2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Hanımlar aranızda hiç aşeren varmı.
Bir Ben mi herşeye aşeriyorum.
Bir de aşerince eşiniz size nasıl davranıyor.
Kızımda hiç aşerme dim.
Canım erik çekiyordu mevsimi idi diye bol bol yiyordum.
Ama şimdi tv de ne görsem yada biri birşey dese hemen canım istiyor ve aklımdan çıkmıyor kaç gün
Eşim ise ben canım şunu istiyor diyince saçmala diyor.
Afrikada ki ler hamile kalmıyor mu onlar canı isteyince ne yapıyor diyor.
Her canım birşey isteyince eşim kızıyor.
Canım çiğ köfte istiyor dedim kızdı saçmalama dedi.
Aşermeye inanmıyor.
Arkadaşım Allah senin yardımcın olsun çok anlayışsız bir aileye ve eşe düşmüşsün. Allah onlara merhamet versin. Hamilelikte herkesin canı birşeyler ister Afrikalı da ister ulaşabildiğini de yer muhtemelen o da tadını bildiği şeyleri aşeriyordur zaten. Ben kaç kilo aldım hiç belli değil canım ne çekerse yedim eşime söylemeden ısmarlarım onun kartıyla öderim gelir eve yerim yada ondan isterim gelirken getirir benim kızlarım da hep bir şeyler isterler alırız.
Canın bir şey istediğinde avucunu yala popona sür çünkü istediğin şeyi yemezsen leke olur derler görünmeyen yerinde olsun. Bende küçük kızda bişey istedim ama hatırlamıyorum bulmak imkansızdı yani yoksa mutlaka alırdık çünkü bende öyle yapmıştım ve gerçekten poposunda leke var.

Kızımda hiç aşerme dim.
Ama şimdi tv de ne görsem yada biri birşey dese hemen canım istiyor ve aklımdan çıkmıyor kaç gün
Aşermeye inanmıyor.
Bizim orda hamilenin canı birinden bise çektiyse o olmak zorunda onların inanisina göre kıyafetini güvenler ve fareler yermis koy mantığı

Ama benim işime geliyor tabiki
Kızlar günaydın çok heyecanlıyım bana dua edin iyi haberlerle geleyim bebiş sağlıklı olsun:KK17:
Gunaydin canim kontrol kacta hadi güzel haberler ver bizlere

Kokar zaten ya ben normalde de buna dikkat ederim allahtan balkonum kapalı.

Emoji olayı ekstra komik geliyor ama. Bi tweet okumuştum "sanki unicorn doğurdun da yüzünü kapamışsın" yazmışlar, o kadar doğru ki 🤭🤭
Bende emoji olayına bitiyorum. Hem paylaşayım hem yüzünü kapatayim😅 yani şart mı paylasmak ya da ne bileyim kapı süsünü koy madem paylaşmak istiyorsun.

Bizim orda hamilenin canı birinden bise çektiyse o olmak zorunda onların inanisina göre kıyafetini güvenler ve fareler yermis koy mantığı

Ama benim işime geliyor tabiki

Gunaydin canim kontrol kacta hadi güzel haberler ver bizlere
10 da cnm pek uyuyamadım tok gel demişti kalktım kahvaltı hazırladım ama ben heyecandan bişe yiyemiyom gamsız kocam yiyo😂 Yolda bi çikolata atarım ağzıma hareket etsin diye.

Bende emoji olayına bitiyorum. Hem paylaşayım hem yüzünü kapatayim😅 yani şart mı paylasmak ya da ne bileyim kapı süsünü koy madem paylaşmak istiyorsun.
Birlikte çekilirler bebeğin arkası dönük olur anlarım ama eni konu çocuğun suratını çekip emoji koy gerçekten çok komik oluyor bildirmek istiyorsan yaz bebeğimiz dünyaya geldi sağlıklı vs tmm göstermiceksen ne çekiyon gerizekalı bir toplumuz😂

Kızımda hiç aşerme dim.
Aşermeye inanmıyor.
Allah yardımcın olsun. Açıkçası ben normalde hiiic asermiyorum ama sürekli söylüyorum son hamilelik ya tüm herseyi yapayim😅
Afrika'daki insanlarla kıyaslaması çok komik ama çadırda yaşamıyoruz imkanımız var havyar falan asetmedigine göre kusura bakma ama saçmalamış.

Birlikte çekilirler bebeğin arkası dönük olur anlarım ama eni konu çocuğun suratını çekip emoji koy gerçekten çok komik oluyor bildirmek istiyorsan yaz bebeğimiz dünyaya geldi sağlıklı vs tmm göstermiceksen ne çekiyon gerizekalı bir toplumuz😂
Bide bizim topluma has bu. Yani dediğin gibi yüzünü paylaşınca nazar olacaksa dışarı çıkarma madem. Bende nazara inanıyorum ama yüzünü kapatsanda o nazar değecek. Maşallah gezdiğine yediğine değmiyor nazar ona değecek.

Bide bizim topluma has bu. Yani dediğin gibi yüzünü paylaşınca nazar olacaksa dışarı çıkarma madem. Bende nazara inanıyorum ama yüzünü kapatsanda o nazar değecek. Maşallah gezdiğine yediğine değmiyor nazar ona değecek.
Ya ilk doğduklarında bişeye de benzemiyorlar zaten neyine nazar değdirecekler

Kızlar merhaba ben 12+0da ikili test için gidince doktr kordonla karıştırıyor olabilirim ama erkek gibi kemik yapısına göre dün 13+5 de sonuç için gittim bacak arasını gösterip kız dedi. Sizinde başınıza geldi mi böyle birşey :KK70:
Gelmedi ama inşallah gelir :KK53::KK53::KK53: bana da tam o günler de erkek gibi sanki demişti çünkü:KK70:

Gelmedi ama inşallah gelir :KK53::KK53::KK53: bana da tam o günler de erkek gibi sanki demişti çünkü:KK70:
hahaha bende beklemiyordum pek erkek değişmez diyorlar ama dün erkek demiştiniz diyince baya baktı sizede göstereyim bakın bişey yok burada dedi yinede güvenemedim :KK70: kız istiyorsanız inşallah başınıza gelir :KK70:

Bakalim neler olacak 12+ oluyorsun yorum yapar bence. Bende bugün 15 bitirdim gitsem kesin bellidir🤣
12+4 üm çoğu arkadaşım öğrendi bu haftalarda ama söylese bile tam inanamam. 16+ da gittiğimde inanırım😂 Kızları 5 aylıkken öğrenmiştim geç söylenmesine alışkınım geç olsun garanti olsun😁 1,5 aydır da görmedim ya cinsiyetten çok sağlık konusunda telaşlıyım grip atlattım belki de corona geçirdim hamilelik belirtilerim şikayetlerim de baya azaldı. Şuan herşey yolunda mı ikili için ölçüler iyi çıkacak mı vs onu düşünüyorum cinsiyet öyle de böyle de kabulleneceğiz nasılsa.

mavibeyazzz mavibeyazzz canım yazılanları sabah okuyabiliyorum,, hiç üzülme komşumun çocuğunun bir bacağı diğerine göre kısaydı şuan 6 yaşında tek bir ameliyatla düzeltildi şu an aksatmadan fizik tedavilere gidiyor ve durumu gayet iyi teknoloji tıp o kadar ilerledi ki rabbim size de bir kolaylık sağlayacaktır Allah dermansız dert vermesin gönlünü ferah tut 🙌

X