2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Ufak bir bilgi: hurafelere göre çok üşüyenin oğlu olurmuş inşallah yalandır
Ay demeee ben cok üşüyorum ya normalde kışın şort tshirt gezen bi insnm corap bile giyemem ama suan canımın ta içi üşüyo snki hafif bi soğuğa bile dayanamıyorum

Ben mayıs annelerine baktım hep kalp atışı görme aynı gibibence bu civarlar duyarız

Süper ikisi farklı olabilir gerçi oğlun vardı sanırım ozaman ikiside kız olsun tabi önce sağlıklı olsun canım
2 oğlum var kız olsun taştan olsun ayy hepiniz kızlarım olması için dua ediyorsunuz ya yerim sizi amin inşallah hepimizinki

Ay demeee ben cok üşüyorum ya normalde kışın şort tshirt gezen bi insnm corap bile giyemem ama suan canımın ta içi üşüyo snki hafif bi soğuğa bile dayanamıyorum
Demiyorum korkma ben büyük oğlan da çok üşüdüm, küçükte yandım yalan yani

Bu arada doktora gittinizmi acaba kalp atışları ne zaman duyuluyor ben henüz gitmedim sadece idrar ve kanda baktırdım doktoruma gönderdim gebelik oldugunu söyledi adetime 1 hafta varken öğrendim kanda değerim 39 idi iyimi sizce

Benim bugün randevum vardı bebeğim 5+5 kalp atışını gördük. Ultrason cihazımız çok gelişmiş minimal hareketleri algılayıp gösteriyor. Sesinin duyulmasına 1 hafta kadar var. Rabbim sağlıkla büyütsün bebişlerimizi hem anne hem hala olacağım

Kan değerlerini öğren canım 2 günde bir 2 kat artıyo ona göre hesapla randevu al ben mesela 5+0 da öğrendimm sende belki o civarlar öğrenebilirsin . Kalp atışıda 6+5haftadan sonra sanırım

Neyse içim rahatladı biraz ayyy cinsiyet öğrenme döneminde ne şenlikli olcak bu sayfa smdi ilk iş kalp atısı sen duydunmu gdiecektin sanki bugün
İkisininkinide duydum çok şükür canım biri 6+6 biri 6+2

Hahahahahahaha cidden yaaaa 4+1 dede kese gözükmüş bencede bişi var onda
Benim doktorda 8 haftalıkken gel diyo çıldırmıs olmalı 3 gün sonra bidaha gitmiyim diye kendmi zor tutarken :)) keske hepimizin evde ulturason olsa oh miss doktorlarda rahatlar

Canım geç döllenmemi olmuştu senin çok konuşulunca kaçıyo gözümden. 5+5 dedin ya bilgilerinde 7. Haftada gözüküyosun

Ay maşAllah maşAllaj daha güzel haberlerinide alırız canım inş :) hangi doktrmus hangi ulturasonmus desem daha iyi olacak galiba bizde gidelim

Benim doktorda 8 haftalıkken gel diyo çıldırmıs olmalı 3 gün sonra bidaha gitmiyim diye kendmi zor tutarken :)) keske hepimizin evde ulturason olsa oh miss doktorlarda rahatlar
Bence el sıkışıp hocam 7 iyidir diyip 7. Haftada git sen ben 23 kasımda gidiyorum aldım ramdevu özele

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…