2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Çok kilo almışım arkadaşlar çok moralleri sıfır 😪 70 ile başladım 74 olmuşum 😪😪 çok yemiyorum aslında. Abur bucur tatlı pasta börek yemiyorum. Ama sürekli acıkıyorum. Fazla kilo almamak için ne yapmalıyım? Sizde kilolar nasıl 😪
bende 3 kilo almıştım ama şuan korkuma tartılmıyorum çünkü bir anda yüzüm gözüm doldu karnım baya çıktı popom büyüdü 6 kg oldum galiba 🥴 ben abur cubur değil ama sürekli yiyorum her öğünde 4-5 dilim ekmek yiyorum kesin yoksa doymuyorum ne yapıcam bilmiyorum hamile kalmadan önce diyetisyenden paket programı almıştım son 1 hakkım kaldı gidebilirim ama gitsem ne olacak bu açlık krizleriyle uygulayamadıktan sonra 😥😥

Kızlar merhaba ben 12+0da ikili test için gidince doktr kordonla karıştırıyor olabilirim ama erkek gibi kemik yapısına göre dün 13+5 de sonuç için gittim bacak arasını gösterip kız dedi. Sizinde başınıza geldi mi böyle birşey :KK70:
Gelmedi benim ama insaallah gelir:deli:

Gozunaydin sağlıkla al kucağına insaallah. Erkek derken sende gördün mü?

Arkadaşım Allah senin yardımcın olsun çok anlayışsız bir aileye ve eşe düşmüşsün. Allah onlara merhamet versin. Hamilelikte herkesin canı birşeyler ister Afrikalı da ister ulaşabildiğini de yer muhtemelen o da tadını bildiği şeyleri aşeriyordur zaten. Ben kaç kilo aldım hiç belli değil canım ne çekerse yedim eşime söylemeden ısmarlarım onun kartıyla öderim gelir eve yerim yada ondan isterim gelirken getirir benim kızlarım da hep bir şeyler isterler alırız.
Canın bir şey istediğinde avucunu yala popona sür çünkü istediğin şeyi yemezsen leke olur derler görünmeyen yerinde olsun. Bende küçük kızda bişey istedim ama hatırlamıyorum bulmak imkansızdı yani yoksa mutlaka alırdık çünkü bende öyle yapmıştım ve gerçekten poposunda leke var.
Benimde kızımın poposunda leke var.

Hanımlar aranızda hiç aşeren varmı.
Bir Ben mi herşeye aşeriyorum.
Bir de aşerince eşiniz size nasıl davranıyor.
Kızımda hiç aşerme dim.
Canım erik çekiyordu mevsimi idi diye bol bol yiyordum.
Ama şimdi tv de ne görsem yada biri birşey dese hemen canım istiyor ve aklımdan çıkmıyor kaç gün
Eşim ise ben canım şunu istiyor diyince saçmala diyor.
Afrikada ki ler hamile kalmıyor mu onlar canı isteyince ne yapıyor diyor.
Her canım birşey isteyince eşim kızıyor.
Canım çiğ köfte istiyor dedim kızdı saçmalama dedi.
Aşermeye inanmıyor.
canım bazı erkekler naz yaptıklarını düşünüyor eşlerinin sanırım ondan böyle davranıyor benim eşimde ilk hamileliğimde öyle pek dikkatli değildi zaten hiç aşermemiştim sanırım bilmiyor yada dış etkenlerden etkileniyor olabilir birileri aşerme falan diye birşey yok naz yapıyorlar falan dediyse çünkü eşimin bir yakını ona öyle söyledi benim yanımda,, da oradan biliyorum sen takılma ama canının istediğini de al ye bence zaten belirli bir dönem sonra geçiyor aşermek

Gelmedi benim ama insaallah gelir:deli:

Gozunaydin sağlıkla al kucağına insaallah. Erkek derken sende gördün mü?
Yok aslında doktor kesin değil demişti göbek kordonu olabilir dedi bacakları tam açık değildi dün sanada göstereyim bak bacakları açık bişey yok dedi bayada baktı ultrasonla

Kızımda hiç aşerme dim.
Ama şimdi tv de ne görsem yada biri birşey dese hemen canım istiyor ve aklımdan çıkmıyor kaç gün
Aşermeye inanmıyor.
benimkide aynı doktor eşim bilimsel birsey degil diyor tam öküz ben ona sormadan kendim alıyorum uğraşamam valla

Yok aslında doktor kesin değil demişti göbek kordonu olabilir dedi bacakları tam açık değildi dün sanada göstereyim bak bacakları açık bişey yok dedi bayada baktı ultrasonla
Benim maşallah acıktı bacaklar hiç umut etmeyeyim😅
Gönlündeki olmuştur inşallah.

Kızımda hiç aşerme dim.
Aşermeye inanmıyor.
Aşerme olduğunda tedarik edilecek, yiyip içip rahatlayacaksın. Eşiniz kusura bakmayın da en en hafif tabiriyle saçmalamış. Oturup konuşun, bazı şeyleri anlaması lazım. Hatırladığım sizin aileler konusunda da bir sıkıntınız vardı sanki, yazmıştınız. Yarın lohusayken de bir sürü yiyecek, içecek tüketeceksiniz. Canınız da isteyecek. Bugün bunu diyen yarın sütünüzü faydası olacak şeylere de yanaşmaz. Hem evlilik için hem de anne baba olmak için ruhsat bu yüzden getirilmeli. 😠

Kızımda hiç aşerme dim.
Aşermeye inanmıyor.
Ben aşeriyorum valla ne gördüysem aklım kalmasın diye yiyorum. Ben normalde yemeklerimi bitiremeyen az yiyen bi insandım çok zayıfım ama hamilelikten beri hep yemek düşünüyorum. Eşiniz inanmıyor ama aşerme gerçek siz yinede yemeye çalışın canınızın çektiklerini

Kızlar merhaba ben 12+0da ikili test için gidince doktr kordonla karıştırıyor olabilirim ama erkek gibi kemik yapısına göre dün 13+5 de sonuç için gittim bacak arasını gösterip kız dedi. Sizinde başınıza geldi mi böyle birşey :KK70:

Kardeşime önce erkek dendi 2 3 hafta sonra kız dendi 😁

Çok kilo almışım arkadaşlar çok moralleri sıfır 😪 70 ile başladım 74 olmuşum 😪😪 çok yemiyorum aslında. Abur bucur tatlı pasta börek yemiyorum. Ama sürekli acıkıyorum. Fazla kilo almamak için ne yapmalıyım? Sizde kilolar nasıl 😪
Ben de 67yle başlamıştım 73 olmuşum midem de baya bulandı bişey yiyemedim yani anlamadım nasıl bu kadar kilo aldım 😔 Kalça ağrılarım da çok var yemeğimden kesemem en iyisi yürüyüş filan yapmak herhalde

Eylül annelerne baktım şöyle bir, kimisi daha yeni pozitif fotosu atıyo, kimisi daha yeni kese görmüş. Ay bi an orda olsaydım dedim töbest, iyi geldik bu zamana kadar. Ha gayret kızlar :KK31::KK6::rolleyes::sampiyon:
20den sonra çok güzel zaten hem sıkıntılar bitiyor hem bebekler kıpır kıpır oluyor bide alışveriş telaşesi çok heyecanli🥰🥰🥰

X