2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Kaynanam aradı. Eltim demiş ki erkek olsa bu haftalarda belli olurdu heralde kız ki iki de kızı var diye dr söylemedi😒 Bunların işi gücü yok beni çekiştiriyolar heralde😠 Eltim de kadın doğum prof.u zaten dr dan daha dr görmeden anlamış. Başka ilde oturuyor sırf meraktan kar buz demeden gelecekmiş normalde asla gelmez inceleyecek beni bakalım karnımın şekli yüzümün şekli anlamaya çalışacak🤨 Anlıyor musunuz neden erkek olsun istiyorum böyle haset fesatlara karşı işte. Etrafımda çok var bunlardan. Allahım sağlıklı akıllı hayırlı bir erkek evlat verse dünyalar benim olacak😔
Allahım bu insanlar nasıl bişey ya hadi eltin fesatlanıyor anlyrm da kaynanan da dua etse ya sağlıklı olsun diye hayret bişeyler bsver takma kafana canım Rabbim ne nasip ederse o olur öyle onlar için kendni şartlayıp üzme bncee inşallah Rabbim gönlüne göre verir de kapanır çeneleri 😍

Evde de son 1 tane kalmis esime mesaj attım eczane den gelirken alacak reçetesiz verilir inşallah bu parol ..
Ya hiç sorma canım gidip tatli şeyler yedim özellikle dikkat ettim tık yok stres oldum hasta olmam bebeği etkiler mi bi sey olmuş mudur diue gerildim
Recetesiz satılan bir ilaç verirler merak etme. Kız her dk her hareketi hissedecek değilsin ya niye paniksin sen böyle 😄 ben bazı gün hiç hissetmiyorum bazı gün bir iki çünkü küçükler daha

Benim iki kızım vardı onun ikinci oğlu olduğunda hiç kıskanmadım kıskansam yine doğururdum bunca sene hiçte hevesim olmadı erkek çocukta falan. Bu elti var ya ben yeni evliyken her ay arardı bebek var mı olmuyo mu diye ne fena o😠 Hamile kaldım cinsiyeti öğrenene kadar hep sordu kız dedikten sonra bi daha aramadı anlayın işte fesatlığı😒
Bebeğin kız mı canım.
Kimse yanlış anlamasın ama böyle haset fesat kıskanç insanlar için insan istiyorki kızda oğlan da olsun.
Ben yazmaya hep çekinirim bursa açılan bazı konularda yorum yaptım tepki gösterdiler. Kızda erkekte evladımız. Kız olunca kimse sevmemezlik yapmıyor. Evladını dışlamıyor. Ama bazen çevrende oyle insanlar var ki yüzdeleri kızarsın beklediği sonuca varsın istemiyor insan.
Canını sıktı senin evlatların hayırlı olsun inşallah.

Kaynanam aradı. Eltim demiş ki erkek olsa bu haftalarda belli olurdu heralde kız ki iki de kızı var diye dr söylemedi😒 Bunların işi gücü yok beni çekiştiriyolar heralde😠 Eltim de kadın doğum prof.u zaten dr dan daha dr görmeden anlamış. Başka ilde oturuyor sırf meraktan kar buz demeden gelecekmiş normalde asla gelmez inceleyecek beni bakalım karnımın şekli yüzümün şekli anlamaya çalışacak🤨 Anlıyor musunuz neden erkek olsun istiyorum böyle haset fesatlara karşı işte. Etrafımda çok var bunlardan. Allahım sağlıklı akıllı hayırlı bir erkek evlat verse dünyalar benim olacak😔
Abimin 5 kızı var. Erkek evladı yok.
Annemde tansiyon var..
Kız olduğunu öğrendiğinde günlerce ağlamış oğlumun bir oğlu alsa idi. Kızlarının bir erkek kardeşleri olsa idi diye.
Ne dualar edildi ama Allah nasıl dilerse oyle olur nasip kısmet.

Geçmiş olsun canım

2 haftadır bende aşırı hastaydım. Kusma, ağrı, öksürük, iştahsızlık ne varsa vardı. Bebek için aşırı endişeliydim, bugün gittim doktora her şey çok normaldi. Endişe etmeyin Allah’ın izni ile hiç bşr şey olmayacak 🥰

Recetesiz satılan bir ilaç verirler merak etme. Kız her dk her hareketi hissedecek değilsin ya niye paniksin sen böyle 😄 ben bazı gün hiç hissetmiyorum bazı gün bir iki çünkü küçükler daha
İnşallah kızlar genelde okuduğum 3-6 gün arası toparlanırmisiz inşallah benim yarına geçer ya çok fena bir şeymiş bu vücut ağrısı ne yana dönsem zangır zangır ağrıyor.. ayağa bile kalkamıyorum parol şükür azaltıyor da uyukluyorum ara ara . Rabbim burada kimseye bulaşmadan dogirmayi nasip etsin aman hastalık hamilelikte çok stresli ve zormuş onu anladım

Bende özellikle akşamları inanılmaz bir şişkinlik oluyor. İlk ayda da olurdu. Şimdi sanki 3. Ay bitmiş de bir anda karın ortaya çıkmış gibi oldu. Az yemek yediğim halde inanılmaz derecede şişiyor.

Dün gece göbek üstü kısım şiş gibiydi. Yani nefes zor alıyorum. Bir de sanki göbeği geçtim midenin olduğu üst kısım da şişmiş gibiydi. Size de oluyor mu böyle? 🥲
Aynısını yaşıyorum. Her gece resmen şişmiş karnımı taşıyorum bide 🤦🏼‍♀️ Az yesem bile mutlaka oluyor. Sabah uyandığımda inmiş oluyo çok rahatlıyorım 🤰

Kizlar özellikle hastalık geçiren arkadaşlar bu parol günde kaç kere atılıyor? Atalım 5 saat oldu etkisi geçti galiba yine tüm kemiklerim ağrımaya başladı
Günde 8 tane 500 Mg lık parol tablet kullanılabilir. Günlük parol dozu gebeler için 8 grammış. İhtiyacınız olursa bilginiz olsun.

Kızlar bugün ki muayene sonucu doktorun yazdığı ilaçlar. Birazcık bana fazla geldi ama sizler neler kullanıyorsunuz

Eklentiler

• D9A73AE2-8ADC-4677-8802-DCADF9208089.jpeg
    D9A73AE2-8ADC-4677-8802-DCADF9208089.jpeg
    126,5 KB · Görüntüleme: 78
Kızlar bugün ki muayene sonucu doktorun yazdığı ilaçlar. Birazcık bana fazla geldi ama sizler neler kullanıyorsunuz
Aslında hepsi gerekli ama niye hepsinin birlikte olduğu tarzlardan vermemiş ki Bankada bugün demir ve Multi verdi Multi vitamin de b ve d devar ayrıca vermedi.

X