2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Senlnle aynıyız. Bugün ilk defa midem bulandı benim. Mide ilacımı bıraktım ondan da olabilir. Yani İnşallah ondandır.
Ayy deme belki yumurtlamalarimiz farklıdır sen daha öncesindesindir olabilir mi ki ? 21 Ekim benim yumurtlama 3 Kasım'da 58 çıkmisdı değerim, senin nasıldı.

17 ekim yumurtlama. 30 Ekim de 76ydı. Benim önce demekki.
Evet fark var bak ben döngümün 15.gunuydu yumurtlamam.senin daha erken olmuş. Belki bir kaç gün geri çıkabilirim o yüzden adete göre bakalim.saglikli ilerlersin de 3 iler 5 geri önemli değil valla

Bende senin gibiyim canım 5+2 hiçbir şeyim yok
Hadi bakalım ilerleyen zamanlarda ne yasicaz ay ben seni gebeyim gebesin gebeyiz topiginden biliyorum senin testlerine bakıp bakıp iç geçirmiştim keşke benimde olsa diye 20 Ekim pikdi 21 Ekim'de pik gibiydi hafif silik.seninde 2 gün önceydi sanırım benden.saan göre kıyas yapıp test yapmisdim c.tesi günü yapdim negatif cikdi oturd ağladım yine olmadı diye.sonra Çarşamba kanda poztif cikdi

Hanımlar başka bir 2022 Temmuz Anneleri konusu vardı. Burası popüler olunca buraya geçmiştik. Diğer tarafında konu açanı aktifse belki oradan devam edilebilir?

Liste vs de yapılmış aslında yetkilerle konuşsak yapılabilir mi?

Yaaa canım benim çok mutlu oldum sana uğur getirdiysem ne mutlu bana ❤ Kasım ayı benimle başladı o topikte sonrası aldı yürüdü baktımda bayağı pozitif gören var baktıkça mutlu oluyorum rabbim herkese nasip etsin bu mucizeyi❤

Evet evet kesinlikle sen basladin gerisi geldi çorap söküğü gibi halada geliyor maşallah amin amin inşallah rabbim nasip etsin isteyenlere inşallah

Sağlıkla kucağımıza alalım inşallah doktor randevunuz ne zaman

Benim ikizler konusunda çok bi fikrim yok biraz bilgi verebilmen mümkün mü? Bir de tek kese mı iki kese mi gözüküyor? İkisinin günleri nasıl bu kadar farklı olabiliyor arada 4 gün vs.
Canım tek kesenin içinde olanlarda var iki kese olanda var çift yumurta tek yumurta şeklinde ayrılıyor. Tek yumurtaysa aynı kesenin içinde oluyor genellikle ve birbirlerine tıpatıp benziyorlar aynı cinsiyetten oluyorlar falan. Çift yumurtaysa benzemiyorlar ve bir kız bir erkek olma ihtimali de var. Valla o işe bende şaşırdım ama benimkiler ayrı keselerde olduğu için birbirinden bağımsız bebekler, o yüzden fark olabiliyor.

Oyy ne güzel yaa sağlıkla gelsinler inşallah ikizde ayrı bi güzel

Bu sana demiştim ya geçenlerde insgramda ikiz kız var @cereen.et diye onun kızlarıda benziyo birbirlerine çok az ayrılıyo. Çift yumurtaymış bugun söyledi şaşırdım

Bu sana demiştim ya geçenlerde insgramda ikiz kız var @cereen.et diye onun kızlarıda benziyo birbirlerine çok az ayrılıyo. Çift yumurtaymış bugun söyledi şaşırdım
Ayy ben baktım ona, çocuk kardeşinin yumurtasını yer mi dediği kısma bittim maşallah ayy gerçekten mi, birbirlerinin aynıları resmen tek yumurta olduklarına emindim, arada çok nadiren çıkıyormuş sanırım.

Senlnle aynıyız. Bugün ilk defa midem bulandı benim. Mide ilacımı bıraktım ondan da olabilir. Yani İnşallah ondandır.
Mide ilacı olabilir ama genelde bu haftalarda başlıyormuş. Bende olmadı digerlerinde ama bekliyorum her an tetikteyim bende de hamilelik reflüsü vardi oda çok kötü. Ileriki aylarda çıkıyor

Bizde eşimle her sabah videoları başa alıp izliyoz inşallah sneinde öyle tatlı iki kızın olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…