2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Bebek bakım çantası olarak kızımdan kalan mommy bag yazıyor üzerinde belki görmüşsündür nette. İnanılmaz kullanışlı. Biride bebek arabasının sabit bebek çantası var o ikisi bana yeter.
Şundan alacağım ama ben bunun çok kullanışlı olduğunu düşünüyorum.
Eki Görüntüle 2989628

Heyecanla bekliyorum😍
Bitnae buldum nette sipariş vermeyi düşünüyorum ama şu naylon gibi olanlar varya hani genelde sporcu taytı tarzında, onlardan o da beni kaşındırabilir. Emin olamadığım için tavsiyelere göre hareket ederim sanırım.
Canim ben onalarada baktim ama sıkarmi acaba diyorum karin kismi dikişsiz oluyor dimi onlar bide üşüyebilriz o kumaşta yoksa duruşu guzel🤔

Ben de bu tarz dusunuyorum canım.
Ya bunlarda çok güzel, ben diğerini almıştım çünkü bizim anneler babalar falan hep ayrı ve uzak bize hafta sonu iki günlük falan çok gidiyoruz benimki baya büyük seyahat çantası gibi niyetiyle aldım zaten ben o zaman şimdide işimi görür. O içine alacağım şeyi normal çantama atarım pıt diye hep hazır olur al sana bebek bakım çantası oluverir normal sırt çantalar kol çantalar 🤪

Sordum 12 haftada sormustum erkek gibi ama tam anlayamadim yazdi dunde 15 haftlk olanı yolladim erkek gibi yazmis burdaki kizlar kiza benziyo diyor ama bende erkek hissediyorum :) hayirlisi rabbimden artk tek dilegim saglik olsun oğlum erkek kardes istiyordu daha cok kucuk ama :) simdi fikri degistii tızzzz tız olsun erkek iyiilll diyip duruyo :KK70: hakkimizda hayirli olan olacak ona eminim nasip :)
Hayırlısı canım. Küçükken benim oğlumda erkek olsun diyordu. Şimdi anne kardeşim kız olmuş mudur artık dedi. Ben de dedim annecim erkek olursa üzülür müsün o da evet üzülürüm ama yine de kardeşim dedi. Umarım güzel anlaşırlar. çok dua ettim hangisi iyi evlat olacaksa o cinsiyet olsun diye nasip erkekmiş. Bakalım hayırlısı olsun sizin de. Anne olarak biraz değişik oluyor. Bugün kıyafet bakasım gelmedi o kadar çok ki oğlumun kıyafetleri. Bi heyecan var ama oğlumda yaşadıklarımızı yaşayacağımız için bildiğimiz yerden heyecanlar oldu 😊

Canim ben onalarada baktim ama sıkarmi acaba diyorum karin kismi dikişsiz oluyor dimi onlar bide üşüyebilriz o kumaşta yoksa duruşu guzel🤔
Ya belki sıkmaz ama kesiiin üşürüz.
Hafta sonu iki günlüğüne şehir dışındaydık çorap çizme elbise kombini yaptım dondum, tayt kazak falan dondum bide kayıp durdu beni cinnet geçirticekti falan ne giyicez hiç bilmiyorum 🤷🏼‍♀️
kalın güzel güzel kaşe pantolonlar vs almıştım beli ince gösteren boyu uzun gösteren wide leg ahhhahhh 🤭🤭

Müslin candır. Bol bol al. English home dan üçlü bir set almıştım tepe tepe kullandım rengi falan gitti o derece.
Şimdi ebebekten aldım çift kat ve oldukça büyük bak ona bakabilirsin 79.9 dı sanırım fiyatı
4 katli yazanlar var bi onlardan mi aldın? Hatırlıyorsan atsana hamgisini begendiysen. Hazir denenmişi varsa iyi olur😊

Ben de bu tarz dusunuyorum canım.
Bu tarz baktım ben de. Biberon koyulan yerler termal korumalı oluyor bazılarında. Onlar dikkatimi çekti. Gerçi daha önce o şekilde kullanmadım çok da ihtiyaç olmadi. Minik termosla taşıyordum sıcak su. Istediğim yede mamayla karıştırıyordum oluyordu.

Ocak anneleri hep emzirme konusunde zorlaniyor biz nasil emzircez ya 😔😔 benm goguslerim suan cok aciyo dogurunca gecicekmi acaba
Geçer canım merak etme. İlk bi yara oluyor ama ikinci bebelerde daha rahat geçer diye düşünüyorum. Doğuma üç hafta kala koruyucu sürüyordum ben. Çok hafif geçti yara olsa da.

Ya belki sıkmaz ama kesiiin üşürüz.
Hafta sonu iki günlüğüne şehir dışındaydık çorap çizme elbise kombini yaptım dondum, tayt kazak falan dondum bide kayıp durdu beni cinnet geçirticekti falan ne giyicez hiç bilmiyorum 🤷🏼‍♀️
kalın güzel güzel kaşe pantolonlar vs almıştım beli ince gösteren boyu uzun gösteren wide leg ahhhahhh 🤭🤭
Ayy tahmin edebiliyorum zor olmustur kaymasi falan🤕ben bi pentiye bakacagim birde lcw defavto fakan bakarim bulurum inşallah

Kızımın anaokulunda corona çıktı temaslı cocuklar ve egitmenler bazı gruplarda yok. Oglumun okulunda da surekli corona haberi geliyor, şu sınıfta cıktı bu sınıfta cıktı diye vallahı bıktım artık :110: Basım catlıyor yeterince soylendigime gore ilac alıp yatıyım.:işsiz::kızgın:

Bu tarz baktım ben de. Biberon koyulan yerler termal korumalı oluyor bazılarında. Onlar dikkatimi çekti. Gerçi daha önce o şekilde kullanmadım çok da ihtiyaç olmadi. Minik termosla taşıyordum sıcak su. Istediğim yede mamayla karıştırıyordum oluyordu.
Ben diş ve iç düzeni icin istiyorum daha çok:)

Hellöö göbekler çıktı mı sizde de?? İkinciler çok çabuk büyüyormuş🤭

Eklentiler

• 50F8C3A5-7A17-44D0-9CE8-AD2CED607E3B.jpeg
    50F8C3A5-7A17-44D0-9CE8-AD2CED607E3B.jpeg
    200,9 KB · Görüntüleme: 90
Hellöö göbekler çıktı mı sizde de?? İkinciler çok çabuk büyüyormuş🤭
Aynen cıktı canim. Ben ılkınde tatlı badem yağı kullandım. Kıllanma yapar dediler. Hiçte yapmadı:)
Çatlama bizde genetiktir aslında
Ben de olmadı 😀şimdi tatlı badem yağı sıparıs vericem başlamak lazım😊

Aynen cıktı canim. Ben ılkınde tatlı badem yağı kullandım. Kıllanma yapar dediler. Hiçte yapmadı:)
Çatlama bizde genetiktir aslında
Ben de olmadı 😀şimdi tatlı badem yağı sıparıs vericem başlamak lazım😊
Bir de ben ilkinde şimdiye kadar 8 kilo almıştım ama böyle göbek yoktu 🤭😂 çatlak deme ya kanayan yaram benim çatladı ilkinde 🥺 ilkinde biooil kullanmıştım da şimdi lierac deneyeyim diyorum çünkü ben çok yatkınım 🥺

Bebek bakım çantası olarak kızımdan kalan mommy bag yazıyor üzerinde belki görmüşsündür nette. İnanılmaz kullanışlı. Biride bebek arabasının sabit bebek çantası var o ikisi bana yeter.
Şundan alacağım ama ben bunun çok kullanışlı olduğunu düşünüyorum.
Eki Görüntüle 2989628

Heyecanla bekliyorum😍
Bitnae buldum nette sipariş vermeyi düşünüyorum ama şu naylon gibi olanlar varya hani genelde sporcu taytı tarzında, onlardan o da beni kaşındırabilir. Emin olamadığım için tavsiyelere göre hareket ederim sanırım.
Bende bunu almayındüşünüyorum evde hemde taşırım ev içinde

Eklentiler

• 6D325D05-70B1-435B-A719-D13F333F3D70.png
    6D325D05-70B1-435B-A719-D13F333F3D70.png
    326,5 KB · Görüntüleme: 40
X