2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Merjabalar benimde sat 2 ekim 2021 1 kasimda test yaptim hemen cizgi koyu cikti.kan testi yaptim 1552 cikti.kese faha küçük 4mm cikmisti.6 kasimda da 9mm olmasina ragmen kesede bisey gorunmedi cuma gununue randevu aldim acaba cikar mi.hcg degerim 5 kasimda 13332 cikmisti.eylul ayinda negatif bir tüp bebek tedavisi gecirdim simdi de bos gebelik falan korkuuorum

Bu folik asidi kullanan varmı, ben başka marka kullanıyodum da kullanna barsa buna gecicem
Kuzum ben bunu kullanıyorum iyot içerikli folik asitler daha iyi oluyormuş devlet karşılamıyor ama memnunum arkadaş tavsiyesiyle almıştım

Eklentiler

• F5943727-9FCD-448F-80BE-0F395FC14C56.jpeg
    92,6 KB · Görüntüleme: 30
Kızlarrrr öncelikle keseyi görenleri tebrik ediyorum aramıza katılanlarada kocaman hoşgeldin
Ben bugün çok şükür ikisininkinide duydum biri 6+6 biri 6+2 çıktı. İkisinin kalp atışları da gümbür gümbürdü
Yalnız doktor ikiz gebelik her zaman riskli kategoridedir dedi, lekelenmeler vs olabilir primal falanda verdi bulantıyı diyince

Görülmemesi normal canım 6.hatfada daha net görülür.

Çok sevindm canım yaa inşallah kalp atışı duymak bize de nasip olur benm bir boş gebeliğim var çok tedirginim

Ahh onların minik kalplerini öperim

Gözün aydın Ben de eczaneden prılam aldım
Rahatladım

Süper haberr canım sağlıklı büyüsün minişler inşallah

Harikaa sağlıkla ilerlesin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…