2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Sende yurtdışında mısın? Orada her zaman ultrason yok diye duymuştum hatta 5 aylıkken falan ikiz olduğunu öğrenenler oluyordu yurtdışında

Havalardan galiba ben de aynı öyleyim spor yapmayı da istiyorum ama üşeniyorum biyerden başlamak lazım

Kiz ne azi bebek arabasinada o kadar verilir mi. 8 sene once ogluma set olarak almistim 600 eurdu
Anlamadığımdan soruyom işte maaş ne kadar oluyor ki orda Burada asgari ücret 4 bin küsür oldu galiba araba 2700 olmuş yarısından fazla mesela ki bu ucuzu yani ama asgari ücretle geçinen için çok zor burada da.

Çok guldum yaa benimki de sürpriz oldu eşim ben kizacagim diye kendini wc ye kilitledi kızmadım ama 15 dk çıkamadı yine de

Oy daglar bunu ne ara yaptin giz
Yıkadım temizledim dolabı hazırladım şimdi artık alışverişe devam..bunların yarısı kızımdan kalanlar..ama dolap içinde görünen her şey 0 ,3 ay..büyükleri çıkarmadık..ütülenecekler..eksikleri göre şimdi ikiz kıyafetleri takımları alıcam..bunları da evde giydircem..saydım tam 40 tane yeni doğan çorabımız var..20 tane pijama..bana çok lazım iyi oldu bunların olması

Kızlar elimde çok temiz bi bebek arabası var hiç kullanmadım desem resim atsam anlarsınız zaten fıstık gibi travel sistem ve yatış pozisyonu bayağı uzun çocuğun bacakları için 4 yaşına kadar kullanır.biz Diyarbakır'da pek dışarı çıkmadık kullanmadık bu 2.arabamdı. aldık geri kaldı öyle..yıkadık paketledim.çıkarıp resmini çekip dolaba koyacağım..dolapta satacağım çünkü ben İkiz arabası alacağım ikiz olmasa asla satmam arabada yer kaplamayan model zaten ondan aldık..eğer olurda aranızda 2.el tertemiz bi şey arayan olursa instgramdan ulaşabilir bana

E c e eğer covid değilsen ve bu baş ağrısının sebebi benim gibi hamileliğe bağlıysa ben tam olarak çözüm bulamadım ama su miktarını arttırmak, Mentollü kremler le şakaları ovmak saçı eşine bol bol masaj yaptırmak biraz hafifletiyor.
Doktorum sebebi için damarlar genişkşyor bazı gebelerde bu bulantı gibi sürüyor dedi. Benim öyle oldu yani ara ara geliyor çok tutuyor falan

Bende oyle bilmiyo cocuklar ama hissediyo bence Gelip gidiyo niye boyle sisti karnın bunu yok diyo zayıf ol diyo yoksa burada baby mi var diyo Soylicem bi ara bakalım
Hahaha benim karnım da çıkmadı hiç onun avantajı da var ama hissediyor galiba benimki de geçen kardeşim olsun adını Kemal koyalım diyor. Nereden duyduysa

Benim ikinci gebeliğimde çok ağrıyordu dr a dedim duvarlara kafa atıcam artık o derece kötüyüm dayanamıcak gibi olunca ağrı kesici içiyordum kan basıncı damarlar falan demişti dr.da zamanla geçti

Buraya resim koysan yasak mıdır acaba? Dolapta komisyon falan var almak isteyen olursa aranızda anlaşırdınız buradan.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…