Yöresel Tarif 2022 Ramazan İftar Sofraları

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz''Ramazan İftar Sofraları ''hangileridir?(2 oy hakkınız var)

• Ankete Katılan
    436
  • Anket Kapalı .
Evdeydim canım iliklerime kadar yaşadım o anı, hala aklıma geldikçe kanım çekiliyor. Ve o deprem kesinlikle 7 üstüydü, kimse beni 6 bilmem kaç olduguna inandıramaz :KK43:
Evet bizim yaşadığımız bölge yapısı ile bence çok çok fazla hissetti Allah kimseye yasatmasn ozamani

Evdeydim canım iliklerime kadar yaşadım o anı, hala aklıma geldikçe kanım çekiliyor. Ve o deprem kesinlikle 7 üstüydü, kimse beni 6 bilmem kaç olduguna inandıramaz :KK43:
Aynen öyle canım😞
Düşük söylüyorlar🤦🏻‍♀️İnan bugün bile 5.8 dir demiştim.O kadar salladı 🤦🏻‍♀️
Benim vitrindeki eşyaların çoğu o depremde yeni dökülüp kırıldı. Mutfak dolabımdaki kavanozlara, banyo dolabındaki kremler vs...Hep yerlerdeydi😞
1.2.katların duvarları patladı🤦🏻‍♀️

Aynen öyle canım😞
Benim vitrindeki eşyaların çoğu o depremde yeni dökülüp kırıldı. Mutfak dolabımdaki kavanozlara, banyo dolabındaki kremler vs...Hep yerlerdeydi😞
Kesinlikle nedenini bilmiyorum ama düşük söyleniyor bence de abla. Ne yaşadıgımızı biliyoruz. Adım dahi atamadım ben o an sallantının şiddetinden, ölüyorum dedim tamam buraya kadarmış 😁

Aynen öyle canım😞
Allahimyaa çok kötü Rabbim korusun tekrarını yaşatmasın inşallah 🤲☹️

Kesinlikle nedenini bilmiyorum ama düşük söyleniyor bence de abla. Ne yaşadıgımızı biliyoruz. Adım dahi atamadım ben o an sallantının şiddetinden, ölüyorum dedim tamam buraya kadarmış 😁
Sendemi ordasin canım çok geçmiş olsun ☹️☹️

X