2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Cemre kemer var ya, bugün bir paylaşımını gördüm. Kızı bunlarda asla durmamış bildiğin normal ana kucağında duruyor, sadece onu sevmiş
Bunları ben de çok beğeniyorum, annem ise normalinden şaşma bu ne böyle diyor Bakalım ya bunun süsüne kanacağım(ki en büyük ihtimal bu) ya da gidip en ucuzundan alacağım

Ben de nuna vardı canım. Sallama aparatı ayrı alınıyor. İlk 6 ay çok kullandım. Yemek yerken iş yaparken koyuyodum. Ama temiz ikinci el al bence çünkü çok kısa kullanılıyor.

Eklentiler

• DC2A95CE-DF1D-40A2-A463-DBC2591772BD.png
    179 KB · Görüntüleme: 63
Bence durmayan bebek gerçekten azdır.

O da o kategoriye giriyor olabilir.

Ben ilk doğum yaptığım zaman cocuk hic durmuyordu. Tuvalete bılr gidemiyordum. Sonra araştırdım otomatik sallanan beşik aldım ve ondan sonra benim için hayat başladı cok ciddiyim.
Yemeğimi yapıyor, temizliğini yapıyordum .

Bebekler anne karnından dolayı titreşimi ve sallanmayı severler . Ayrıca gaz içinde iyi oluyor
Sallanma dediysem öyle kafa bir daha bir sola gidecek sekilde degıl
Hatta bir de yanında beyaz ses açıyordum
Ohhh benden mutlusu yoktu

Sallaya sallaya rockçı yapacağız bebişleri

Benim Görümcem asortik takılıyordu .
" çocuğun doğsun asla sallamaya alıştırmayacağım "
Cocuk kazık kadar oldu ellerinde battaniye ile sallıyorlardı.

Ben ilk 6 ay salladım. Sonra yanıma aldım hep emzirerek uyuttum

Yani büyük konuşmayacaksın. Bazı şeyler kendiliğinden olmak zorunda oluyor .

Evrene mesaj gönderirken dikkatli olmak gerek

Anladım kuzum tabi ki öyle şey mi olur Sadece sen yazmışsın ya kafaları sağa sola sallanmıyor diye, çok hoşuma gitti ondan sana takıldım
Ben de zaten bilgilendirmek icin soyledım canim. Biliyorum tabii ki deli gibi cocugun safa sola gitmediğini bıldıgını
Okuyanlar var ya ondan dolayı

Şunu da soyleyeyım ama ayakta sağlanan cocugun başı bir daha bir sola gider gelir.

Bu iyi bir şey değil
Bilgisi olmayanlar icin söylüyorum.

Demekki arada hissetiklerimiz artık bebiş, bilgilerimdede yazıyo

Eklentiler

• FB5DCD3C-DA95-460D-A291-330BBA7607FE.jpeg
    144 KB · Görüntüleme: 56
Bende bu bondigo marka vardı. Pek oturmadı benimki. Vermiştim birine..

Birinden elektrikli otomatik sallanandan gelecek. Fisher price galiba markası. Şahsen olmasaydı da bu kadar kısa süre kullanılacak şeyi sıfır almazdım

Hamileliği tamamen sorunsuz geçen elbette arar.
Allah aşkına bunun nesini arayayım
Yaaa senin baya sorunsuzmu geçmişt, bak sana güveniyom sende sezeryansın ağır eşin yüksekmi nasıl ben 40 gün boyunca yatmayı planlıyom , annemede söyledim şimdiden anlaştım 15 gün kal bari sonra kardeşim kalcak

Olması gerektiği sekilde ilerledi diyelim canim. Doktorun dediklerini yaparsan sorun yaşamazsın.ama yaşayanlarda var tabii.

Çok şükür ben zorlanmadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…