2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Herkes kendi açısından haklı oluyor tabi onlarda da izin yok zaten hastalıkla burun buruna. Hastalar desen iyi sağlık hizmeti alamamaktan şikayetçi randevu bile bulunamıyor. İki ucu bklu değnek hesabı Olan bu ülkenin doktoruyla hastasıyla vatandaşına oluyor pandemi tüm sistemi alt üst etti. Para varsa insanlar özele kaçıyor yoksa öl hesabı

Son cümle cuk oturmuş özeti ülkenin

yoo haklısın arkadaşımm gerçekten bazıları insanın damarına basıyor sinir ediyor .. inşallah iyi bir doktora gelirsin canım bu defa gittiğinde

İnşallah doktor anlayışlı çıkar dua et canım vallahi hayat şartları asgari tek maaş ile çok zor Allah yardımcımız olsun
Haklısın bence güzelce izah edersen yardımcı olur umarım doktor anlayışlı biridir. Zaten devlette olsa dünya vergi ödüyoruz bedava değil ki. En güzeli faydalanmak.

Haklısın bence güzelce izah edersen yardımcı olur umarım doktor anlayışlı biridir. Zaten devlette olsa dünya vergi ödüyoruz bedava değil ki. En güzeli faydalanmak.
Bende bunu anlamıyorum işte vergi veriyoruz ama devlet hastanesinden yararlanamiyoruz çünkü ilgisizlik özele gitmeye teşvik ediyor halbuki bu bizim en doğal hakkımız.. bak mesela bi örnek vereyim bir önceki kaybettiğim gebeligimde yine böbrek ağrım oldu dr ultrason istedi büyüme varmi görmek için neyse tahlilleri verdim ultrasona indim bana tam 3 ay sonraya gün verdi. Diyorum ki bakın acil hamileyim bu riskli bir durum adam keyfini bile bozmadan isine gelirse o zaman git özele orda çektir dedi yani güya devlet için vergi veriyoruz devlet hastanesinden durumu olmayan insanların yararlanma hakkı var bu yüzden devlet hastaneleri var ama o kadar faydasizlar ki ..

Mide bulantısız hayat ne güzelmiş
Hayatım normale döndü. Kahve bile içtim.
Az olması bile berbat hiç olmasın

canım maalesef ülkemizde düzen bozuk halk perişan ama onlar saraylarında rahat rahat yaşıyorlar ... ben kendimce hakkımı helal etmiyorum Allah ın adaleti bir gün mutlaka tecelli edecektir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…