2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273

Bana annem tülbentle kollarını sarmayı öğretmişti. Hava çok sıcaktı uykuda kolu hareket edince korkup zıplıyordu. Annem sarmıştı sadece kollarını. Ben de ondan sonra öyle devam ettim

Ben 5 takım hastane çıkışı aldım ve bence yeterli ilk bir hafta kadar maksimum o uzun kolluları giyer. Bir kaç tane de uzun kollu ayaklı tulum aldım. Onlara biraz daha ekleme yapılır ama çok çok uzun kollu almayı planlamıyorum.
Sonrası için bol bol 0-3 ve 3-6 askılı, kısa kollu, kısa paçalı zıbın almayı planlıyorum.
Akşam çıkılacak sa serin olursa belki sırtına ince ceket penye, Müslin yada yumuşak ince triko tarzı bişiler alınır ekstra ama izmirde en azından max. Zıbın + Kısa kol giyebilir çok çok sıcak oluyor.

Bana annem tülbentle kollarını sarmayı öğretmişti. Hava çok sıcaktı uykuda kolu hareket edince korkup zıplıyordu. Annem sarmıştı sadece kollarını. Ben de ondan sonra öyle devam ettim
Bebeğin uykusu daha kaliteli oluyor . Uykusunda elini yüzüne getirince korkup agliyorlar:) o yüzden yarım kundak şart

Neden bu kadar büyüttün sence? Anksiyete falan var mı?
Duygusallık normal ama dışarı çıkınca kötü şeyler olacak diye düşünüyorsan seni engelliyorsa psikolojik yardım alsan daha iyi olur..

Ben doğum için çatala çıkacakken takıldım o basamaklara. Düşmedim ama sendeledim koca göbekle. Doktor ebelere hemşirelere sinirlendi o anda tutmadılar diye

6 yıldır protez tırnak kullanıyorum onlarsız bir hicim bir yan etkide gormedim
Ben de yillardir yaptiriyodum ama etrafimdakiler ara ver yaptirma dedi ben de hep ikilemde kaldim
Ay ne biliyim ya korkuttular beni uv isini diye yaptiriyim ben en iyisi

Ben de yillardir yaptiriyodum ama etrafimdakiler ara ver yaptirma dedi ben de hep ikilemde kaldim

Ay ne biliyim ya korkuttular beni uv isini diye yaptiriyim ben en iyisi
Bakma sen kimseye yaaa yaptırrr, onlar seni kıskanmış hamileyiz diye bakımdamı yaptırmıcaz, güzel güzel gezeriz hamileli

Hanımlar Merhaba ;

Sabah saatlerinden beri üşüme , iştahsızlık ve baş ağrısı var .
Ne yapmamı önerirsiniz ?

İki mesaj birbirine girdi evet bunlardan var bende uyku tulumu bunlar olmaz mı sizin dediklerinizin bundan farkı ne
Bu üzerini ortmeyen çocuklar için ve özellikle kış aylarında kullanılıyor .
Bu da vazgecılmezimdir

Bizim söylediğimiz yenidoğan bebeklerde daha rahat uyuması icin kullanılan kundağın değişik versiyonu diyelim
Incecik penyeden yapılıyor
Astar falan yok

Ben dehatlar karıştı tamam ben bunu üşümesin diye almıştım. O dediğinize bakayım o zaman

Kizlar özellikle hastalık geçiren arkadaşlar bu parol günde kaç kere atılıyor? Atalım 5 saat oldu etkisi geçti galiba yine tüm kemiklerim ağrımaya başladı
Hastanede kuzenim çalışıyo ona 5saate birmi , 4 saatte bir mi ne parol alabilirsin demişler günde 3 kere mi neee. Ama ben ne olur ne olmaz okdar hap almıyorum . Parol iç biraz uyu ağrılar genelde öyle geçiyo, uyumadan ben geçiremiyorum

Günde iki alayım o zaman ben de ay tam gözüm açıldı derken suan tüm vücudum sızlamaya başladı ve ateşim çıkıyor sanki yüzüm yanıyor.. Bi daha atayım o zaman.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…