2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
bende 3 kilo almıştım ama şuan korkuma tartılmıyorum çünkü bir anda yüzüm gözüm doldu karnım baya çıktı popom büyüdü 6 kg oldum galiba ben abur cubur değil ama sürekli yiyorum her öğünde 4-5 dilim ekmek yiyorum kesin yoksa doymuyorum ne yapıcam bilmiyorum hamile kalmadan önce diyetisyenden paket programı almıştım son 1 hakkım kaldı gidebilirim ama gitsem ne olacak bu açlık krizleriyle uygulayamadıktan sonra

Gelmedi benim ama insaallah gelir

Gozunaydin sağlıkla al kucağına insaallah. Erkek derken sende gördün mü?

Benimde kızımın poposunda leke var.

canım bazı erkekler naz yaptıklarını düşünüyor eşlerinin sanırım ondan böyle davranıyor benim eşimde ilk hamileliğimde öyle pek dikkatli değildi zaten hiç aşermemiştim sanırım bilmiyor yada dış etkenlerden etkileniyor olabilir birileri aşerme falan diye birşey yok naz yapıyorlar falan dediyse çünkü eşimin bir yakını ona öyle söyledi benim yanımda,, da oradan biliyorum sen takılma ama canının istediğini de al ye bence zaten belirli bir dönem sonra geçiyor aşermek

Gelmedi benim ama insaallah gelir

Gozunaydin sağlıkla al kucağına insaallah. Erkek derken sende gördün mü?
Yok aslında doktor kesin değil demişti göbek kordonu olabilir dedi bacakları tam açık değildi dün sanada göstereyim bak bacakları açık bişey yok dedi bayada baktı ultrasonla

benimkide aynı doktor eşim bilimsel birsey degil diyor tam öküz ben ona sormadan kendim alıyorum uğraşamam valla

Yok aslında doktor kesin değil demişti göbek kordonu olabilir dedi bacakları tam açık değildi dün sanada göstereyim bak bacakları açık bişey yok dedi bayada baktı ultrasonla
Benim maşallah acıktı bacaklar hiç umut etmeyeyim
Gönlündeki olmuştur inşallah.

Aşerme olduğunda tedarik edilecek, yiyip içip rahatlayacaksın. Eşiniz kusura bakmayın da en en hafif tabiriyle saçmalamış. Oturup konuşun, bazı şeyleri anlaması lazım. Hatırladığım sizin aileler konusunda da bir sıkıntınız vardı sanki, yazmıştınız. Yarın lohusayken de bir sürü yiyecek, içecek tüketeceksiniz. Canınız da isteyecek. Bugün bunu diyen yarın sütünüzü faydası olacak şeylere de yanaşmaz. Hem evlilik için hem de anne baba olmak için ruhsat bu yüzden getirilmeli.

Ben aşeriyorum valla ne gördüysem aklım kalmasın diye yiyorum. Ben normalde yemeklerimi bitiremeyen az yiyen bi insandım çok zayıfım ama hamilelikten beri hep yemek düşünüyorum. Eşiniz inanmıyor ama aşerme gerçek siz yinede yemeye çalışın canınızın çektiklerini

Kardeşime önce erkek dendi 2 3 hafta sonra kız dendi

Ben de 67yle başlamıştım 73 olmuşum midem de baya bulandı bişey yiyemedim yani anlamadım nasıl bu kadar kilo aldım Kalça ağrılarım da çok var yemeğimden kesemem en iyisi yürüyüş filan yapmak herhalde

Eylül annelerne baktım şöyle bir, kimisi daha yeni pozitif fotosu atıyo, kimisi daha yeni kese görmüş. Ay bi an orda olsaydım dedim töbest, iyi geldik bu zamana kadar. Ha gayret kızlar
20den sonra çok güzel zaten hem sıkıntılar bitiyor hem bebekler kıpır kıpır oluyor bide alışveriş telaşesi çok heyecanli

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…