2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Canım senin 3. Bebe
Diğerlerinden kalmadı mi araba
Travel ve baston vardı. Traveli satmistim bastonla idare etmez o yüzden aldim geçen ay dolar yükseliyor diye iyi ki almışım süt sagmada vardı mesela artık iyi çekmiyor diye ameda aldim şimdi oda uçmuş iyi ki almışım. Bide anakucagi aldim iki biberon aventin bide şuan tüm alışveriş bu.

Geçen günde oyuncak aldim iste

Bende sallanan bir beşik mi alsam ana kucağı mı kararsızım başka beşik yok beşik alsam daha iyi olacak galiba

Yine almışsın baya

Benim ikinci gebeliğimde çok ağrıyordu dr a dedim duvarlara kafa atıcam artık o derece kötüyüm dayanamıcak gibi olunca ağrı kesici içiyordum kan basıncı damarlar falan demişti dr.da zamanla geçti
Evet benimde sebep o, alıştım, migrenlilere ekstra saygı duyuyorum artık

İnternet nesmini bldum bunun aynısı kırmızı olan benimki.. hatta bu kadarda temiz iddia ediyorum ve kötü marka asla değil..o diğer ince travel sistemlerden değil..ilgilenen olursa araştırabilir.bunlar daha uzun süre kullanılıyor.ah ikiz olmasa asla satmadım

Eklentiler

• Screenshot_2022-01-25-18-36-31-725_com.android.chrome.jpg
    69,9 KB · Görüntüleme: 65
  • Screenshot_2022-01-25-18-54-56-790_com.android.chrome.jpg
    59,5 KB · Görüntüleme: 60
  • Screenshot_2022-01-25-18-54-31-443_com.android.chrome.jpg
    64,5 KB · Görüntüleme: 69
Hiç ltrasonda bacak arasını görmedinmi çocuğun..ben doktor söylemesine gördüm dümdüzdü kesin kız hocam dedim güldü.iki bebeğinde bacak arası düz
Merhaba. Bugün doktora gittim doktor bacak arasında bı çıkıntı var ama kesin bişey diyemem dedi siz yorumlar misiniz?

Eklentiler

• IMG_20220125_174327.jpg
    117,8 KB · Görüntüleme: 72
Canım resimden anlayabilmek için bebek yan değilde totodan çekmiş olması lazım..bu şekilde asla doktorlarda bilemiyor..
Doktor kendi baktı da ben anlamadığım için tek bu üç resmi verdi bide bunu diğeri nasıl çekilmiş anlamadim

Eklentiler

• 16431264042819057467905874741535.jpg
    72,6 KB · Görüntüleme: 67
  • 16431264421081220223142329056740.jpg
    72 KB · Görüntüleme: 65
Bende sallanan bir beşik mi alsam ana kucağı mı kararsızım başka beşik yok beşik alsam daha iyi olacak galiba
Ben baby plus aldim 400 liraya çokta güzel çıktı. Baya iş gorur gibi. İlk oğlumda tiny love almıştım sonra verdim 2.ciden sonra ayni mantık ve o ozaman böle pahalydi uygun geldi bu.

Merhaba. Bugün doktora gittim doktor bacak arasında bı çıkıntı var ama kesin bişey diyemem dedi siz yorumlar misiniz?
Hiç belli olmuyor cnm ama hayırlısı olsun. Benimki de kesin diyemem deyip hiç bakmadı diye kızdım ama haklı mıydı acaba Söyleyen nasıl söylüyor onu da anlamadım gerçi.

Az önce test yaptım canım Covid değilim neyse ki. Bir geliyor bir gidiyor, sanki gelince hafif mide bulantısı da yapıyor, ki ben bu güne kadar bir kere bile kusmadım İnşallah giderek azalır.

Az önce test yaptım canım Covid değilim neyse ki. Bir geliyor bir gidiyor, sanki gelince hafif mide bulantısı da yapıyor, ki ben bu güne kadar bir kere bile kusmadım İnşallah giderek azalır.
Çok geçmiş olsun bu sene covid bile olmasa çok zor geçiyor hastalıklar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…