2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273

Benimki anne aşığı ya. İltifatlar öpücükler havada uçuşuyor.

2 aylık yeğenim var onunla ilgilenirken bir gözü bende. Sanki anasını alıp gidecekler

Ben de baya baktırmayı düşünüyorum olayın dışında tutarsam daha çok kıskanacak yoksa. Diğer taraftan alışacak paylaşmaya

Benimki de anne aşığı:) ama kıskançlığı yok
Yapı meselesı galiba

Bence de canım uzak tutma alışsın

Az kaldı karantinamızın bitmesine benim d vitaminim vardı ona devam ettim bir iki gece de dayanamayıp bir umut parol almıştım daha rahat uyutmuştu. Kaç gündür bize olan oldu da inşallah bebekler iyidir

Maden suyunu asitli tüketmek zorunda değilsiniz. İlk hamileliğimde doktorum maden suyunu gazından dolayı içemiyorsam bile ağzını açıp gazı kaçtıktan sonra da tüketebileceğimi söylemişti. Gazı kaçınca etkisi geçiyor gibi düşünüyordum ama öyle değilmiş.

İlkine hamileyken içmiştim decavit. Bende yan etki yapmadı. Hatta lohusayken de devam ettim doktor tavsiye edince. Ama bir arkadaş midemi bulandırdı demişti..
Üç gündür bende başladım doktor yazdı tahlile göre bulantım öğünden sonra geçti acaba onu iyi geldi bilmiyorum

Kizlar esimin kuzeni dun gece dogum yapmis 30 haftalik bebegi kuveze almislar cok korkmaya basladim
Allah yardımcısı olsun . Ama bunu kafana takarsan endişe bebek ve vücudun icin iyi olmaz .
Hayırlısı olsun hepimizin hakkında
Sağlıcakla kucağımıza alacağız insallah

Az kaldı karantinamızın bitmesine benim d vitaminim vardı ona devam ettim bir iki gece de dayanamayıp bir umut parol almıştım daha rahat uyutmuştu. Kaç gündür bize olan oldu da inşallah bebekler iyidir
Evet ya bitsin de hemen gidelimm ben parol baya kullandım yoksa baş ağrısından ölecektim doktor günde 4 taneye kadar kullan dedi. Hepimizi iyi olalım
Vayyyyy çok güzel olmuş at buzluğa bi kaç tane misss bi kaç tane hazırlanalım yaza
Bir de gümüş kapak aldık mı
O tırnaklar ben de olsa 2 günde soyulur yahu
Bir de ben bulaşık deterjanının içine biraz çamaşır suyu koyuyorum
Bende de durmuyor ki o yüzden protez yaptırıyorum

Aynen gümüş kapakda aldık mı tamamen hazırızzz göğüs ucu yaralarına savaş açmaya

Etkisi gider sanıyordum iyi fikirmiş bu aslında

Vayyyy hayırlı olsun yukarda niye 11+6 gözüküyor canım
Teşekkür ederim Allah razı olsun, tüp bebek olduğu için düzeltmeleri yaptı hoca , belki o kalmış olabilir .. Zaten bu görüntü geçen haftaya ait .. Bugün tekrar kontrolde aynı görüntüyü yakalayınca bunu paylaşayım dedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…