2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Ne güzel, çok sevindim, güzel güzel büyüsünler kızçeler. İkiz zordur ama güzeldir derler. Sağlıkla doğsunlar

Ben de tecrübeli annelere bir danışmak istiyorum betayla ilgili çok sevimsiz tecrübelerden sonra sormadan edemedim.
2 ekim son adet tarihimdi.
1 kasım beta 261
3 kasım beta 676
10 kasım beta 4043
bugün 5+4 yarın kontrole gideceğim kısmetse. Merak ettiğim bu değer 5 hafta 4 gün için normal midir sizlerin nasıl?
Sağ olun kızlar iyi ki varsınız.

Canım bende dün 4+4te keseyi gördüm doktor 10 gün sonra kalp atışı için kontrole çağırdı. benimde senin gibi 5+6 olacak haftaya çarşamba günü. İnşallah duyabiliriz

Canım ben 5 haftalıkken baktırmıştım 1600 gibi bi rakam çıkmıştı seninde gayet güzel çıkmış

Merhabalar ben de gen testi yaptırdım iki gen mutasyonu çıktı. İlk düşüğümden sonra yaptırdım ve ikinci hamilelikte öğrenir öğrenmez iğneye başladım oscapar 4000. Ama kalbi yavaş attı kaybettim. Şimdiki gebeliğimde 6000 olandan kullanıyorum. Her akşam bir tane de corasprin içiyorum. Her düşük kan pıhtılaşmasından değil önlem almakta fayda var. Oğlumda hiç kullanmamıştım MaşaALLAH gen denk gelmemiş şansımıza. Bunlar da şanslı bebekler olsun dualarlayım kızlar.

Kızlar sayımız zaman içinde daha da artar diye düşünüyorum.Kim kimdi, kaçıncı gebelikti falan toplu bakmak ve takip etmek, ileride doğumu yaklaşanları bilmek falan güzel olurdu. Şu liste işini burda yapamıyor muyuz şimdi? Konu sahibi dışında biri yapamıyor mu? Ben uzun süredir kk'dayım ama hiç topik açmadım ya da tablo yapmadım. Tecrübeliler bi bilgilendirse? Aylar hatta yıllar sürebilecek bir başlık bu, bi ayar çekelim yapabiliyorsak, tablo ekleyelim.

Ben geçen senenin haziran annelerini yönetiyordum listeyi ben yaptım ama konu sahibi yapabiliyor sadece

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…