2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Ya ilerleyen haftalarda olduğunu ben de duydum ama böyle 28. haftalardan sonra falan.. bize de öğretsinler ben de her gün evde ölçeyim
Sadece 8 hafta civarı ilk ultrason var. Sonra bir daha yok 20 haftada bide ayrıntılı gibi herseye bakıyorlar bitti gittionun dışında ebe takip ediyor kalp atışı dinliyor bide ölçüm.

Kafam çatladı araştırmaktan. Onca işiımın arasında buna takildim
Bikac gün bakmayacağım telsize
O kadar haklısın ki bu konuda aşırı arttı fiyatlar. Bide evin dubleksti sanırım şart bence. Ben gezmeye bile gitsem atıyordum çantaya. Ama şuan hersey ates pahasi.

O kadar haklısın ki bu konuda aşırı arttı fiyatlar. Bide evin dubleksti sanırım şart bence. Ben gezmeye bile gitsem atıyordum çantaya. Ama şuan hersey ates pahasi.
Mısal bir yere gitsem wi-fi olmazsa çalışmaz.

Ve ne marka alırsan al şarjı baya kısa gııdyormus bildiğim kadarıyla

Şimdi 15 haftalık serklaj atacak doktor bana alttan muayene etti rahimde yumuşama var dedi az onu araştırayım dedim bende bütün moraller gitti.pisman oldum. Çok araştırmamak gerekiyor dediğin gibi
Benim anneme de yapmışlar alttan dikiş bundan 32 sene önce düşün. Hatta annem 5-6 ay hastanede yattı doğuma kadar. Ama maşallah bebek sağlıklı ve Gürbüz bile doğdu. Kardeşim gayet sağlıklı. Geçen anlatmisti annem daha önce hiç duymadıgim için şaşırmıştım. Ama 30 sene oncesinin teknolojisi ile şimdiki farklıdır. Sıkma hiç canını. Sağlıkla doğacak inşallah.

Mısal bir yere gitsem wi-fi olmazsa çalışmaz.

Ve ne marka alırsan al şarjı baya kısa gııdyormus bildiğim kadarıyla
Benim yolladığım tip modeller çalışır. Wi fi gerek yok bendeki öyle. Ama evet başta 2 saat gidiyordu şimdi şarjı az dayanıyor.

Benim yolladığım tip modeller çalışır. Wi fi gerek yok bendeki öyle. Ama evet başta 2 saat gidiyordu şimdi şarjı az dayanıyor.
Wifisiz uygun modeller de var canim. Ama pahalı ile daha uygun arasında hıcbır3 sarj farkı yok. O takıldı kafama

Sadece 8 hafta civarı ilk ultrason var. Sonra bir daha yok 20 haftada bide ayrıntılı gibi herseye bakıyorlar bitti gittionun dışında ebe takip ediyor kalp atışı dinliyor bide ölçüm.
Ben iyi demişim sanki ebeler bakıyor diye… gerçekten ebeler bakıyormuş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…