2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Aaa ama benim sosyal medya da uzaktan tanıdıklarım bile yoktur. O konuda çok hassasım. Ailem akrabalarım bile seçilidir dıdısının dıdısı falan olmaz. Ondan paylaşırken endişe duymadım. Yoksa Bi belgesel izledik eşimle buraya link bırakırım, psikolojisi bozuluyor insanın. Siber tehlikeler korkunççç

Ay onu bile yanlış hatirlamisim çitlenbik nerden çıktı. Doğru çiğdem.

Öyle valla korkunç. Ama işte ben işim gereği sosyal medyayı kullanıyorum baya. O sebeple seçili olamıyorum.

Ama şunu kabul edelim çiğdem izmirliler hariç bir de aydın kılarsa duydum. Ülkenin geri kalanı bilmiyor bir de vesfelya vardı. Doğru yazdiysam. Klorak..... Bunlar hatirladiklarim.

Kızlar ciddi ciddi 16. Hafta da niye kaldım yahu
Bir türlü ılerlemıyor takvim. Ulan asırlardır 16. Haftada gibiyim
Bu hafta banada zor geçiyor. Biraz yorulayım karnım ağrıdı hep sancı gibi. Sıkıldım. Grip gibiyim bir de. Geçmedi gitti

Bu hafta banada zor geçiyor. Biraz yorulayım karnım ağrıdı hep sancı gibi. Sıkıldım. Grip gibiyim bir de. Geçmedi gitti
Benim geçen bir miğde ağrısı oldu evlere şenlik nerdeyse hastaneye gidecektim öyle böyle bir ağrı değildi bıçaklar saplanıyor resmen. Karnımda da yorulunca sancı oldu bugün karnım yere düşecek gibi hissettim

Hanımlar aranızda hiç aşeren varmı.
Bir Ben mi herşeye aşeriyorum.
Bir de aşerince eşiniz size nasıl davranıyor.
Kızımda hiç aşerme dim.
Canım erik çekiyordu mevsimi idi diye bol bol yiyordum.
Ama şimdi tv de ne görsem yada biri birşey dese hemen canım istiyor ve aklımdan çıkmıyor kaç gün
Eşim ise ben canım şunu istiyor diyince saçmala diyor.
Afrikada ki ler hamile kalmıyor mu onlar canı isteyince ne yapıyor diyor.
Her canım birşey isteyince eşim kızıyor.
Canım çiğ köfte istiyor dedim kızdı saçmalama dedi.
Aşermeye inanmıyor.

Ya valla ben de aserme yok sanırım arada canım çekirdek istiyor. İlk çocukta da olmamıştı. O zaman da gerek eşim gerek arkadaşlarım silurekli soruyorlardı canım bir şey istemiyor mu diye. Yok deyince sasiriyorlardi. Ama ne bileyim herkesin vücudu farklı nihayetinde kiminin ister kiminin istemez. Ama akademik bir makale okumuştum bu konuda yapılan araştırmaya göre eşine istediğini yaptiramayan kadınlar farkında olmadan bilinç altından gelen bir durtuyle aserme tepkisi gosterebiliyormus. Ama ne kadar doğrudur bilemedim. Sonuçta herkesin genetiği farklı ben de normalde pis boğaz bir insanım. Bence aserme değil gibi ama herşeyi canım ister zaten

Ben normalde zayıf ve iştahsız biriyim.Yemek yemeği vakit kaybı gibi hissediyorum allah affetsin, bazen nankör hissediyorum kendimi Ne tatlı severim,ne abur cubur, ne çerez,ne öyle değişik soslar falan. Bildiğim klasik 3-5 yemekten ötesini severek yemem. Onu da kuş kadar yerim çoğu zaman. Binde bir açık havada çalışmış yorulmuşsam falan böyle coşar tıka basa yerim.
Ilk hamileligimde de iştahım artmadı. 12 kilo aldım. 60 kilo ile doğuma girdim.
Amma bu hamileligimin ilk 3 ayi ne yedim ben yaa. Tvde tatlı görüyorum gece yarısı tatli almaya gönderiyorum adami ki hic sevmem şerbetli tatli. Meyve, sebze, bisküvi, fast food, sakatat, envayi cesit sos, cerez, meze.. hayatımda yiyip yemedigim ne varsa çöp öğütücü gibi yedim. Nasıl bir istahdir, midem gurul gurul ötüyo resmen. Neyse 1-2 haftadır normale döndüm yine zorla yiyorum. Demem o ki, aşerme midir nedir bilmem ama hamile kadınların iştahı artabiliyor. Aklı olan hamile iştahının önünde durmasın

R RabiaIslam ben anime izlemeyi cok severim.Animelerde özellikle japon/kore yapımlarinda sürekli bir ramen muhabbeti var. Bi gece yarısı tutturdum ben ramen pisiricem diye. Hayır yani baya da baharatli kokulu ve karışık bir yemek. Sulu da. Hayatta tarzım değil. Gece yarısı çıkardım uzun erişte makarna, tavuk, yumurta, taze sogan falan, önümde tarifler..Bildiğin 2 saatlik yemeğe girisiyorumEşim zorla bıraktirdi gece gece napiyon sen diye bu da aşerme degilse nedir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…