2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
selam kızlar aranızda nifty test yaptıran oldu mu acaba nerde yaptırdınız yardımcı olursanız sevinirim her yerde ücretler 2 katına çıkmış
Ben yeni yaptırdım özelde iki tip paket varmış biri daha detaylı öbürü biraz daha genel. Birine 4.850 dedi diğerine 5.400 KDV dahil fiyatlar

selam kızlar aranızda nifty test yaptıran oldu mu acaba nerde yaptırdınız yardımcı olursanız sevinirim her yerde ücretler 2 katına çıkmış
canım ben de yaptırdım 3.800 tl diğer yerler 450-550 dolar arası istediler tam da doların en yüksek olduğu zamana denk gelmişti.. istersen sana numarasını atarım..

Bu sırt üstü yatmama olayi daha erken değil mi? Ben 14 hastalığım bebek daha 100 gram yok. Basınç söz konusu değil. Niye acaba yatmayın diyor uygulama? Ben iki hafta öncesine kadar yüzüstü yatıyordum. Yenice rahatsiz olmaya basladim yüzüstü ve yan yatıyorum.

Bilmiyorum ki bence de erken ama uygulama da yazdı ama ben yatıyorum valla tv yi göremiyorum sağa da yatamıyorum böbreğim ağrıyor mecbur

bende de aynısını yaptılar devamlı zorla emzirtmeye çalıştılar 3 gün sütüm gelmedi herkesin derdi ben oldum birde kurban bayramıydı gelen giden görmeyen kalmadı memelerimi
Ay bana da ilkinde sürekli konu komşusunu toplayıp getirdi kaynanam bide misafir gibi hep oturdu ben bebekle ilgileneceğime hizmet ettim millete süt mütte gelmedi verdim mamayı gitti. İkincide süt geldi ama hiç yaramadı mamayı da içmedi kurudu çocuk. Bunda daha hastanede mamayı verecem valla benden hayır yok zaten içmem gereken ilaçlar var içemiyorum hamileyim diye bir de emzirirsem bana da zarar olacak gibi. Gerçi o zamanki sağlık durumuma bakarım çocuğu mahrum etmekte istemem ama sanmıyorum 3. de süt kalitesi değişsin.

canım seninki de ne fenaymış o halde iş güç beklemiş ... ben bayram diye onların evine gittim hastaneden çıkınca evde kendim bakamazmışım oda kurban diye gelemezmiş gidiş o gidiş tam 3 ay orada kalmak zorunda kaldım.. sütte belli olmaz sen gene de dene arkadaşım benim 3. gün sonra geldi ama pir geldi çok şükür,, inşallah bunda da çok olur sütüm yoksa mama paralarını şimdiden biriktirmek gerek

Kızlar ben bugün 12+1 im kısmetse 12+4 te de kontrolüm var. Gün gün gebelik diye bir uygulama yüklemiştim. Orada diyor ki önümüzdeki 3 gün içinde kız ve erkek organları birbirinden iyice ayırt edilir duruma gelecek. Birçok tanıdığım 13 haftalık öğrendiler cinsiyeti değişeni de hiç duymadım bu yeni ultrasonlarda. Sorsam mı dr.a bilemedim. Öğrenmeye korkuyorum galiba

Akşam mamalara baktık 200-250 bezler de bir o kadar Benim ikisinde de hiç koyu ve fazla sütüm olmadı hem tedavi de olmam gerekirse emzirmem yasak bir de küçüğü çok zor ayırdım bensiz 1 dk durmuyordu çok bunalttı beni tekrar gözüm almıyor yine de kıyamaz bir denerim ama pek umudum yok kendimden.

Antiviral kremler o kadar az sürülüyor ki hani zararı olur mu bilemedim. Lokal etkililer zaten. Günde 1 kez azıcık sürsen bir sey olmaz bence. Ama içine sinmiyorsa bekle, herpesvirus kendi kendine sürecini tamamlayıp söner çoğu zaman.

Uzuuun zaman sonra devlete ve kadın doktora gittim 13.10 verilen randevu doktorun 13.30 da başlamasıyla biraz ötelendi bende acil ameliyat doğum filan var sanıyorum 2 oda ötede muhabbet ediyormuş Gittiğim hastane eve yakın ondan seçmiştim ama pandemiden doğum kalkmış yeni doğan ünitesi kapatılmış aslında gayet makul şekilde açıklama yaptı kontrollere gelmek istersen ben bakarım ama acil durumda doğum yapamazsın burada başka hastanede geç olunca kabul etmiyor bana sorarsan yenidoğan yoğun bakımı olan bi araştırma hastanesine kaydını yaptırman özele bile gideceksen devlette kaydının olması acil durumda işe yarar ama burda açılır mı açılmaz mı belli olmaz dedi küçük bi monitörden baktı malum ultrason kağıdı vermiyorlar resmini çekebilirsin telden dedi genel manada iyiydi kadın doktor serüvenim tabi kendi negatif enerjimi de kapattım belki ondan

Bende gördüm geçen akşam bebek doğmuş ama ortada yok evin içinde aradık biraz ağladı sesinden bulduk banyo dolabının içinden çıktı Tövbe yarabbim rüylarım bile saçma sapan Neyse yeşil ameliyathane örtüleri olur ya o örtülerden sarmışlar ama mavi renk kafasında da beyaz sarı bere var. Unisex giysi almaktan rüyamda bile unisex giydirmişiz çocuğu Ama sesi ince kız bebek sesi hatta rüyamda da kız mı erkek mi bilmiyorum sesinden kız olduğunu düşünüyorum tam elime alacaktım uyandım bi göremedim nevaleyi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…