2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Hiç tahmin almadınmı dr den bende normalde durmam giderm ama bende 19 haftaya randevu verdi bekleyecegim inada ogunde soylmezse 😂 artk ünlüler gbi ayyy ben dogunca ogrencem cinsiyeti ogrenmek istemiyoruz diye hava atarim ortalkta 🤪🤪🤪 ne hava ne hava 😂
Aldim tabi 11+5 te pipi resmi verdi ama güvenemiyorum 🤣

Ayva çekirdekleri hazırlanıyor yaz için😂😍

Eklentiler

• FB3DFC61-06B0-4FFB-8DBB-18F3B78A0D2D.jpeg
    FB3DFC61-06B0-4FFB-8DBB-18F3B78A0D2D.jpeg
    100,5 KB · Görüntüleme: 60
  • 79631786-820A-4D65-A5B5-ED76151ACF8C.jpeg
    79631786-820A-4D65-A5B5-ED76151ACF8C.jpeg
    97,2 KB · Görüntüleme: 56
Kızlar, enteresan ama bulantı ilacı ben de %90 işe yarıyor artık .
Yani bulantılarım azalmış olabilir elbette
Ama daha bikac güne kullanmadığım zaman
Acayip köyü olmuştum
Bilenler hatırlar :)

Artık bolca su içebiliyorum
Şükür 🤩
Yani ilactan olduğunu düşünmüyorum bence 16. Hafta sana yaradı darısı bizim başımıza

Ay aynı ben 2 saate bi midem kazıniyo sanki hiç bisey yememiş gibiym 2 kilo aldım bu gidişle rahat 15 kilo alirm😂😂😂😂

Benim kontorulmde 11 şubat çok sabırsızlanıyorum net söylemedi ama yüzde 75 kiz dedi bakalım cinsiyet degistirmediyse kiz😂😂😂
Benimkide Büyük ihtimalle kız bende öyle gördüm zaten ama işte bekliycez 7 Subat ı
Allah hepimizin gönlüne göre versin inş🙏

Normalde az ama ben buzluğa atıcam, ben bu şekilde bi kaç tane, hemde çekirdeklerinide ayrı sadece peçete içine koyup saklıcam buzluğa atıcam kurumasın diye, yazın onuda jellendirrm
Bende çekirdeklerini buzluğa atmayı düşünüyorum. Bu şekilde de olursa böyle de atarım canım saol bilgi için

Artık sıkıldım kalktım evi dikey Süpürge ile süpürdüm WC lavabo filan cifledim. Mutfağı camsidr suyuyla bı pakladim kendime geldim. Ama belim koptu 😔 Daha bu ay da boyleysekk 6 7 yi düşünemiyorum. Ve bu arada ben bu hafta 3 kilo vermişim😔 iyi mi kötü mü bilmiom
Bulantılarınız geçti mi acaba ? Yani kusma var mıydı bilmiyorum da ☺️

Kizlar benim acil hamile tayti almam lağzımm ama internetten alsam istedigim gibi olmazsa diye dusunuyorum yakinlarda hamile tayti alan varmi🤔
Ben ebebekten aldım hiç memnun değilim. Çook kalitesiz duruyor üstte, kumaşı çok çok ince ve sürekli ağı kayıyor. Dehşet rahatsız ordan alma. Ve varsa iyi bir tayt önerisi bende alırım 🤪

X