2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Bugün bebişe park yatak aldık
Ama hem annem hem kayınvalidem erken dedi, aranızda yatak vs alan var mı?

Bence şu belirsiz ekonomiyle erken falan değil.
Her ay zam geliyor herşeye. Boşver onları

Ben almıcam birinden gelecek. Ama almak isteseydim geçen ay bakmaya başlamıştım zaten sitelere..

Hayırlısı olsun canim. Allah gönlüne gore versin

Fransızları bilmem ama Türkiyede et hijyeni berbat. Eradike edildiği iddia edilen hayvan hastalıkları sahada çıtır çerez gibi görülüyor. Tüberkülozu, kuş gribi, salmonellası, brusellası.. daha neler neler. Tenyaları saymıyorum bile. O yüzden et, süt ve yumurtayı pişmiş tüketmeye devam.

Sağlıcakla gelsin insallah

Canım çok üzüldüm. Tutunacak durumda değilmiş. Allah istediğin zaman sağlıkla sıhhatle kavuştursun inşallah

Hastanede yoruldum uzanayım dedim gittim geldim 15 sayfa ne konuştunuz kizlar

Kızlar krem falan yazmışsınız alıntıyı kaçırdım
Ben tüm kozmetik ürünlerimi kullanıyorum yav parfümü kremi her şeyi
Valla Deodorant krem parfüm ben de kullanıyorum amaaaan bi de onu düşünmek istemiyorum
Markası kanz orada da bulursun muhtemelen. Anne yanı olarak aldım ben. Yazlığa giderken falan rahat kullanırım diye.
Canım Allah nasip eder kucağımıza alırsak ben bebek odası yapmayacağım şimdilik en azından 1 yaşına kadar yanımda kalır bu yüzden park yatak düşünüyorum. Park yatak çok güzelmiş bu arada gule güle kullan canım iki şey sorcam sana ve diğer park yatak kullanan alanlara , ilki park yatakların hepsinin yan tarafı böyle inip anne yatağı yani oluyor mu, ikincisi de park yatak çok alçak gibi bebek en aşağıda mi yatıyor yoksa yükseliyor mu yattığı yer
Ne denir ne yazılır bilemedim .. yaşayan bilir bu yüzden içimde hissettim.. hep korkuyorum rabbim korktuğumdan korusun ve dilerim sana tez vakitte evlat versin

Geçmiş olsun, kaybın için çok üzüldüm.Allah sabır versin canım. Benim de daha önce böyle bir topige veda etmişliğim var, 12 haftalıkken. Seni çok iyi anlıyorum. Meleğin bu 15 haftada yaşadığınız tüm güzel duygularla birlikte kalbinde bir yere sahip olacak. Tez zamanda toparlanırsın umarım ❤

Lierac kullandim oglumda hic catlak olmadi. Bunda da devam ediyorum

İns her şey çok güzel olsun. Dualarım sizinle ve oglunuzla

Allahhh seni ya bu etiketledigim karilar 2 haftadir yoklardi hemen hemen sen 2 gun girmezsin ama 3. Gun buraya yazmadan durmazsin neyse bidahakine 1 gun yazmazsan hemen etiektliycem ona göre
Önümüzdeki birkaç gün olmazsam etiketleme anla ki bebeğin kız olduğunu öğrendim şoktayım

Çok üzüldüm başın sağolsun. Allah sağlıklı gebelikler bebekler nasip etsin inşallah...

Canım benim inşallah hakkınızda en iyisi en hayırlısı neyse o olsun Rabbim neylerse güzel eyler

İnstagramda bir video izlemiştim ilk gebeliğinde kadın havuç yiyor kocasına diyor organik aldın dimi, ikincide havuç yiyor kocasına diyor boşuna organiklere fazla para vermemişsindir umarım, üçüncü de havucu da bırakmış cips kola falan yiyor. İşte bende aynen o moddayım ne bulursam onu yiyorum kola kahve fast food Allah ne verdiyse...
Aşerme konusunda benim yerimi kızım aldı Az önce çiğköfte diye tutturdu aldık karşımda yiyor şuan tatmadım bile henüz eski acıkmalarım aşermelerim de kalmadı aşırı normale döndüm umarım herşey yolundadır. Çiğköfte biz komagene alıyoruz etsiz yani etli zaten yok hiçbir yerde ve ben yiyemem tiksinirim çiğ et ıyykk
2 gün gezince evde işler birikmişti bugün hep işlerle geçti fazla düşünüp stres yapmadım şimdi boş kaldım yine bi heyecan bastı yarın için bana dua edin kızlar cinsiyet işin biraz esprisi hiç söylemese bile olur ama sağlıklı olduğunu öğreneyim yeter ki

Park yataklarin hepsi anne yani olmuyor, ekstra bir özellik sanırım.
İki kademeli oluyor. Galiba 6 aya kadar yukarıda, orta kademede yatıyor. Sonra en alta alınıyor yatak yeri (güvenlik açısından)

Çiğ köfteler artık etsiz
O yüzden onun zararı yok diye hatırlıuorum

Hadi bakalım allah gönlüne gore versin

Kaçta randevun

Kızlar bebek hareketlerini hissedebilen var mı artık. 16 hafta bitti ama hala tık yok 2 hafta önce kontrole gittim ağır grip geçirdim korkuyorum açıkçası

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…