 Kasım’a randevu aldım kalp atışı için ben de. Bir de ben aşırı iştahsızım. 58dim 56 buçuk olmuşum midem de bulanmıyor aslında. Süt, yoğurt, kuruyemiş ve meyveyle günü geçiriyorum resmen🥺 iştahsızlık var mı sizde de?
Keşke bende de olsa😀 ben gebeliklerde 9 10 kilo arası tamamlıyorum. Son aylarda alıyorum ama. Bebekler iyi kiloda doğuyor. İlerledikçe geliyor istah🥰

Keşke bende de olsa😀 ben gebeliklerde 9 10 kilo arası tamamlıyorum. Son aylarda alıyorum ama. Bebekler iyi kiloda doğuyor. İlerledikçe geliyor istah🥰
Bana da gelir inşallah ya en azından oturup yemek yiyebilecek kadar 😀 Aman mide bulantısı olmasın da bir şekilde rutine bağlarım ben 😀

X