2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Gunaydin arkdaslar yaklasik 4 gundur ozellikle aksamlari baslayan bir kasik avrim var dayanilmicak gibi degil ama beni korkuruyor birde kasiklarimda gene doluluk hissi bebegime bisey olmus olmasindan korkuyorum anlamanin bi yolu varmi yoksa doktora gideyim mi

Günaydın canım, ben kendimi yorduğumda yoğun kasık ağrısı hissediyorum. Doktorum normal dedi. Yerleşimi, çevresi vs iyiyse her ağrı kötü bir şeye delalet etmiyor aslında bazı ağrılar da hamilelik gereği.
Hafta sonu biraz yoruldum 3 kez şimşek çakması gibi bir şey hissettim karnımda. Böyle yerimden sıçratacak şekilde bir sancıyı tam üç kez ama çok da kötü bir şeye yormadım yorgunluğum veriyorum.
Allahın izni ile yoktur bişi bence günlerce devam ederse belki doktora gidersin.

başka türlü nasıl anlıcan bebiş rahat etmek için doktora git bence , Ama ben sanmıyorum bişi olsun bebiş büyüyo bence dayanılmayacak gibi değil diyosun kanama yok

Gunaydin bebisim büyüyen rahim etrafındaki bag dokularinin gerilmesine bağlı böyle agrilar olabiliyor yatıp dinlendiginde azalır içine sinmezse dr a bi gorunebilirsin

Günaydın, eğer yanında kanama yoksa, sürekli devam etmiyor ya da şiddeti artmiyorsa normal kabul ederiz bana doktor. Benimde oluyor ara ara hatta bazen nefesimi kesecek kadar şiddetli ani oluyor.

Cevaplar icin tesekkur ederim kanama yada baska birsey yok gaz sancisi fibi ağrılar sıkıştırıyor sadece beklemek en iyisi

Günaydın hanımlar rüyamda kız doğuruyordum pembe pembe sarmışlar böyle rüyalar düz mü çıkar ters mi? Yada psikolojik mi görüyorum acaba doktor tahminde bulunmamıştı bacak arası boş ama

Eklentiler

• 49A14859-F443-4CBE-BB95-FD1C1DF656CF.jpeg
    141,5 KB · Görüntüleme: 65
bende de aynısını yaptılar devamlı zorla emzirtmeye çalıştılar 3 gün sütüm gelmedi herkesin derdi ben oldum birde kurban bayramıydı gelen giden görmeyen kalmadı memelerimi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…