2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Ben infulenza mı ne grip var ya ondan oldum ateş falan çıktı gebe covid servisine gittim pozitif çıkma ihtimaline karşı verdikleri ilaç parol ve normal fizyolojik serum.. Pozitif çıkma durumunda da doktor kan sulandırıcı ve vitamin veriyoruz sadece demişti ben ngatif çıkınca evde her ateşim 37 buçuğu bulunca parol kullandım meyveler vs öyle atlattım canım. Dinlenmek ve bol su içmek gerekiyor.
Geçmiş olsun

Arkadaşlar Merhaba…
Yeşil akıntı durumum var yaklaşık 2 gündür ..
Acaba ne gibi bi olumsuzluklar yaşanabilir ?
Tecrübesi olan var mı ??

Ben ilkinde yedim ve olmadı 🤭😂
Benim annem bir tek bende yememiş, diğer kardeşlerimde yemiş. Bende iki Gamze var, kardeşlerimde yok. Ben ilk çocuğum. Annem o bana hamileyken Böyle şeyleri bilmiyormuş 😂 hatta eliyle de yanakları sıkma olayı da bizde tutmamış. Öyle bir şey de söyleniyor.

Kantaron agizdan kullanımda tehlikeli olabiliyor. Hele ki yenidoğanda nolur bilinmez. Ben de olsam kullanmazdim. Kullanmak gerekirse de temizlenmeli bence.

Canım badem yağına da bağlıyorum ama
Hergün karın ve bacak bölgeme surdurdum😀
Çatlaklarla ilgili şöyle bir şey var, kremlerin etki edebildiği derinlik ile çatlakların oluştuğu katman farklı. Aslen hiç bir krem çatlaklara direk iyi gelemiyor. Ama her gün o kremi sürmek için yapılan masajlar, duşta yumuşak keseyle yapılan masajlar ve üzerine sürülen vücut losyonlari, ovalamar falan derken kan dolaşımı artıyor ve cilt daha iyi besleniyor. Bu da derinin kollojen bütünlüğünü korumasına yardım ediyor. Öte yandan hepsi bir araya gelse de genetiğin onda biri etki yapamıyor🤷🏻‍♀️ 30 kilo alıp çatlamadıysan annen sana çok güzel bir genetik aktarmış demektir😏

Çatlaklarla ilgili şöyle bir şey var, kremlerin etki edebildiği derinlik ile çatlakların oluştuğu katman farklı. Aslen hiç bir krem çatlaklara direk iyi gelemiyor. Ama her gün o kremi sürmek için yapılan masajlar, duşta yumuşak keseyle yapılan masajlar ve üzerine sürülen vücut losyonlari, ovalamar falan derken kan dolaşımı artıyor ve cilt daha iyi besleniyor. Bu da derinin kollojen bütünlüğünü korumasına yardım ediyor. Öte yandan hepsi bir araya gelse de genetiğin onda biri etki yapamıyor🤷🏻‍♀️ 30 kilo alıp çatlamadıysan annen sana çok güzel bir genetik aktarmış demektir😏
Ama işte annemde asırı çatlak var
Ablamda da aynı şekilde çatlak var
Teyzelerim
Ananem

Ben de olmadı . Gel de hergün sürülen badem yağına yorma 😀

Çatlayan sadece iç bacak kısmım ama çok hafif sekilde
Onun dışında göbeğimde tek bir çatlak olmadı

Teyzelerim
Ananem

Badem yağı bende kullandım ve çok iyi geliyor.

Teyzelerim
Ananem

Şu an mutant olduğuna ikna oldum 🤣🤣

X