2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Ee ok iyiya..başta kusma mı oldu..bende öyle aşırı yemiyorum ama nasıl aldım anlamadım ikiz bide 🙄
Çok kusmadım ama eskiye göre çok iştahım yoktu bulantı ilacı kullandım diye sanırım çok kusma olmadı şuan bıraktım bulantı ilacını.. Belki senin ikiz diye böyledir bir de gebelikte metabolizma değişebiliyor ödem olabiliyor herşey olabilir canım kafana takma çok almamışsın ilk 3 ayda 8 kilo alan arkadaşım var 😆 Moral olsun sana 😇 Sağlıkla gelsin kilo alınır verilir boşver 🌸

Arkadaşlar selamlar şimdi hastanedeyim😔 sabah karnım regl olacak gibi ağrıdı tuvalete gittim pecetede kan. Kırmızı pembe gibi baya da vardı. Hemen hastaneye geldik. Ultrasonla baktılar bebek iyi görünüyor. Kalp atışları normal. Bebek baya da hareketliydi. Sonra bir kaç damla daha gelmiş şimdi bir şey yok ama tedbiren yatırdılar. Yarın sabah ayrıntılı ultrasonla bakacaklarmis. İğne filan serum öyle hastanedeyim işte. Bizim için dua edin olur mu 😔
Güzel haberlerini bekliyoruz, çok geçmiş olsun 🥺

En son hezaman tartıldım..ben son 20 gündem kilo almışım bugün sabah tartıldım..artık dikkat etmeliyim ekmek konsnda
Ben doktordan doktora tartılıyorum aslında geçen muayenede 2 kilo almıştım, annemlere gittim bi bakıyom dedim 1,5 kilo daha almışım 😀 inşallah böyle gitmez😂🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️

Merhaba kızlar toplamda kaç kilo aldınız?ben bugün tartıldım.tam 15+0 bebekler.. toplam 3 kilo almışım çok mu bilemedim..aslında hiç tatlı yemiyorum fakat ekmek mideme iyi geliyor ekmek kilo yaptı öyle düşünüyorum?sizler kaç kilo aldınız?
Bende 16 haftalık oldum bugün. Hala - 2 kg. Hic almadım

Merhaba kızlar toplamda kaç kilo aldınız?ben bugün tartıldım.tam 15+0 bebekler.. toplam 3 kilo almışım çok mu bilemedim..aslında hiç tatlı yemiyorum fakat ekmek mideme iyi geliyor ekmek kilo yaptı öyle düşünüyorum?sizler kaç kilo aldınız?
-7 yim suan hiç kusma olmadı bulanti oldu az da olsa yedim ama 7 kilo verdim

Ooooo resmen diyet gibi 😅çok şanslısın bundan sonra bol bol yiyebilirsin..bizlerde bundan sonrası yiyecez
Bulanti var kusma yok ama iştahım hiç yok canım kendim hazırlıyorum diye sanırım kokusu ile duyuyorum sanki , yani midem küçülmüş de olabilir ama üç kaşık alıyorum aslında gözüm doymuyor ama içim almıyor

Arkadaşlar selamlar şimdi hastanedeyim😔 sabah karnım regl olacak gibi ağrıdı tuvalete gittim pecetede kan. Kırmızı pembe gibi baya da vardı. Hemen hastaneye geldik. Ultrasonla baktılar bebek iyi görünüyor. Kalp atışları normal. Bebek baya da hareketliydi. Sonra bir kaç damla daha gelmiş şimdi bir şey yok ama tedbiren yatırdılar. Yarın sabah ayrıntılı ultrasonla bakacaklarmis. İğne filan serum öyle hastanedeyim işte. Bizim için dua edin olur mu 😔
Geçmiş olsun. Hastaneye giderek çok iyi yapmışsın. Bir arkadaşım 12. haftalarda böyle lekelenmeler görmeye başlamıştı, 15. haftaya kadar devam etti. Şimdi çok iyi. Bebek de çok iyi. Hastanede öyle güzel ilgilenmişler ki, hep bana “başına gelirse sakın korkma, normal karşılayıp bir sürü araştırma yapıyorlar, öyle korkutmuyorlar, hemen hasteneye git” diyor. Şu an 17. haftada ve lekelenmeler bitti. Umarım sen de hemencecik toparlarsın ❤️

Ah canım ya anam hep der ki bi kadın ayağını hep sıcak tutmalı, üşüdün kasık ağrısı yaptı direk ama erken müdahale ve gözetim altında olman çok güzel. İnşallah güzel olacak hersey

Bugün vücut ağrım yok diye parol atmadım ama atsam mı acaba boğaz ağrıma iyi gelir belki , bol bol dinleniyorum kuzum, meyve bol su günde bir fincan ıhlamur inşallah Rabbim in yardımı ile iki güne toparlarım tamamen
Canım pekmez varsa zeytinyağını cezvede azıcık ılıt üstüne bir iki tatlı kaşığı pekmez karıştırıp iç boğazı çok güzel yumuşatıyor

Benim için altta dikiş olmasındansa karında olması daha iyi. Bana kesin dikişte atılırdı 4 kg bebekler. Ben karnımdaki dikişlere hala bakıp dokunamıyorum huylanıyorum altta olsa bizde cinsel hayat biterdi😅
Ben 1 ameliyat 2 sezaryenden sonra 4. kez kesilcem ya ben napim😂 Ama hiç korkmuyorum 1 ağrı kesici iğneye bakıyor çünkü. 1 haftada normal hayatına dönüyorsun. Allah herkese hayırlı doğumlar nasip etsin.
Bana çok zor geldi. Kalkamadım. Ve benim ameliyatım uzun süre iyileşmesi. Hala bir yerinde ağrı kaşıntı oluyor.
İnşAllah bu doğumum iyi geçer

Ayy canım kusura bakma ben kesin net birşey diye anladım.
Dualarım seninle tüm kalbimle sağlıklı olsun hayırlı olsun erkek olsun.
Allahtan dilemek haktır günah değildir ama o ne ol emri vermiş ise o.
Yinede kalbim duam seninle
Canım zaten erkek olsun diye yapmadık süpriz oldu Allah ne verdiyse başımızın üstünde yeri var☺️ Ama böyleleri yüzünden 2 kızım var bir de oğlum olsa diyorum. Hayırlısı neyse o olsun sağlıklı olsun da...

Çok geçmiş olsun canım. Bebek iyi olsun sen iyi ol bazen olur böyle

Canım benim çok geçmiş olsun. Korkma sakın zaten bakmışlar bebeğe. Hem de hastanede gözlem altındasın. Dua ediyorum bol bol 😘
Bence çok iyi ikizlere göre. Ben tam 4 kilo almışım ama benim için de çok iyi çünkü ilkinde 12 haftada 7-8 kilo almıştım. Her bünye farklı lütfen kıyaslama. Zayıf hamile kalanlar genelde daha çok kilo alır vücudun o yağa ihtiyacı var. Hiç dert etme 🥳

Canım zaten erkek olsun diye yapmadık süpriz oldu Allah ne verdiyse başımızın üstünde yeri var☺️ Ama böyleleri yüzünden 2 kızım var bir de oğlum olsa diyorum. Hayırlısı neyse o olsun sağlıklı olsun da...
Ya sen niye böyle insanların yorumlarına takılıp canını sıkıyosun ki. Boşver hamileliğinin tadını çıkar kızlarına ilgilen. Hem kız evlat daha vefalıdır. Bi kızın daha olursa bil ki çok şanslısın. ❤️

X