2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Nisantasi amerikan hastanesi bu soyledigim, ben 3100 tl verdim tekrar arayip sorun bence cunku dolar bazinda degisiyor fiyatlar
çok tşkler. kadın doğumla görüştünüz? bazı hastanelerde tıbbı genetik bölümü yapıyor, o nedenle emin olamadım.
bi de memnun kaldınız mı?

Yani sanki eşya arıyomuşsun gibi oluyo insan kendini kötü hissediyo
Aynen . Benim umurumda değil zaten .
Kendi kendime girişiyor işte .

Diyecekler isleri düşünce arıyorlar.

Öncekileri dağıtmasaydın keşke dedi
" dağıttım iyi yaotım, ihtiyacı olanlara verildi hep, dua aldım en azından. şükür istediğim şeyi alabiliyorum. Pişman değilim " dedim.

Ben gerçekten böyle şeylerin davasını hic sevmem . Kv aşırı cimridir
Kendi kendine saçma hesaplar yapıyor .
Sanki ihtiyacım var benim

Yok mağaza artık yok ama uyku tulumları duruyor neyse ki Ben de senin gibi çok dağıttım ama o dagittigim kadar da sakladım neyse ki. O tarz spesifik şeyleri ozellkle vermedim.
Anladım canim. Farkli marka bakarsın diye dedim.

Zaten benim verdiğim kişi de " bu ne " demiştir emınım
Çünkü görmeyen icin anlaşılan bisi degil. Görmeseydim Ben de ne olduğunu anlayamazdım

Yani ne gerek var iyi demişsin cidden dua alırsın nekadar çok birde belki 2. Ye düşüncen yoktu verdin gitti ,
Ayyy hiç sevmem böyle senin adına bi başkasına konuşanı yaaa Ciden millet öyle der işi düşünce arıyo diye ‍♀
En iyisi kimseye söylemeden gidip almak çok şükür almaya güç var ,

çok tşkler. kadın doğumla görüştünüz? bazı hastanelerde tıbbı genetik bölümü yapıyor, o nedenle emin olamadım.
bi de memnun kaldınız mı?
Benim doktorum zaten orda. Ama kendileri testi yapmiyorlar genoks firmasina yolluyorlar ordan geliyor sonuclar. Ama kadin dogumcudan imzali kagit almaniz gerekiyor. Hastaneyi aradiginizda zaten size yapmaniz gerekenleri soylerler diye dusunuyorum

2.düşüncem yoktu ama olsaydi bile verirdim.
Kv zengin ve aşırı hesapcıdır. Saçma sapan şeylerin hesabına girer
Ben en sonunda sinirlenir " sen boşver bunları ben düşünürüm merak etme " der kestırır atarım lafı

Hem yeni şeyler almak başka keyıflı
Olmasa neyse

Hadi bandajdan kurtulmuşsun. Dikişlerinde şişlik fazla kızarıklık akıntı gibi anormal bişey yoksa birkaç güne iyileşir Allahın izniyle. Ne kadsr acısa da dişini sık bol bol gezmeye çalış gezdikçe iyileşiyor.

Ben hiç problem yaşamadım bu konuda .
Yapı meselesı ya da doktorlar ilgili olabilir
Geçecek merak etme

Kaynanam aradı. Eltim demiş ki erkek olsa bu haftalarda belli olurdu heralde kız ki iki de kızı var diye dr söylemedi Bunların işi gücü yok beni çekiştiriyolar heralde Eltim de kadın doğum prof.u zaten dr dan daha dr görmeden anlamış. Başka ilde oturuyor sırf meraktan kar buz demeden gelecekmiş normalde asla gelmez inceleyecek beni bakalım karnımın şekli yüzümün şekli anlamaya çalışacak Anlıyor musunuz neden erkek olsun istiyorum böyle haset fesatlara karşı işte. Etrafımda çok var bunlardan. Allahım sağlıklı akıllı hayırlı bir erkek evlat verse dünyalar benim olacak

Hadi canim daha neler

Bence şu kış mevsiminde pek kalabalık tercih etme .heryer hastalık kaynıyor.

Karnimin sol tarafinda bir sertlik var sirt ustu uzandigimda alt kismina dokununca o sertligi hissediyorum bebekle ilgili birsey mi acaba sag tarafta ayni sey yok

Sen ona de boşver onu bunuda toruna ne hediyeler alıyon babanesi de

Allahdan cvp veren birisin yani
2. Nin ayrı bi heyecanı olur sonuçda

Allahım nasıl sinir bozucu yaaa
Ne alaka onlara ne karışıyolar , allah sabır versin 2 tane erkeğin olsaydı 3. Ye böyle diceklermiydi acaba

Söylemesi laizm tabi bende hamile kalan arkadaş vs olunca hemen resim atıyordum bunlar bunlar var beğendiklerini söyle ayıralım diye şimdi kendime kalmadı ama kader kısmet

Söylemesi laizm tabi bende hamile kalan arkadaş vs olunca hemen resim atıyordum bunlar bunlar var beğendiklerini söyle ayıralım diye şimdi kendime kalmadı ama kader kısmet
Yani söylese ona göre almıcam bende , demekki diyorum içimden vermek istemiyo, vermek istese söylerdi. Çocuk 4 aylık olucsk Artık alıcam yani öbür aya başlıyorum Eğer vericektim fln derse, çocuk doğuncamı dicem şakasına
Olsun senin sevsbında ayrı olmuş, artık bidaha uğraş dur

Sen neden bu insanları terslemiyorsun ?
Yani bana şu imayı kimse yapamaz, ciddiyim.
Nefret ederim hadsiz insanlardan, kesinlikle tahammülüm yoktur.
İyi dayanıyorsun

Ben ters zamanda doğurdum ondan olduherkesin küçük bebesi verdiklerim kullanıyor daha. 4 moms var ama İstanbulda bir arkadaşımda onu isteyeceğim. 4 bebek büyüdü benimkilerden sonra.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…