2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Simdi resim çekmek için çıkardım bunlari yoksa oğlum rahat vermezdi o yüzden bakamıyorum çok 🙈🙈

İnsanın içi huzur doluyo ama

Geçen bimdeki indirimden oyun halısı falan aldım oğlum ve kuzeni önden bir test etti.
Asılan oyuncakları askıları falan oradan buradan topladım. Çıkarmamak lazım ortaya 😁

Boşver daha don giymeye çok var zaten 🤪

Şu mochi yi merak ediyorum. Kullanışlı mıdır acaba? Okudun mu yorumları?
Bnm oglumda en büyük sorunum diğer memeden ziyan olan sütlerdi mochiyi o yüzden aldim elektrikli sut sagma makinam vardı zaten bunu destek aldim
Geçen bimdeki indirimden oyun halısı falan aldım oğlum ve kuzeni önden bir test etti.
Asılan oyuncakları askıları falan oradan buradan topladım. Çıkarmamak lazım ortaya 😁
Aynen aynen o yüzden sakladım yoksa temmuza oyuncak mı kalır 🤭

Kızlar merhaba, bugün covid sonrası ultrason kontrolümde doktorum bir şeye rastladı. Fetal kardiyak ekojenik odak diye bir sıkıntımız varmış kalpte parlaklık olarak da biliniyormuş. Bize etkilerinden emin olmak için 20. haftadaki taramayı bekleyelim dedi doktorum.Daha önceki gebeliklerinde ya da şu an böyle bir durum yaşayan var mı?

Kızlar merhaba, bugün covid sonrası ultrason kontrolümde doktorum bir şeye rastladı. Fetal kardiyak ekojenik odak diye bir sıkıntımız varmış kalpte parlaklık olarak da biliniyormuş. Bize etkilerinden emin olmak için 20. haftadaki taramayı bekleyelim dedi doktorum.Daha önceki gebeliklerinde ya da şu an böyle bir durum yaşayan var mı?
Ben kizimda yasadim boyle durum Doktorum dediki kalpte parlaklik yalniz basina problem yaratmaz. Ama basqa seylerde varsa o zaman problem olur dedi. Sukur Kizimda bir problem olmadi

Insallah her sey iyi olur canim. Hic bir problem yasamazsin

Kızlar bu nifty veya diğer adıyla fetal dna yaptıran arkadaşlar, kaçıncı günde sonuç aldınız?
Bizim bugün 7inci iş günü ve beklemekte çok zorlanıyorum :KK43:
Çarşamba yaptırdım ben de 3 hafta dediler. Ama iki hafta sonra ön sonuç çıkarmış. Çok şükür ultrason bulgularinda sıkıntı çıkmadı. Ben yaştan dolayı önlem amaçlı da yaptırmıştım. Gönlümü ferah tutmaya çalışıyorum. Geç olsun güç olmasın 🍀

Ben kizimda yasadim boyle durum Doktorum dediki kalpte parlaklik yalniz basina problem yaratmaz. Ama basqa seylerde varsa o zaman problem olur dedi. Sukur Kizimda bir problem olmadi
Çok teşekkür ederim cvp için 🙏🏻 ben şu malum olasılıklarla 20. Haftayı nasıl beklerim bilmiyorum. Sende parlaklık hamilelik sürecinde geçmiş miydi peki yoksa hep kaldı da minik kız mı sağlıklı doğdu?

Arkadaslar karinin alt bolgesi,bel,bacak agrilarim var. Birde vaginada dolgunluk sislik var. Ara sira sanci gibi tutuyor. Sizce neden olur. Acigi korktum biraz. Acaba dusuk falanmi diye . 13hafta 6gunluk oldum simdi. Sizce normalmi

Arkadaslar karinin alt bolgesi,bel,bacak agrilarim var. Birde vaginada dolgunluk sislik var. Ara sira sanci gibi tutuyor. Sizce neden olur. Acigi korktum biraz. Acaba dusuk falanmi diye . 13hafta 6gunluk oldum simdi. Sizce normalmi
Benim bacaklarımda ağrılar ve karıncalanma vardı gece uyuyamıyordum artık doktor yatmadan 2 saat önce magnezyum kullanmamı önerdi

Kızlar ağrınız şikayetiniz varsa dr.unuza danışın bizler dr değiliz herkesin hamileliği farklı hatta aynı kişinin bile hamilelikleri farklı. Ben burada olur normal derim benim başıma gelmiştir bişey olmamıştır ama senin kötü sonuçlanır kimse bunun vebalini almak istemez. Dayanılabilir hafif ağrılar normaldir ama ağrı eşiğin yüksektir aslında sancı çekiyorsundur bunu biz bilemeyiz yada gaz sancısıdır benim de böyle oldu kötü sonuçlandı der moral bozarız. Bu ara böyle çok soru gördüğüm için yazmak istedim önce dr.unuza danışın o sıkıntı yok derse burada tecrübelerimizi paylaşırız.

Bunu önceki topiklerde görmüştüm tek başına bise ifade etmez diyorlardi

X