Yöresel Tarif 2022 Ramazan İftar Sofraları

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz''Ramazan İftar Sofraları ''hangileridir?(2 oy hakkınız var)

• Ankete Katılan
    436
  • Anket Kapalı .
Günaydın ablacim🤩😘😘

Gınaydın nevoş gunaydın tatlı hanımlar 🥰🍀💓

Günaydın cancağızım :KK60: Sıra bekliyordu en son,aklim onda,hayırlı haberlerle gelir inşallah 🤲🏻🤲🏻

Şimdi bitti canım eve gidiyorum🤗🥰

Rahim biyopsisi yaptırdım canım🤗

Ağrım var biraz canım🤗Yeni oldu ve ağrı yayılıyor sanki🤭
Korktuğum kadar acımadı🤭
Cümleten günaydınalr hanımlar

Nevreste Nevreste çok geçmiş olsun canım biyopsi olmuşsun sonuçlarında güzel çıkacaktır bundan eminim hayırlı güzel haberlerinide alalımda bir an önce.
Lokal mi yaptılar işlemi,ağrı olması normal ağrı kesiciyle filan daha rahat atlatırsın,sen müsait olduğun zaman seni aramak isterim .:KK60::KK74:

Cümleten günaydınalr hanımlar

Nevreste Nevreste çok geçmiş olsun canım biyopsi olmuşsun sonuçlarında güzel çıkacaktır bundan eminim hayırlı güzel haberlerinide alalımda bir an önce.
Lokal mi yaptılar işlemi,ağrı olması normal ağrı kesiciyle filan daha rahat atlatırsın,sen müsait olduğun zaman seni aramak isterim .:KK60::KK74:
Çok ağrımadı ablacım ama şimdi ağrımaya başladı🥰
Smear de aldı🤗
Ablam kaç gündür stresten hiç uyumadım. Biraz uyuyayım diyorum hem ağrım azalır.
Sağ ol konuşuruz inşaallah🥰❤️

Smear de aldı🤗
Ablam kaç gündür stresten hiç uyumadım. Biraz uyuyayım diyorum hem ağrım azalır.
Lokal oldu herhalde demi,ağrı kesici al olmazsa daha iyi olur senin içinde,sen biraz dinlen uyu toparla önce konuşuruz nasılsa :KK200::KK60:

Smear de aldı🤗
İnşallah temiz çıkar sonuçların abla inşallah 🤲😘❤️

X