2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Arkadaşlar selamlar şimdi hastanedeyim😔 sabah karnım regl olacak gibi ağrıdı tuvalete gittim pecetede kan. Kırmızı pembe gibi baya da vardı. Hemen hastaneye geldik. Ultrasonla baktılar bebek iyi görünüyor. Kalp atışları normal. Bebek baya da hareketliydi. Sonra bir kaç damla daha gelmiş şimdi bir şey yok ama tedbiren yatırdılar. Yarın sabah ayrıntılı ultrasonla bakacaklarmis. İğne filan serum öyle hastanedeyim işte. Bizim için dua edin olur mu 😔
Çok geçmiş olsun canım. Umarım kazasız belasız sağlıkla atlatırsın. 🙏

Arkadaşlar selamlar şimdi hastanedeyim😔 sabah karnım regl olacak gibi ağrıdı tuvalete gittim pecetede kan. Kırmızı pembe gibi baya da vardı. Hemen hastaneye geldik. Ultrasonla baktılar bebek iyi görünüyor. Kalp atışları normal. Bebek baya da hareketliydi. Sonra bir kaç damla daha gelmiş şimdi bir şey yok ama tedbiren yatırdılar. Yarın sabah ayrıntılı ultrasonla bakacaklarmis. İğne filan serum öyle hastanedeyim işte. Bizim için dua edin olur mu 😔
Sağlıkla ayrılın ins hastaneden 🍀gönlünüzü ferah tutun

Çok gecmış olsun hiç sorun olmaz insaallah zaten kontrol altına almışlar

Çok geçmiş olsun. Bebek iyiyse bisi olacağını sanmıyorum
Merak etme 😊

Daha belli değil cnm dr bacak arasına doğru bakmadı bile kesin belli olmaz dedi eltim bu haftada öğrenmiş erkek olsa öğrenilirmiş demek ki kızmış🤷🏻‍♀️
Ayy canım kusura bakma ben kesin net birşey diye anladım.
Dualarım seninle tüm kalbimle sağlıklı olsun hayırlı olsun erkek olsun.
Allahtan dilemek haktır günah değildir ama o ne ol emri vermiş ise o.
Yinede kalbim duam seninle

Canım benimmmm çok üzüldüm ama bak bebek iyiymiş, cinsel ilişki olmuş muydu eğer rahim etrafında bi kanama gormediyse ultrason ile dr belki ilişkide vajina tahriş olmuş ondan kanama olmuştur.
Tabi ki dua ederiz hepimiz aynı duyguları taşıyoruz burada inşallah buradaki herkes dogurdum yazar temmuzda bir bir sağlıkla 🤲🏻 haberdar et bizi de moralini yüksek tut

Çok geçmiş olsun, sağ salim bir anca atlatıp çıkarsınız 🙏🏻🙏🏻Allahdan birşey yokmuş iyi yapmışsın hemen doktora gidip 🙏🏻

Çok geçmiş olsun canım. Dualarımız seninle 🙏🏻

korkma bence bi ultrasonda baktır çok korktuysan ben de evde düştüm kıçüstü acile gittim 9 saat alıkoydular sorun olmadı çok şükür bi ultrasona gir çık gönlünü ferah tut

canım sen elma sirkesiyle sık sık gargara yap boğazında iltihap oluşmaz hem gönlünüferah tutmaya çalış covid geçirenler dahi sorun yaşamıyor covid olsan bile korkma ilk haftalarda bebeğe covid kaynaklı sorun olmuyor diye biliniyor hamileliğin son haftaları zor olurmuş çok geçmiş olsun bal limon elma sirkesi ya da bal limon ılık su azıcık da karabiber karıştır iç.... bir de turşu varsa hem ye hem suyunu iç bağışıklığın yükselsin
Merhaba yeni geldim mesajiniz dikkatimi cekti ben de covid oldum. 6. Haftamda. Doktor cocugu etkilemez dedi ama baska birsey de demedi ilac vs de vermedi. Bunu ilk defa duyuyorum. Hamileligin Son zamanlari ne gibi zorluklar oluyormus acaba

Canım benimmmm çok üzüldüm ama bak bebek iyiymiş, cinsel ilişki olmuş muydu eğer rahim etrafında bi kanama gormediyse ultrason ile dr belki ilişkide vajina tahriş olmuş ondan kanama olmuştur.
Tabi ki dua ederiz hepimiz aynı duyguları taşıyoruz burada inşallah buradaki herkes dogurdum yazar temmuzda bir bir sağlıkla 🤲🏻 haberdar et bizi de moralini yüksek tut
Yok canım olmadı. Dün çocuk çok istedi kardan adam yaptık. Eğilip kalktım biraz. Biraz karda gezindik. Eve gelince de biraz çekmeceleri düzenledim.🙈 Bilmiyorum ki belki yorgunluktan. Miyomum var belki o kanadı bilmiyorum hiç😔 Allah tan şu an bir şey yok. Hastanede yatıyorum bakalım.

Günaydın kizlar ,
Dun ki halimden sonra bugün çok kötü olacağımı düşündüm ama çok şükür iyiyim.
Dun Saç diplerimden ayak tırnağıma kadar tüm vücudum ağrıyordu bugün şükür vucut ağrım neredeyse %30 a kadar inmiş derecede , dün boğazım sadece tahriş gibiydi bugün acayip şişmiş bi tek boğaz ağrım var yani o da kulaklarıma falan vuruyor buna da şükür, bi de dudağım ucuklamis Dun bi ara ateşlendim tirtir titredim falan küçüklükten beri ne zaman ateşim çıksa dudağım uçuklar zaten
Canım bende senin gibiydim 2gündür bugün 3. Gün boğaz ağrısı geçti bitkisel bir pastil kullandım tadı kötü ama istersen markasını atabilirim. Vücut ağrılarım da dün azalmıştı bugün tamamen geçti şükür. Parol kullandım. Çok geçmiş olsun.
Belki de rahim etrafında bir kanama olmuştur bebek iyiymiş gönlünü ferah tut canım yorma çok kendini bundan sonra daha temkinli olursun inşallah sağ sağlim gelsin kuzu🙏🤍

Merhaba yeni geldim mesajiniz dikkatimi cekti ben de covid oldum. 6. Haftamda. Doktor cocugu etkilemez dedi ama baska birsey de demedi ilac vs de vermedi. Bunu ilk defa duyuyorum. Hamileligin Son zamanlari ne gibi zorluklar oluyormus acaba
çok detaylı bilmiyorum ama hep böyle duydum 24. haftadan sonra izne çıkarılıyor mesela çalışan hamileler sebebi 24. haftadan sonra covidin hamileleri kötü etkileyebiliyor oluşu bünyeden bünyeye fark eder tabbi ama genelde son haftalarda hamileler için risk taşıyor enübe edilenler oluyormuş tabi biz bunları düşünmeyelim dikkatli yaşayıp kalbimizi ferah tutalım beslenmemize özen gösterelim

Merhaba kızlar toplamda kaç kilo aldınız?ben bugün tartıldım.tam 15+0 bebekler.. toplam 3 kilo almışım çok mu bilemedim..aslında hiç tatlı yemiyorum fakat ekmek mideme iyi geliyor ekmek kilo yaptı öyle düşünüyorum?sizler kaç kilo aldınız?

Yok canım olmadı. Dün çocuk çok istedi kardan adam yaptık. Eğilip kalktım biraz. Biraz karda gezindik. Eve gelince de biraz çekmeceleri düzenledim.🙈 Bilmiyorum ki belki yorgunluktan. Miyomum var belki o kanadı bilmiyorum hiç😔 Allah tan şu an bir şey yok. Hastanede yatıyorum bakalım.
Ah canım ya anam hep der ki bi kadın ayağını hep sıcak tutmalı, üşüdün kasık ağrısı yaptı direk ama erken müdahale ve gözetim altında olman çok güzel. İnşallah güzel olacak hersey
Canım bende senin gibiydim 2gündür bugün 3. Gün boğaz ağrısı geçti bitkisel bir pastil kullandım tadı kötü ama istersen markasını atabilirim. Vücut ağrılarım da dün azalmıştı bugün tamamen geçti şükür. Parol kullandım. Çok geçmiş olsun.

Belki de rahim etrafında bir kanama olmuştur bebek iyiymiş gönlünü ferah tut canım yorma çok kendini bundan sonra daha temkinli olursun inşallah sağ sağlim gelsin kuzu🙏🤍
Bugün vücut ağrım yok diye parol atmadım ama atsam mı acaba boğaz ağrıma iyi gelir belki , bol bol dinleniyorum kuzum, meyve bol su günde bir fincan ıhlamur inşallah Rabbim in yardımı ile iki güne toparlarım tamamen

Bugün vücut ağrım yok diye parol atmadım ama atsam mı acaba boğaz ağrıma iyi gelir belki , bol bol dinleniyorum kuzum, meyve bol su günde bir fincan ıhlamur inşallah Rabbim in yardımı ile iki güne toparlarım tamamen
Çok kötü değilse içme canım sen bilirsin bir zararı yok Parol un ama ne de olsa ilaç 🥴 Şifa olur inşallah

Merhaba kızlar toplamda kaç kilo aldınız?ben bugün tartıldım.tam 15+0 bebekler.. toplam 3 kilo almışım çok mu bilemedim..aslında hiç tatlı yemiyorum fakat ekmek mideme iyi geliyor ekmek kilo yaptı öyle düşünüyorum?sizler kaç kilo aldınız?
16. Haftadayım ben henüz hiç kilo almadım canım normalde de fazla kilom var ama tatlı ekmek pilav ne varsa yiyorum 😆 Sonradan bama dçnüşü muhteşem olabilir şuan sabit kilodayım 🦦🙃🙃

Şuanlık bende 3 kilo aldım , ama her herşey değişir ve daha fazla kilo almış olabilirim🤦🏼‍♀️😀

X