2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Ne bulduysalar basmışlar içine

Selamlar hayırlı olsun. Ben ilk hamileligimde oldukça kilolu hamile kaldım 86 kiloydum. İlk 3 ay kilo almamıştım. Sonra da 9 kilo aldım. Ama hep diyet ve yürüyüş yaptım. Ama şimdi 6 kilo almışım şimdi de 80 kiloyla hamile kalmıştım. Ahhh ahh 72 kere düşmüştüm aslında ama şu pandemi beni mahvetti. Valla ilk 3 ayda 6 aldıysam sonrasında mahvoldum Ama uzmiycem kendimi bebek iyi olsun yeter ne yapalım

:)) yaa aslında çok takmıyorum ama kimi zaman aklıma geliyor … sağlıklı olalım da ben de bebek de gerisi biraz doğumdan sonra azim meselesi Teşekkür ederim moral dolu mesajın için
Ne demek
Bizim grupça en büyük motivasyonumuz birbirimize moral olmak, keyifli sohbet etmek. Başlarda bir kaç aksiyon oldu ama halloldu çok şükür

Hoşgeldin

Sonrasında aralıklı oruç yaparsın. Bahsettiğim arkadaşım ben onu yıllardır liseden tanırım hep kilolu biriydi. Bunu da asla kafasına takmadı mutluydu. Hamilelikte noldu bilmiyorum doğumdan sonra bir kırs yaptı diyetisyene gitti 40ı çıkınca, doktor ona aralıklı oruç verdi sütünde etkilenmedi asla o çok özendi o duruma full emzirdi falan, kız bir kilo verdi. Herkes ameliyat olduğunu sanıyor kimse inanmıyor.
İnsan nasıl mutluysa öyle olmalı illa herkes zayıflayacak diye bir şey yok ama o yöntem bence işe yarıyor ben bunu anladım.

Abboeew yaptırıyolar demekki bende gece çamaşır asılmaz onu duymuştum
Kokar zaten ya ben normalde de buna dikkat ederim allahtan balkonum kapalı.

Emoji olayı ekstra komik geliyor ama. Bi tweet okumuştum "sanki unicorn doğurdun da yüzünü kapamışsın" yazmışlar, o kadar doğru ki

Ya öyle tabi ama ben mutlu değilim öyle yeni aldığım kıyafetlerim öylece kaldı. Onlara giremezsem çok üzülürüm. Aralıklı oruç nasıl bilmiyorum ama muhtemelen yapamam çünkü şekerim var. Neyse başka çareler bulacağız elbet. Kafama takmayacagim bende

Eyyy İzmirliler bu ne biçim iş goralı yi duymamişsiniz ben de sizin gevreği duymayaydim keşke İzmirli arkadaşlarım beni hep fıtık eder. Duymadığım garip kelimelerle....
Bende şeye sinir oluyorum, çekirdek diyip duruyorsunuz ya. İlk duyduğumda neyden bahsettiğiniz idrak edemiyorum mesela

Brmimde yoğun insülin direncim var, bir ara insiiülin iğnesi bile kullanmışlığım var güven bana yaparsın, mühim olan metabolşk saatine göre ayarlamak. Dhaa var o günlere konuşuruz

Kokar zaten ya ben normalde de buna dikkat ederim allahtan balkonum kapalı.

Emoji olayı ekstra komik geliyor ama. Bi tweet okumuştum "sanki unicorn doğurdun da yüzünü kapamışsın" yazmışlar, o kadar doğru ki
Hayır paylasma arkadaş cocugunun resmini sosyal medyada sinir oluyorum. Hirlisi var hırsızı var sapığı var hiç doğru değil bence üstelik o çocuğun kişilik hakkı yok mu. Niye komik duruma dusuruyorsun kendini yahu.

Aynen öyle Üzmemek lazım dünyada herkes aynı değil , bedenimiz ruhumuz herşeyimiz rengarenk Ve tüm kadınlara annelik çok yakışıyor

O durum biraz şey, paylaşmak isteyip korkma hali, yani herkese saygı duyuyorum tabi ama çok takılmam öyle şeylere. Sakınan göze çöp battığını düşünüyorum

Brmimde yoğun insülin direncim var, bir ara insiiülin iğnesi bile kullanmışlığım var güven bana yaparsın, mühim olan metabolşk saatine göre ayarlamak. Dhaa var o günlere konuşuruz
Aynen şimdi insülin kullanıyorum o da kilo aldırmış olabilir diye düşünüyorum. İlaca donersem belki bir nebze fayda eder. Neyse birlikte rejime gireriz artık

O durum biraz şey, paylaşmak isteyip korkma hali, yani herkese saygı duyuyorum tabi ama çok takılmam öyle şeylere. Sakınan göze çöp battığını düşünüyorum
Doğru tabi herkesin kendi tercihi ben tercih etmiyorum. Çocuğu esirgemem ama yanlış anlaşılmasın arkadaşlarıma zaten dört bir yandan yollarım. Ama beni tanımayan kişilerin goremesine gerek görmüyorum. Ama bazıları mutlu oluyorlar ne diyim. Tabi dediğim gibi zaman kötü. Ahhh ahh eskinden böyle değildi. Neyse yaşım ortaya çıkmadan susayım

İşte çitlenbik denilince neler hissetigimigizi var sen düşün.
Çiğdem ayol çok basit yani İstanbulda bir çerezcide çocuğun bana bomboş baktığını gördüm.
250gr da çiğdem olsun dedim ve bomboş baktı.
Şundan, beyaz olan diye baya gösterdim falan "haaa abla çekirdeeeeeek "dedi bide

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…