2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Gerçekten insanı çığırından çıkartırlar yani.
Sıkma canını bir kaç haftaya belli olacak bir şey.
Ama susma da herkese haddini bildir ne meraklı hadsiz olduklarını bilsinler yani

Siz bence bu ikisine tam bir cevap vermiyorsunuz yeterince. Bu yüzden böyle konuşuluyor. Gelecek benim karnımı elleyecek, bakacak bir de yorum yapacak. Alnını karışlarım

Erkek diye tutturan geri kafalı herkese ciddi net bir konuşma sonrası devam da ederse oğlun verecek erkeği, kalan yorumları onunla yap en iyisi. Neden y kromozomunu veremiyor sor bakalım diyebilirsin. Sanki insanların elinde bu da işte... Cahillik diz boyu.

korkma bence bi ultrasonda baktır çok korktuysan ben de evde düştüm kıçüstü acile gittim 9 saat alıkoydular sorun olmadı çok şükür bi ultrasona gir çık gönlünü ferah tut
Kizlar özellikle hastalık geçiren arkadaşlar bu parol günde kaç kere atılıyor? Atalım 5 saat oldu etkisi geçti galiba yine tüm kemiklerim ağrımaya başladı
canım sen elma sirkesiyle sık sık gargara yap boğazında iltihap oluşmaz hem gönlünüferah tutmaya çalış covid geçirenler dahi sorun yaşamıyor covid olsan bile korkma ilk haftalarda bebeğe covid kaynaklı sorun olmuyor diye biliniyor hamileliğin son haftaları zor olurmuş çok geçmiş olsun bal limon elma sirkesi ya da bal limon ılık su azıcık da karabiber karıştır iç.... bir de turşu varsa hem ye hem suyunu iç bağışıklığın yükselsin

Kızlar bugun bebek odası takımlarına baktım gidip, dolap birde büyüyen beşik takım halde 10 bin tl dediler, eşim diyo 10 bin verirsem çocuğu elimde uyuturum bu fiyatlar ne bmyle diyo bilmiyorum artık napıcaz
canım ben montesorri takımları görmüştüm instagramda birkaçına baktım inceledim şimdi zibil gibi mobilya reklamları geliyo bikaç tane takibe aldım 6-7 bin civarında montesorri yatak şifonyer ve gardrop şeklinde fiyatı 6-7 bin uygun gibi daha uygunu bu ekonomik şartlarda zor ama benim baktıklarım bebek için değil 2 yaş sonrası için büyük yatak şeklindeydi bebek odası olarak da var ben ilk yıllar duruma göre park beşik düşünüyorum

beden olarak neye dikkat edicez alırken bir beden büyük mü yoksa kendi bedenizmizi mi

İlk aylar bebeğin her istediğinde kucağa alınması uzman tavsiyesidir. Ben yeni annelere doğumdan önce okumalarını tavsiye ediyorum. Çünkü doğumdan sonra okumak imkansız hale geliyor. İnsan kendine vakit ayıramıyor. İnstagramda da sürekli paylaşıyorlar. Güvenli bağlanma için sık temas şart. Mesela ten tene temas süt arttırımı için iyidir denir.

Bir tanıdık vardı çocuğunu ağladıkça almayacağım diye o kadar diretmiş ki çocuk 3 yaşında kimseyle iletişim kuramazdı. Kadın kim ne derse desin dinlememiş. En sonunda sorunu farkedip uzmana gidiyorlar çok sevgisiz ve ilgisiz kalmış demiş. İkincide aynı şeyleri yapmıyormuş.

Yani herşeyin ortası önemli. Bebeğin gereksinimini gözardı etmek olmaz. Mesela bazı bebekler özel gereksinimlidir. Bir rahatsızlığı olmasa bile hep ağlar düzenli uyumaz, sürekli ilgi bekler. Oğlumla yaşıt arkadaşın oğlu böyleydi. Allah muhafaza

Tavisyelerin için çok sagol canim benim,
Hic sorma sabah su ile seyreltip sirke ile Gargara yapmak istedim bi kustum ki çok fena oldum bi daha tovbe benlik değilmiş Turşu var da Ev yapımı değil o yüzden onun suyu sağlıklı olmaz diye içmedim aslında evet iyi gelir biliyorum, ıhlamur kaynattim Limon Bal ile ondan içiyorum her gün bir fincan

Beni böyle cesaretlendirin işte güzel anneler

Aynen pnları bende takipmedigodum olmadı ya öyle alıcam yada yaptırıcam

Günaydın kizlar ,
Dun ki halimden sonra bugün çok kötü olacağımı düşündüm ama çok şükür iyiyim.
Dun Saç diplerimden ayak tırnağıma kadar tüm vücudum ağrıyordu bugün şükür vucut ağrım neredeyse %30 a kadar inmiş derecede , dün boğazım sadece tahriş gibiydi bugün acayip şişmiş bi tek boğaz ağrım var yani o da kulaklarıma falan vuruyor buna da şükür, bi de dudağım ucuklamis Dun bi ara ateşlendim tirtir titredim falan küçüklükten beri ne zaman ateşim çıksa dudağım uçuklar zaten

Arkadaşlar selamlar şimdi hastanedeyim sabah karnım regl olacak gibi ağrıdı tuvalete gittim pecetede kan. Kırmızı pembe gibi baya da vardı. Hemen hastaneye geldik. Ultrasonla baktılar bebek iyi görünüyor. Kalp atışları normal. Bebek baya da hareketliydi. Sonra bir kaç damla daha gelmiş şimdi bir şey yok ama tedbiren yatırdılar. Yarın sabah ayrıntılı ultrasonla bakacaklarmis. İğne filan serum öyle hastanedeyim işte. Bizim için dua edin olur mu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…