2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
İlçedeyim avm de yok 🙈 ilde yapıyorlar😅
Ben patatesi haşlayarak çakmasını yapıyorum 😅
Bak ya niye haşlıyorsun.

Ben büyük patates alıyorum en büyüklerinden. Güzelce yıkıyorum. Çatalla deliyorum. Sonra akıllı folyaya sarıp fırında 1,5-2 saat pişiriyorum. Sonra içine istediğim malzemeleri hazırlıyorum. Daha detaylı yazacaktım ama spoiler butonunu bilemedim🤣 aynı disardakiler gibi oluyor valla.

Bak ya niye haşlıyorsun.

Ben büyük patates alıyorum en büyüklerinden. Güzelce yıkıyorum. Çatalla deliyorum. Sonra akıllı folyaya sarıp fırında 1,5-2 saat pişiriyorum. Sonra içine istediğim malzemeleri hazırlıyorum. Daha detaylı yazacaktım ama spoiler butonunu bilemedim🤣 aynı disardakiler gibi oluyor valla.
Aslında kayınvalidemin kuzineli sobası var orda bir deniyim diyorum ben de 😋 senin yöntem de güzelmiş 😍

Öncelikle miniğin sağlıkla gelsin canım. Bu işler hiç belli olmaz. 20. hafta olsun bir bakalım. Ayrıca her durumda beneğin çok şanslı ki daha şimdiden onu çok seven bir annesi var. Güzel günlerini görelim inşallah🙏🏼

Ben ilk geneliğimde değiştirmiştim alışkanlık oldu. Duş jeli roll-on tarzı şeyleri yves rocher ve body shop gibi yerlerden alıyorum. Makyaj her gün yapmadığım için yapacağım zaman hiç tereddüt etmiyorum 🤭🥺

Bio-oil yeni bir tane çıkardı içeriği temiz ama ben ilkinde kullandım düzenli olmasa da çatladım. Bu sefer lierac ve badenatural hündistan cevizi yağı kullanıcam.

Birşey yoktur canım. İlk gebeliklerde geç hissediliyor. Bir arkadaşım 21. haftasında hissetmişti çünkü plesanta öne yerleşmiş. Bir sürü değişken olabiliyor.
Benimki yeni çıkan değil sanırım canım senin dediğin sarı olan benimki pembe olan lierac güzel ama pahalı

Annem aradi kizlar ilk baya bi saydirdi sonra yumusadi kapatirken sana ofkem gecmedi dedi. Bende beni seviyomusun dedim seviyorum dedi bende seni seviyorum dedim oyle kapattik❤️ Cok sukur rahatim daha cok🥰 Sizede tesekkür ederim desteklerinizden dolayi:KK200:
Yaaaa bak çok sevindim😍😍😍 dedik sana ama hele bi nikahı kıy gidin annenlere birlikte eminim ozman hiç bişi demezler😍😍

Annem aradi kizlar ilk baya bi saydirdi sonra yumusadi kapatirken sana ofkem gecmedi dedi. Bende beni seviyomusun dedim seviyorum dedi bende seni seviyorum dedim oyle kapattik❤️ Cok sukur rahatim daha cok🥰 Sizede tesekkür ederim desteklerinizden dolayi:KK200:
Yaaa anne sevgisine olan ihtiyaç hiç bitmiyor dimi 🥲 çok sevindim adına 🥰🥰

X