2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Kızlar bugün kendi doktoruma muayne oldum son durumlardan sonra.. Hem karından hem vajinal muayne ile sağ kolunda diğerine göre kısalık ve elinde netlik olmadığı teşhis edildi yani elini göremiyor içe kıvrıkta olabilir veya anomali dr olabilir dedi. Her iki ihtimali de göz önünde bulundurcaz bundan sonraki süreçte. Genetik testleri yaptırmak istemedim ne olursa olsun bu bebeği doğurmak istiyorum dedim. Rabbimin bana hediyesi. Bilmiyorum süreç nasıl ilerler sağlıkla dünyaya getirebilir miyim.. 20. Hafta detaylı ultrasonu bekleyeceğiz. Şuan kan ilacı takviyesi ve vitaminlere devam. Benim nazlı bebeğimin cinsiyeti de erkek olarak kesinleşti sağlığı açısından içim buruk tabi yine de ne olursa kabulüm onu çok seviyorum🐣
ALLAH sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin amin doktorlar karın içinin yüzde 60 anca biliyorlar kapalı bir kutu ne olacağını Allah bilir inşallah 9 ay içinde düzelir olabildiğince az stres yap bebeğe geçmesin onun cok güçlü bir annesin var herşeyi birlikte aşacaksınız anne olmak gerçekten mucizevi birsey güzel anne

Yaa teşekkür ederim canım. Bilmiyorum biz inançlı bir çiftiz şöyle düşünüyorum rabbim dilediğine veriyor dilediğine vermiyor. Dilediğine sağlıklı veriyor sonra onu çöpe atıyorlar veya diri diri gömüyorlar neler duyuyoruz malesef allah onları bildiği gibi yapsın.. Dilediğine de dünyaya getiremeden geri alıyor. Ben bunları düşündüğüm zaman bana da bir can emanet etti şuan karnımda doğurmak nasip olur mu bilmiyorum. Doktor ilerde meslek hayatında vs sorun yaşayabilir bunları göz önüne alarak eşinle bir düşün dedi. Ben onun canına kıyamam dedim. Ne olursa olsun gerekirse ben onun sağ kolu olurum eli kolu olurum yine de kıymam. Rabbim hepimizin gönlüne göre versin. Elimden geleni yapacağım inşallah🙏😔
cok mükemmel insan ve annesin aglattın beni insallah hersey bebeğin ve senin içşn cok güzel olur yürekten istiyorum

Kızlar bugün kendi doktoruma muayne oldum son durumlardan sonra.. Hem karından hem vajinal muayne ile sağ kolunda diğerine göre kısalık ve elinde netlik olmadığı teşhis edildi yani elini göremiyor içe kıvrıkta olabilir veya anomali dr olabilir dedi. Her iki ihtimali de göz önünde bulundurcaz bundan sonraki süreçte. Genetik testleri yaptırmak istemedim ne olursa olsun bu bebeği doğurmak istiyorum dedim. Rabbimin bana hediyesi. Bilmiyorum süreç nasıl ilerler sağlıkla dünyaya getirebilir miyim.. 20. Hafta detaylı ultrasonu bekleyeceğiz. Şuan kan ilacı takviyesi ve vitaminlere devam. Benim nazlı bebeğimin cinsiyeti de erkek olarak kesinleşti sağlığı açısından içim buruk tabi yine de ne olursa kabulüm onu çok seviyorum🐣
Öncelikle miniğin sağlıkla gelsin canım. Bu işler hiç belli olmaz. 20. hafta olsun bir bakalım. Ayrıca her durumda beneğin çok şanslı ki daha şimdiden onu çok seven bir annesi var. Güzel günlerini görelim inşallah🙏🏼
Kızlar krem falan yazmışsınız alıntıyı kaçırdım
Ben tüm kozmetik ürünlerimi kullanıyorum yav 🤨 parfümü kremi her şeyi o_O
Ben ilk geneliğimde değiştirmiştim alışkanlık oldu. Duş jeli roll-on tarzı şeyleri yves rocher ve body shop gibi yerlerden alıyorum. Makyaj her gün yapmadığım için yapacağım zaman hiç tereddüt etmiyorum 🤭🥺
Kızlar benim göbeğimde kaşınmalar oluyor çatlak kremi nemlendirici hangi marka kullanıyorsunuz? Bio oil aldım ama içeriği temiz değilmiş yani A vitamini varmış o da fazlası zararlıymış diye okudum kullanasım gelmedi dün Hindistan cevizi yağı sürdüm ama krem almak istiyorum
Bio-oil yeni bir tane çıkardı içeriği temiz ama ben ilkinde kullandım düzenli olmasa da çatladım. Bu sefer lierac ve badenatural hündistan cevizi yağı kullanıcam.
Kızlar bebek hareketlerini hissedebilen var mı artık. 16 hafta bitti ama hala tık yok 2 hafta önce kontrole gittim ağır grip geçirdim korkuyorum açıkçası
Birşey yoktur canım. İlk gebeliklerde geç hissediliyor. Bir arkadaşım 21. haftasında hissetmişti çünkü plesanta öne yerleşmiş. Bir sürü değişken olabiliyor.

X