2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Şubatta kesin almaya başlıcam artık bende , dünde eşime dedim çokmgüzel şeyler var diye, niye almıyosun alsana diyo, dedim bekle indirimi bekliyoruz
Bende cinsiyet öğrenmeyi bekliyorum.
Bu yüzden çıkmamaya çalışıyorum çıktığım zaman indirim görüyorum.
Ve üzülüyorum kız için mi oğlan için mi alacam

Kumaşı çok güzel görünüyor Kızlar ben alışveriş konusunda baya bir kararsızım. Acaba Nisan Mayıs gibi mi alışveriş yapsam diyorum. Acaba baharda daha çok yaz ürünü çıkar mı? Sanki şimdiden alırsam sonra yeni ürünleri kaçıracakmışım gibi geliyor Ya da bu yenidoğan, 0-3,0-6 ay arası olan kıyafetler hep standart mı?

Bende cinsiyet öğrenmeyi bekliyorum.
Bu yüzden çıkmamaya çalışıyorum çıktığım zaman indirim görüyorum.
Ve üzülüyorum kız için mi oğlan için mi alacam
Sizin oranında sistemi bu yüzden kötü cidden yani 5 aylık çok büyük oluyor Kaçıncı haftaya denk geliyor yani söylemeleri

Doktoruma biraz daha bekleyebilirim dedim gerek yok dedi. 13 hafta dolunca ol dedi

Ben de olmak istiyorum zaten. Devlet hastanesindeki doktor 12 hafta bitince ol demişti. Özeldeki doktoru bekledim.

Akşam ağrın başlar şimdi. Benim ikinci daha çok ağrımıştı. Parol iyi geliyor..

Ocak annelerinde okudum yenidoğanı en fazla 15-20 gün giydirebilmişler ben oyuzden genellikle 3-6 ay alıcam zaten bizim bebekler serpilmesi kışa geliyo, sen şubattaki indirimi kaçırma yinede al bişicikler

İnşallah alabilirsiniz eczacıya ilacımı söyleyince direk konu hakkında bilgilendirdi bizdekiler eski ama yeni olan eczaneden alırsanız sağlık ocağına tekrar yazdırın ücret vermeyin diye
Sizin eczanızda uyarabilirdi işine gelmedi şimdide zırlıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…