2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Aynen sen ne olur ne olmaz 2 tane iç o normal

Diğer dediğimde geçen bende oldu oyuzden inanırım bende bi kaç kere hareketlenme hisetiö ama bidaha hissetmedim, kimse yokken yatarken kafamı orayı verince anca hissediyorum

Bir de kizlar ben günde en az 1 kere pit pit bi gidiklanma hissediyordum bugün hiç olmadı psikolojik hastalık korkusundandır demi ??

Evde de son 1 tane kalmis esime mesaj attım eczane den gelirken alacak reçetesiz verilir inşallah bu parol ..
Ya hiç sorma canım gidip tatli şeyler yedim özellikle dikkat ettim tık yok stres oldum hasta olmam bebeği etkiler mi bi sey olmuş mudur diue gerildim

Bu kadar çok stres yaparsan etkilenir asıl
Biraz daha sakin olmaya çalış
Bak kaç kişi pozitifti, hepsinin bebeği iyi.

Bu kadar çok stres yaparsan etkilenir asıl
Biraz daha sakin olmaya çalış
Bak kaç kişi pozitifti, hepsinin bebeği iyi.
Demi haklisin , ya insanın derisi ağrır mı ağrıyor bu ne ya eşofman Atlet tenime değiyor ya onlar bile canımı yakıyor Allah im yardım etsin tüm hastalara çok zormuş ayağa kalkınca bacaklarım taşımıyor beni oyle kırgınlık var inşallah yarına geçer

Yok bak bugun kaç kişi yazdı arkadaşlardan hastalarmış , doktora gitmişler iyi gidiyomuş diye, bebek iyidir , zaten daha erken herzaman hissetmeye biliriz ben tam hissetmeyi 20.hafta tam hissederiz oyuzden rahat ol

Yok bak bugun kaç kişi yazdı arkadaşlardan hastalarmış , doktora gitmişler iyi gidiyomuş diye, bebek iyidir , zaten daha erken herzaman hissetmeye biliriz ben tam hissetmeyi 20.hafta tam hissederiz oyuzden rahat ol
İnşallah kuzum herkes çok dikkat etsin ben bunu çarşamba şehir hastanesinde kaptım herkes koh koh öksürüp duruyordu maskemi hiç çıkarmadım kim oksurse yanından kalktım ama kapmisim yine de ay anam olsa şimdi sırtıma bi şişe çekerdi ne iyi gelirdi kemiklerime

Bende özellikle akşamları inanılmaz bir şişkinlik oluyor. İlk ayda da olurdu. Şimdi sanki 3. Ay bitmiş de bir anda karın ortaya çıkmış gibi oldu. Az yemek yediğim halde inanılmaz derecede şişiyor.

Dün gece göbek üstü kısım şiş gibiydi. Yani nefes zor alıyorum. Bir de sanki göbeği geçtim midenin olduğu üst kısım da şişmiş gibiydi. Size de oluyor mu böyle?

Ben de o dediğin şey aşırı yersem oluyor

Nefes alma sıkıntısı hariç aynısını yaşıyorum ki 1 kilo bile almadım, gram almışım. Doktor büyüyorsun demişti.

Nefes alma sıkıntısı hariç aynısını yaşıyorum ki 1 kilo bile almadım, gram almışım. Doktor büyüyorsun demişti.
Ben de acaba rahim büyüdüğü için mi böyle hissediyorum diye düşünüyordum. Az yediğim halde böyle olması zorlayıcı, özellikle de akşam ve geceleri.

Ay ne meraklılar üzülme ya hayırlısı Allah kalbindekini versinaminn

Eltim yokmuş iyiki bune böyle

2 haftadır bende aşırı hastaydım. Kusma, ağrı, öksürük, iştahsızlık ne varsa vardı. Bebek için aşırı endişeliydim, bugün gittim doktora her şey çok normaldi. Endişe etmeyin Allah’ın izni ile hiç bşr şey olmayacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…