2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Bana da aynı zamanlarda %51 kız doktor. Daha sonra gittiğimde %70 dedi. Son gittiğim de direk kız dedi. Bakalım ne olacak

Anladım canım allah bir daha yaşatmasın. Bende bir kaç kez idrar yolu enfeksiyonu geçirdim de korktum ondan enfeksiyon diyince.

Seni çok iyi anlıyorum bende zaten başıma ne geldiyse bu okumalardan geldi aklımda olmayan şeyler aklıma girdi. Herzman herşeyi bilmek hiç iyi değil.
Evet çok haklısın doktorumda diyor sen kendini strese sokuyorsun diye. O yüzden artık olabildiğince araştırmamaya çalışıyorum. Çevremdekilerde saçma sapan konuşup moralimi bozuyordu artık kimseyle bir şey de paylaşmıyorum herkesede söyledim aramayın beni diye ohh kafam rahat şimdi

Şimdi 15 haftalık serklaj atacak doktor bana alttan muayene etti rahimde yumuşama var dedi az onu araştırayım dedim bende bütün moraller gitti.pisman oldum. Çok araştırmamak gerekiyor dediğin gibi

Şimdi 15 haftalık serklaj atacak doktor bana alttan muayene etti rahimde yumuşama var dedi az onu araştırayım dedim bende bütün moraller gitti.pisman oldum. Çok araştırmamak gerekiyor dediğin gibi
Burda yazılan hir bir şeyi kafana takma bence sadece doktorunu dinle. En önemlisi psikoloji. Olumsuz bir şey olduğunda doktorunla konuş araştırma yapma hiç inan kafan daha rahat olur

Kızlar ya sizin eskiden konuştuğunuz konulara ben anca geliyorum, grubun sonuncusu olmak çok zor Şimdi benim uygulamam tam 13+0 yazınca benim göbeğim çıktı, birebirden Bununla beraber ince sızılar, hafif adet sancısı bir de vajina girişinde bıçak saplanma hissi var. Araştırınca 12.-16. hafta arasında olanların en çok yaşadığı durummuş. Rahim bağları geriliyor vs yazıyor.
Bu arada çok rahatsız edici değil ama öyle tamamen eskisi gibi rahat da değilim. Sizler de bunları yaşadınız mı?

Eli ile dokundu baktı 8 santim dedi
Canım bnm o nasıl iştir tobeee
Aslında işin aslı ne biliyor musun bu dunyada içecek suyu varsa ne olursa olsun doguyo kafayı ona yoneltip sakın kalmak lazım o da ciddi tevekkül gerektiriyo bende yok olanı da daha görmedim ama dua et Rabbım hayırlısını güzelini versin inşallah

Haziran annelerinden birinde daha olmustu senin gibi erken de öğrenemedi ama çok sukur serklaj ile rahatladi seninki de öyle olacak güzel bi hamilelik geçireceksin evrene olumlama yapıyoruz pozitif mesaj gönderiyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…