2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Gunaydin arkdaslar yaklasik 4 gundur ozellikle aksamlari baslayan bir kasik avrim var dayanilmicak gibi degil ama beni korkuruyor birde kasiklarimda gene doluluk hissi bebegime bisey olmus olmasindan korkuyorum anlamanin bi yolu varmi yoksa doktora gideyim mi

Gunaydin arkdaslar yaklasik 4 gundur ozellikle aksamlari baslayan bir kasik avrim var dayanilmicak gibi degil ama beni korkuruyor birde kasiklarimda gene doluluk hissi bebegime bisey olmus olmasindan korkuyorum anlamanin bi yolu varmi yoksa doktora gideyim mi
Günaydın canım, ben kendimi yorduğumda yoğun kasık ağrısı hissediyorum. Doktorum normal dedi. Yerleşimi, çevresi vs iyiyse her ağrı kötü bir şeye delalet etmiyor aslında bazı ağrılar da hamilelik gereği.
Hafta sonu biraz yoruldum 3 kez şimşek çakması gibi bir şey hissettim karnımda. Böyle yerimden sıçratacak şekilde bir sancıyı tam üç kez ama çok da kötü bir şeye yormadım yorgunluğum veriyorum.
Allahın izni ile yoktur bişi bence günlerce devam ederse belki doktora gidersin.

başka türlü nasıl anlıcan bebiş rahat etmek için doktora git bence , 🙏🏻🙏🏻 Ama ben sanmıyorum bişi olsun bebiş büyüyo bence😍😍 dayanılmayacak gibi değil diyosun kanama yok 🤷🏼‍♀️

Gunaydin bebisim büyüyen rahim etrafındaki bag dokularinin gerilmesine bağlı böyle agrilar olabiliyor yatıp dinlendiginde azalır içine sinmezse dr a bi gorunebilirsin

Günaydın, eğer yanında kanama yoksa, sürekli devam etmiyor ya da şiddeti artmiyorsa normal kabul ederiz bana doktor. Benimde oluyor ara ara hatta bazen nefesimi kesecek kadar şiddetli ani oluyor.

Cevaplar icin tesekkur ederim kanama yada baska birsey yok gaz sancisi fibi ağrılar sıkıştırıyor sadece beklemek en iyisi

Günaydın herkese soğuk ankara sabahından. Arabadaki su donmuş.😅

Eklentiler

• 20220117_085500.jpg
    20220117_085500.jpg
    76,5 KB · Görüntüleme: 71
Günaydın hanımlar rüyamda kız doğuruyordum pembe pembe sarmışlar 🤭 böyle rüyalar düz mü çıkar ters mi? Yada psikolojik mi görüyorum acaba doktor tahminde bulunmamıştı bacak arası boş ama 😂

Eklentiler

• 49A14859-F443-4CBE-BB95-FD1C1DF656CF.jpeg
    49A14859-F443-4CBE-BB95-FD1C1DF656CF.jpeg
    141,5 KB · Görüntüleme: 65
Ay benim de daha gözümü açmadan hepsi mememe saldırmışlardı emzirmek için karnım acıyo memem acıyo kafa bir milyon o sırada babam aradı çıktı mı diye öyle gelecekti teli aldım nasılsın diyo adam dedim herkes başıma üşüştü hiç iyi değilim😂 Gücenmişler o zaman öyle dedim diye bende suçu narkoza atmıştım aaa hiç hatırlamıyorum öyle mi dedim demiştim😂😂😂
😅😅 bende de aynısını yaptılar devamlı zorla emzirtmeye çalıştılar 3 gün sütüm gelmedi herkesin derdi ben oldum birde kurban bayramıydı gelen giden görmeyen kalmadı memelerimi 🤥🤥🙊

X