2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Niye şartlanıyorsun ki?
Merak etme gayet güzel geçecek
Ayyyyy ben ne biliyim çok zor geçicekmiş gibi hissediyorum inşallah hayal ettiğim gibi olmaz buneymiş yaaa çok kolaymış derimmm 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻😍😍😂
Gerçi ocak annelerinde normal doğum yaptım kaç gün geçt oturamıyorum çok dikişim var diyo, demekki bazıları normal doğumdada sıkkntı çekiyo🤦🏼‍♀️ Oyuzden dediğin gibi zaman gelene kadar güzel pozitif olcam 😂😂🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Ayyyyy ben ne biliyim çok zor geçicekmiş gibi hissediyorum inşallah hayal ettiğim gibi olmaz buneymiş yaaa çok kolaymış derimmm 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻😍😍😂
Gerçi ocak annelerinde normal doğum yaptım kaç gün geçt oturamıyorum çok dikişim var diyo, demekki bazıları normal doğumdada sıkkntı çekiyo🤦🏼‍♀️ Oyuzden dediğin gibi zaman gelene kadar güzel pozitif olcam 😂😂🙏🏻🙏🏻🙏🏻
Evet aynen . Nornal doğum sonrası da kolay değil ki

Bakkal emziği :KK48:

Eklentiler

• Screenshot_20220123-012124_Google.jpg
    Screenshot_20220123-012124_Google.jpg
    72,3 KB · Görüntüleme: 54
Bence onlar her sıkıştığında kucağına almışlar oyuzden kucağa alışmış, kucağı almamak lazım , yeğenimde sadece memede uyurdu, oda çok büyük bi sıkıntı mesela, başka yerde uyumuyodu asla inşallah biz öyle olmayız
Evet az bir huysuzlaninca sinirlendi deyip hemen kucağa alıyorlar. Yani böyle olursa ben çok zorlanirim. Herkes mi böyle olur bilmediğimden sordum

Bu durum bebeğe göre değişir. Bazı bebekler bıraktığın yerde durur bazı bebekler hep kucak ister..
Benimki yüksek tonda mızırdanana kadar beklerdim hemen almazdım. Ama illaki kucak isterdi. Dakikalarca yatmazdı kendi başına durmazdı. Oyun halısında bile.. :KK39:
Bebeğin gereksinimine göre şekil alıyor bu..

Bir de aşırı ilgisiz bırakılan hiç kucağa alınmayan bebekler var ilgisizliğe alışmışlardır. Ki en sevmediğim bebek büyütme modelidir 😒
Bilmiyorum belki de öylesi mantıklı. Ben çok kucakta büyümüşüm. Sonra kardeşim olmuş ben kıskançlıktan hasta olmuşum. Onu hiç kucağa almamışlar. Ben cılız hastalıklı bir çocukken,kardeşim kendi kendine uyuyan gürbüz bir çocukmuş

X