2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Ufak bir bilgi: hurafelere göre çok üşüyenin oğlu olurmuş 😂 inşallah yalandır 🤣
Ay demeee ben cok üşüyorum ya normalde kışın şort tshirt gezen bi insnm corap bile giyemem ama suan canımın ta içi üşüyo snki hafif bi soğuğa bile dayanamıyorum :KK70:

Kızlar konu baya ilerlemiş ben yokken :) üstleri okuyamadım kalp atısı duyan varmı duyduysanız kaç haftada duyan varsada cok sevinirim inşAllah saglıkla ilerlesin bu topikten herkes bebegini saglıkla kucagına alsın inşAllahh
361AFEA4-3927-4FA0-A70A-1ACEE76C571E.png

Ben mayıs annelerine baktım hep kalp atışı görme aynı gibi😍😍😍bence bu civarlar duyarız

Süper ikisi farklı olabilir gerçi oğlun vardı sanırım ozaman ikiside kız olsun 🥰🥰 tabi önce sağlıklı olsun canım☺️
2 oğlum var kız olsun taştan olsun🤣 ayy hepiniz kızlarım olması için dua ediyorsunuz ya yerim sizi 😍 amin inşallah hepimizinki🙏🥰

Ay demeee ben cok üşüyorum ya normalde kışın şort tshirt gezen bi insnm corap bile giyemem ama suan canımın ta içi üşüyo snki hafif bi soğuğa bile dayanamıyorum :KK70:
Demiyorum korkma🤣 ben büyük oğlan da çok üşüdüm, küçükte yandım 🤣 yalan yani🤣

Bu arada doktora gittinizmi acaba kalp atışları ne zaman duyuluyor ben henüz gitmedim sadece idrar ve kanda baktırdım doktoruma gönderdim gebelik oldugunu söyledi adetime 1 hafta varken öğrendim kanda değerim 39 idi iyimi sizce

Kızlar konu baya ilerlemiş ben yokken :) üstleri okuyamadım kalp atısı duyan varmı duyduysanız kaç haftada duyan varsada cok sevinirim inşAllah saglıkla ilerlesin bu topikten herkes bebegini saglıkla kucagına alsın inşAllahh
Benim bugün randevum vardı bebeğim 5+5 kalp atışını gördük. Ultrason cihazımız çok gelişmiş minimal hareketleri algılayıp gösteriyor. Sesinin duyulmasına 1 hafta kadar var. Rabbim sağlıkla büyütsün bebişlerimizi hem anne hem hala olacağım💕

Bu arada doktora gittinizmi acaba kalp atışları ne zaman duyuluyor ben henüz gitmedim sadece idrar ve kanda baktırdım doktoruma gönderdim gebelik oldugunu söyledi adetime 1 hafta varken öğrendim kanda değerim 39 idi iyimi sizce
Kan değerlerini öğren canım 2 günde bir 2 kat artıyo ona göre hesapla randevu al ben mesela 5+0 da öğrendimm sende belki o civarlar öğrenebilirsin . Kalp atışıda 6+5haftadan sonra sanırım😍

Neyse içim rahatladı biraz ayyy cinsiyet öğrenme döneminde ne şenlikli olcak bu sayfa smdi ilk iş kalp atısı sen duydunmu gdiecektin sanki bugün
İkisininkinide duydum çok şükür canım 😍 biri 6+6 biri 6+2🥰

Hahahahahahaha cidden yaaaa 4+1 dede kese gözükmüş bencede bişi var onda😀
Benim doktorda 8 haftalıkken gel diyo çıldırmıs olmalı 3 gün sonra bidaha gitmiyim diye kendmi zor tutarken :)) keske hepimizin evde ulturason olsa :KK70: oh miss doktorlarda rahatlar 🤪

Benim bugün randevum vardı bebeğim 5+5 kalp atışını gördük. Ultrason cihazımız çok gelişmiş minimal hareketleri algılayıp gösteriyor. Sesinin duyulmasına 1 hafta kadar var. Rabbim sağlıkla büyütsün bebişlerimizi hem anne hem hala olacağım💕
Canım geç döllenmemi olmuştu senin çok konuşulunca kaçıyo gözümden. 5+5 dedin ya bilgilerinde 7. Haftada gözüküyosun

Ay maşAllah maşAllaj daha güzel haberlerinide alırız canım inş :) hangi doktrmus hangi ulturasonmus desem daha iyi olacak galiba bizde gidelim :KK70:

Benim doktorda 8 haftalıkken gel diyo çıldırmıs olmalı 3 gün sonra bidaha gitmiyim diye kendmi zor tutarken :)) keske hepimizin evde ulturason olsa :KK70: oh miss doktorlarda rahatlar 🤪
Bence el sıkışıp hocam 7 iyidir diyip 7. Haftada git sen ben 23 kasımda gidiyorum😂😂😂 aldım ramdevu özele

X