2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Folik asit kullanıyorum bir de pıhtılaşma İçin corasprin kullanıyorum iki üç günde bir canım ben, dediğin gibi tsh ilaçtan dolayı normal seviyede olabilir. Bebeğim sağlıklı kılınsın da diğer şeyler hallolur. Bu süreçle beraberiz Allah’ın izniyle. Gelin güvey olmak istemiyorum hemen temkinli gideyim yine de ne olur ne olmaz🙏

Canım çok net görüyorum ben çizgiyi. Bence var. Erken gebelik testi Predictor yapmıştım ben bu markayı bilmiyorum sanırım aynı test değil ama çok net gözüküyor. Kan verebilecek durumda mımısın
Pıhtılaşma için test mi yaptirmisdin o yuzden mi kullanıyorsun.hangi gende ne var biliyormusun canım.

Kızlar dün adetime 5 gün kala erken gebelik testim bu şekilde silik çıktı. Bugün iki test yaptığımda (adete 4 gün kala) ise bu şekilde. Gebe miyim ??😍🌼🌼
Eveeeet hayırlı olsun inşallah git bi kan tahlili yaptır. benim de ilk idrar testim böyle silik çıkmıştı adete 4 gün kala :)
Güzel haberler alırsın inşallah :)

15inde aile hekimine randevu aldım canım. Gidip kan vericem bakalım :)
Canım ben de surelab ile öğrendim dün, herkes iyi diyor bu marka İçin🧿
Pıhtılaşma için test mi yaptirmisdin o yuzden mi kullanıyorsun.hangi gende ne var biliyormusun canım.
Evet canım maşallah tıp literatüründe hangi test varsa hepsini yaptırdık düşükten sonra.
MTHRF Heterezigot çıktı, diğer değerler normal. Bir doktor iğne başlarız demişti öteki gerek yok demişti ama o aşamaya gelebilirsek inşallah riske atmak istemem.

Merhaba, bu sabah adet geçikmem yüzünden ve hiç inancım olmadan sırf psikolojim rahatlasın diye test yaptım ve anında çift çizgi çıktı. Şoktayım ve 4+4 günlük hamileyim. Cuma günü doktora gitmeyi planlıyorum. Sizce kese gözükür mü?
Canım kese haftaya göre değil beta değerlerine göre görünüyor. Mesela ilk gebeliğimde daha düşüktü değerlerim kese 5+2 de göründü. Ama bu seferki değerlerime göre yarın gitsem görebilir yani 4+5 de☺️
aa çok iyi canım :)) ben de bunu merak ediyordum doktorun hangi takviyeyi verdi acaba ? :) Benim de saçlarım çok dökülür sanırım ihtiyacım var gibi
Regenesis max verdi. İlk gebeliğimde de ben bunu kullanmıştım.
Kızlar dün adetime 5 gün kala erken gebelik testim bu şekilde silik çıktı. Bugün iki test yaptığımda (adete 4 gün kala) ise bu şekilde. Gebe miyim ??😍🌼🌼
Valla baya baya pozitif ☺️

Canım ben de surelab ile öğrendim dün, herkes iyi diyor bu marka İçin🧿

Evet canım maşallah tıp literatüründe hangi test varsa hepsini yaptırdık düşükten sonra.
MTHRF Heterezigot çıktı, diğer değerler normal. Bir doktor iğne başlarız demişti öteki gerek yok demişti ama o aşamaya gelebilirsek inşallah riske atmak istemem.
Bende yaptirmisdim tüpe başlayacağım eksik biseyim olmasın diye 🤭doktorlar düşük olmadan yapmıyorlar genelde israr etmisdim tüp yaptircam bu kadar emek verip sonra ufacık bi sebepden düşsün istemem diye yapmışlardı 🙈bendede aynı gen sanırım mthrf 677 linolan varya o heterozigot diğerleri normal.dosyaya koydurmusdum tüpe başlayınca doktorlar konuscakdim ama konuşamadık.genetik doktoru gerek gormemisdi ilaca ama kadın doğum doktorlar önlem olsun diye bazen kullandirtiyor demisdi.kese görmeye gidince sorcam hemen bakalım ne diycek.

Kızlar ben hamile olduğumu 29 ekimde öğrendim, 4 kasımda beta 560'dı ama doktorum 15inde gel dedi. neden bu kadar geçe vermiş olabilir hesaplarıma göre şuan 5+4teyim. kese görünmesi gerekmiyor mu? tekrardan beta testi de istemedi. içimde bir vesvese korkuyorum sizce başka bir doktora gitmeli miyim?

Bende yaptirmisdim tüpe başlayacağım eksik biseyim olmasın diye 🤭doktorlar düşük olmadan yapmıyorlar genelde israr etmisdim tüp yaptircam bu kadar emek verip sonra ufacık bi sebepden düşsün istemem diye yapmışlardı 🙈bendede aynı gen sanırım mthrf 677 linolan varya o heterozigot diğerleri normal.dosyaya koydurmusdum tüpe başlayınca doktorlar konuscakdim ama konuşamadık.genetik doktoru gerek gormemisdi ilaca ama kadın doğum doktorlar önlem olsun diye bazen kullandirtiyor demisdi.kese görmeye gidince sorcam hemen bakalım ne diycek.
Canım seninki de bir mucize gerçekten🙏
Belki bu olaylar bizi bu gebeliğe hazırladı ben böyle düşünüyorum artık. Sor muhakkak, burda karaca3443 karaca3443 arkadaşımız var onun da benimle aynı o iğne kullanıyor mesela.
Kızlar ben hamile olduğumu 29 ekimde öğrendim, 4 kasımda beta 560'dı ama doktorum 15inde gel dedi. neden bu kadar geçe vermiş olabilir hesaplarıma göre şuan 5+4teyim. kese görünmesi gerekmiyor mu? tekrardan beta testi de istemedi. içimde bir vesvese korkuyorum sizce başka bir doktora gitmeli miyim?
Doktorlar heralde bir tereddüte mahal vermeyecek şekilde İşeri tarihe veriyorlar canım. Benim bir düşük geçmişim olduğu İçin ben her hafta geleyim diyeceğim doktoruma:) ama 15 ine de bir şey kalmamış bekle istersen.

Bu sefer özelde bile bulamayacagım 4.4 luk bir dr geldm karnımdakıyle ilgilenmesı ayrı kucuk oglumla ilgilenmesi ayrı guzeldi :KK70: ortam yok ya ıysını buluyorum ya kotusunu bu arada kesecümüü gördüm rahtladım doktor kanama kist vb yok haftasıyla hatta günü gününe uyumlu kesen dedi ilerleyen haftalrda kan tahlili isteyecgni ona gore hareket edecegmzii soyledi 🤗 simdilik hersey yolunda hamdolsun

Eklentiler

• IMG20211110111700.jpg
    IMG20211110111700.jpg
    77,4 KB · Görüntüleme: 61
Belki bu olaylar bizi bu gebeliğe hazırladı ben böyle düşünüyorum artık. Sor muhakkak, burda karaca3443 karaca3443 arkadaşımız var onun da benimle aynı o iğne kullanıyor mesela.

Doktorlar heralde bir tereddüte mahal vermeyecek şekilde İşeri tarihe veriyorlar canım. Benim bir düşük geçmişim olduğu İçin ben her hafta geleyim diyeceğim doktoruma:) ama 15 ine de bir şey kalmamış bekle istersen.
Sorcam sorcam yaptırdım o kadar çok şükür ki biliyoruz ne olduğunu doktro ne derse o artık bakalım saglikli olsun da iğnemi hap mi artık neyse kullanacağız 🌺

Kızlar 9 u yani dün değerim 70 çıktığında üsteki testi yapmıştım.bugüh sabahra alttaki testi yaptım.daha koyu olması ğerekmiyormuydu 🙁

Eklentiler

• IMG_20211110_113415.jpg
    IMG_20211110_113415.jpg
    128,4 KB · Görüntüleme: 66
Teşekkür ederim canım. Benim de ayın 18i aslında, güncelleyeceğim onu. Aramızda 1 gün var🤗

Tadını çıkar bence😁 ben durup durup ay ben hamileyimmm oluyorum 😂
AAA ne kadar güzel... Benim sanki normal tarihten 2 3 gün önceden gidiyor gibi geliyor 🤷 (20'sinde cinsel aktivite var 21'i pik verdi, 22 koyu 23'unde cinsel aktivite) En son senin hcg'n kaç çıktı?

bende 4 senedir tedavideydim ilk tüp bebek denemem o yüzden tedirginim

Bu sefer özelde bile bulamayacagım 4.4 luk bir dr geldm karnımdakıyle ilgilenmesı ayrı kucuk oglumla ilgilenmesi ayrı guzeldi :KK70: ortam yok ya ıysını buluyorum ya kotusunu bu arada kesecümüü gördüm rahtladım doktor kanama kist vb yok haftasıyla hatta günü gününe uyumlu kesen dedi ilerleyen haftalrda kan tahlili isteyecgni ona gore hareket edecegmzii soyledi 🤗 simdilik hersey yolunda hamdolsun
Canımm gözünaydn 😍bende şmdi cıktm doktor dan bizde minik bir kesecik gördükk doktor sıkıntı yok folikasite devam etmen yeterli dedi. Normal de sat a göre 7+1 olmam lazım ama ultrasona göre gec döllenme den dolayı 4+4 şuan 15 gün sonra gel kalp atışını duyarız dedi hayrlsyla inşallah 🙏 bana cm söylemedi ama Bi yorum yaparmsn tecrübeli anneler😂 😍

Eklentiler

• 16365346523276824368198968838083.jpg
    16365346523276824368198968838083.jpg
    83 KB · Görüntüleme: 77
X